Samsung Telefonlar Format Atma

Konu, 'Samsung' kısmında Ozan tarafından paylaşıldı. Okunma: 506711 | Cevaplanma: 522

1. selam arkadaşlar iyi günler ya benim samsung D900i tlf var yanlış bi kod yazdım heralde eeprom resett yazdı kapandı açıldı şebeke ve İMEİ aklıma geldi onada baktım ki sıfırlanmış garantisi vardı daha tlf 8 aylık garanti yapar mı yapmassa ne öneririsinis ?Bilen bi açıklama yapabilir mi ?Teşekkürler iyi günler Saygılarımla

2. D880de de oldu. Sağolasın arkadaşım.

3. arkadaşlar bn telefndan rando dnliyodm sonra telefn dondu bişiye tıklıyom açılmıyodu bnde bataryayı çıkartp geri taktım ama açılmadı ne yapmalıyım ltfn bişi yazın:(

--------------- Ekleme ---------------

4. Lan ne anlatmış bu eleman şimdi söylermisiniz..herkes laf kalabalıgı yapıyor.kod vermiş hangi tür format attıgını söylememiş.herkes post kasmış..bu mu lan çoluk cocukla uğraşın...

5. sgh-x540 dada oluyor

6. sagol kardeş alah razı olsun devamı bekliyoruz

--------------- Ekleme ---------------

özledimseni
    yanımdaolsan bile

7. çok yararlı oldu bilgiler sağolun...

8. samsung l 700 e format atma kodu nedir

9. c3053 de denedim çok faydası oldu teşkür :D

10. 5233a telofonumu türkçe menüye nasıl çevirebilirim yardımcı olurmusunuz arkadaşlar

11. siz nekadar geri zekalı adamlarsınız tlfn açılmıyor ki açıkken *2767*3855# format atsam adam gibi linkler koyun şuraya

12. Hayır mesela benimki takılmıştı.Fazla oyun yüklediğim için onun üstüne format atınca çok iyi ooluyor.LÜTfen düzgün konuş .O işi bozmadan önce düşünecektin. :@

13. teşekürler

14. la oğlumm bune lann format gibii

15. arkadaşlar samsung e740 telefona format attım ama ses güzel çıkmıyo nasıl eski haline getirebiliriz. lütfen yardım edin

16. samsung sgh e200 de oldu arkadaşlar bilginize

17. SAol kardeşim c3053 de oldu

18. OLdu saolasın.m620ydi bnm tel oldu

19. SEN ileri zekaliysan zekani calistir o zamanda faydali olursun degilmi saygiyi ögren önce emege saygi

20. saol

Yüklüyor...