Samsung Star Wifi ile ilgili bir soru.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tekcezam

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Star Wifi ile ilgili bir soru.
Arkadaşlar bu telefona tema oyun filen yüklenemiyor diyorlarda ilk çıktığı zamanlar.
Daha sonra 5230w den sonra 5233w filen çıktı.Hala bu problemler devam ediyor mu ?
Telefona tema oyun atmak için illa firmware'le mi atmak lazım ?

--------------- Ekleme ---------------

yok mu bir cevap ?

younGirL

Üye
Evet bende Samsung star almak istiyorum var mı bilgilendirebilecek ? :megafon:

YumukluSucurta

YumukluSucurta

Üye
evet tema yüklenmiyor ama oyun yükleniyor üstelik 1-2 ayarla farklı tema seçenekleri yapabilirsiniz ama bu telefona zarar verebilir illa da tema istiyorsanız firmware atmanız lazım

younGirL

Üye
evet tema yüklenmiyor ama oyun yükleniyor üstelik 1-2 ayarla farklı tema seçenekleri yapabilirsiniz ama bu telefona zarar verebilir illa da tema istiyorsanız firmware atmanız lazım

Tamam teşekkür ederim.Telefonu birkaç güne kadar alacağım halledemezsem yine sorarım size.

cellatm

cellatm

Üye
Java yüklenebiliyor bazı firmwarelere temada yapabilirsin

Dark Magic

Üye
oyun yükleniyor kullandım bikaç zaman...

aşkmışpehhh

Üye
arkadaşlar ben Samsung SGH-S5233 Star Cep telefonu almayı düşünüyorum şuan elimden nokia e71 var ve pek memnun değilim sizce nokia e71 daha iyi samsung mu bilgilendirirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler

atomkule

Üye
tabiki e71

292929

292929

Üye
Telefona firmwarelerden temalar yuklenebılıyor oyun vs browserlar msla opera bolt gibi herşey yüklenebılıyor sorunsuz bır sekılde ınternete gırıyor ama tek sorunum facebooktan vıdeo ızleyemıyorum.ama m.youtube den felan ızleyelebılıyorum sorunsuz sekilde. vidimob gibi sitelerden video indirebılıyorum 3gp mp3 mp4 ve bılmedıgım dıer uzantıları desteklıyor. Telefon güzel

--------------- Ekleme ---------------

Bence Samsung Star Wifi S5233W AL GÜZEL TEL TAVSİYE EDERIM..

aşkmışpehhh

Üye
teşekkürlerrr samsung aldım gerçekten nokia e71 den daha mükemmel

Kefelon

Üye
arkadaşlar telefonun yeni çıkışlarına tema da yükleniyor oyunda benim bi arkadaşım iphone teması atmıştı xD internetteki videolara bakın bi kaç ordada değişik temalar gözüküyo ama temaları hiçbiryerde bulamıyorum arkadaşda başka arkadaşdan almıştı zaten

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt