Samsung Telefonlar Format Atma

Sponsorlu Bağlantılar

ugurum45

Üye
selam arkadaşlar iyi günler ya benim samsung D900i tlf var yanlış bi kod yazdım heralde eeprom resett yazdı kapandı açıldı şebeke ve İMEİ aklıma geldi onada baktım ki sıfırlanmış garantisi vardı daha tlf 8 aylık garanti yapar mı yapmassa ne öneririsinis ?Bilen bi açıklama yapabilir mi ?Teşekkürler iyi günler Saygılarımla

Pooodolski

Pooodolski

Üye
D880de de oldu. Sağolasın arkadaşım.

tuqce123

Üye
arkadaşlar bn telefndan rando dnliyodm sonra telefn dondu bişiye tıklıyom açılmıyodu bnde bataryayı çıkartp geri taktım ama açılmadı ne yapmalıyım ltfn bişi yazın:(

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar bn telefndan rando dnliyodm sonra telefn dondu bişiye tıklıyom açılmıyodu bnde bataryayı çıkartp geri taktım ama açılmadı ne yapmalıyım ltfn bişi yazın:(arkadaşlar çobuk yhaa ltfnn yazn bişi

vVentraL

Üye
Lan ne anlatmış bu eleman şimdi söylermisiniz..herkes laf kalabalıgı yapıyor.kod vermiş hangi tür format attıgını söylememiş.herkes post kasmış..bu mu lan çoluk cocukla uğraşın...

isasenoglu

Üye
sgh-x540 dada oluyor

hakim_63

Üye
sagol kardeş alah razı olsun devamı bekliyoruz

--------------- Ekleme ---------------

özledimseni
yanımdaolsan bile

cep__ci

Üye
çok yararlı oldu bilgiler sağolun...

wappo

Üye
samsung l 700 e format atma kodu nedir

sirius :D

Üye
c3053 de denedim çok faydası oldu teşkür :D

muratatar

Üye
5233a telofonumu türkçe menüye nasıl çevirebilirim yardımcı olurmusunuz arkadaşlar

alis1234

Üye
siz nekadar geri zekalı adamlarsınız tlfn açılmıyor ki açıkken *2767*3855# format atsam adam gibi linkler koyun şuraya

Üye
Hayır mesela benimki takılmıştı.Fazla oyun yüklediğim için onun üstüne format atınca çok iyi ooluyor.LÜTfen düzgün konuş .O işi bozmadan önce düşünecektin. :@

mustafa bilgin

Üye
teşekürler

huso9406

Üye
la oğlumm bune lann format gibii

layla2400

Üye
arkadaşlar samsung e740 telefona format attım ama ses güzel çıkmıyo nasıl eski haline getirebiliriz. lütfen yardım edin

spawn48

Üye
samsung sgh e200 de oldu arkadaşlar bilginize

-omer-

-omer-

Üye
SAol kardeşim c3053 de oldu

crazy_ghost_26

Üye
OLdu saolasın.m620ydi bnm tel oldu

delibalta27

Üye
SEN ileri zekaliysan zekani calistir o zamanda faydali olursun degilmi saygiyi ögren önce emege saygi

Perfect!

Üye
saol

Üst Alt