Samsung Star Wifi GT-S5233W Bluetooth Sorunu...!

Sponsorlu Bağlantılar

ByUniqueinN

ByUniqueinN

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Star Wifi GT-S5233W Bluetooth Sorunu...!
Arkadaşlar Ben Telefonumdan Başka Bir Telefona Dosya-Resim-Oyun yane Hiçbirşey Gönderemiyorum Fakat Diğer Telefondan Bana Dosya-Resim-Oyun felan Gönderiliyor..!

Gönderirken..:

Kullanılamıyor
Eşleştirilen Aygıtı SiL

Yazıyo Buda Resim..:

tekcezam

Üye
eşleştirilen aygıtı sil daha sonra tekrar bağlanmayı dene büyük ihtimalle düzelecektir bendede oldu bu sorun çünkü.

ByUniqueinN

ByUniqueinN

Üye
    Konu Sahibi
Peki NasıL siLcem ..!​

tekcezam

Üye
o uyarı geldiğinde zaten sana silmen için seçenek sunuyor olmadı bluetooth açıkken kişinin üzerine tıklayıp sil diyebilirsin.

ByUniqueinN

ByUniqueinN

Üye
    Konu Sahibi
tmm Kardes saoLasn..​

erdemanil06

erdemanil06

Üye
menü-uygulmalar-bluetooth a gir. bluetooth u aç karşına eşleştiğin aygıtlar çıkar aygıtın üstüne bas silde siler

caf3rcqn2009

Üye
s.a kardes sım kartı we hafıza kartını cıkar telı ac
*2767*3855# yaz we beqle 2 dk telefon acılıp kapanıcak daha snra duzelıceq...

burak_61

burak_61

Üye
gt s5233w telefon. yeni aldım ama talep zaman aşımı falan diyor internete grdim zaman facebook a gdyorum aynı sorunu yaşıyorum ücretsiz oldu halde girmyor ne yapmam gerekiyor arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirm:ağlarım:

--------------- Ekleme ---------------

gt s5233w talep zaman aşımı diyor facebook a girdim zaman girmyor neden acba ne yapmamız gerekiyor ?

Kefelon

Üye
o kişi adını değiştirmiştir o yüzden telefon tanıyamıyordur tekrar eşleştirmeyi dene

trabzon61spor

trabzon61spor

Üye
e daha iiişte

FurkanKitap

Üye
gt s5233w telefon. yeni aldım ama talep zaman aşımı falan diyor internete grdim zaman facebook a gdyorum aynı sorunu yaşıyorum ücretsiz oldu halde girmyor ne yapmam gerekiyor arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirm:ağlarım:

--------------- Ekleme ---------------

gt s5233w talep zaman aşımı diyor facebook a girdim zaman girmyor neden acba ne yapmamız gerekiyor ?

Selam kardeşim ilk önce bana ö.mesajdan yada bu konudan operatörünü bildir sana adım adım nasıl halledeceğini anlatırım banada dedi ben hemen çözdüm

Üst Alt