Samsung Talep Zaman Aşımı ( Acill)

Sponsorlu Bağlantılar

xyzqqq

xyzqqq

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Talep Zaman Aşımı ( Acill)
Arkadaslar daha düne kadar Samsung Lindy Telefonumla nete girebiliyordum; fakat Vodafone CepNet paketim TL olmadığı için yenilenmedi. Ondan sonra bari 0.facebook'a gireyim dedim bu sefer de TALEP ZAMAN AŞIMI diye bir yazı çıkıyor ! Nasıl düzeltebilirim ACİL !!!!!!!!:bye2:

technoshark

technoshark

Üye
Gprs ayarlarınızı kontrol ederseniz.. sanırım ondan kaynaklı olmuş bir durum olabilir ;)

xyzqqq

xyzqqq

Üye
    Konu Sahibi
Bütün ayarlar tastamam ... başka telefonda da denedim yine aynı hatayı veriyor sinir oldummmmmmmm:vur

redbull12

Üye
Arkadaslar daha düne kadar Samsung Lindy Telefonumla nete girebiliyordum; fakat Vodafone CepNet paketim TL olmadığı için yenilenmedi. Ondan sonra bari 0.facebook'a gireyim dedim bu sefer de TALEP ZAMAN AŞIMI diye bir yazı çıkıyor ! Nasıl düzeltebilirim ACİL !!!!!!!!:bye2:

Bağlantı ayarlarını değiştirerek 0.facebook.com'a girebilirsin. Hangi hattın var bilmiyorum ama GPRS ayarlarının olduğu bağlantıyı seçersen rahatça girebilirsin facebook'a...

xyzqqq

xyzqqq

Üye
    Konu Sahibi
Tamamdır Arkadaşlar Oldu !!! internet profilindeki tüm bağlantıları sildim ... sonra mesaj bolumune girip EVET yazıp 7048'e gönderdim (ücretsiz) yeni yapılandırma geldi sonra denedim oldu !!!
İlgilenen Arkadaşlara da Teşekkürler !!!

Üst Alt