Samsung Star Wi-Fi İçin Uygulama..??

Konu, 'Samsung' kısmında stone222 tarafından paylaşıldı. Okunma: 1438 | Cevaplanma: 3

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Samsung Star Wi-Fi İçin Uygulama..??

Başlıkta dedgim gibi ama dokunmatik uygulama arıyorum şu tridentteki zippo gibi uygulama varsa elinzde lütfen paylaşın...

Yazan: stone222
  2. Samsung Starlar için paylaştığım tüm konulara bak onlar çalışır.

3. Baktım bi kaçtane indiriyorum şuan ama kardesm şu zippo yokmu ya hiç birinizde çok sevdim :D

4. Zipponun swf uzantılısını denedim fakat Samsung Star Resim olarak algılıyor.Malesef yok.

Samsung Star Wi-Fi İçin Uygulama..?? konusuna benzer içerikler

1. samsung star wi-fi

ben samsung star wi-fi almayı düşünüyorum ama kulaklık ve şarj girişi aynı..böyle olunca giriş bozulur diye düşündüm kullananlar bana bu konuda yardımcı olabilir mi?bir de usb girişi nerde acaba o da aynı yerden mi yoksa :hmmm bir sorum daha...
  2. Samsung star wi fi

arkadaşlar benm telefonum samsung star wi fi(gt s5233w) bu symbian kaç olabilir? --------------- Ekleme --------------- Up up up up ....Yardım edecek yokmu...Telefonumun symbian modeli nedir..
  3. Samsung Star Wi-Fi

Biliyorum birçok konu geçti üstünden ben şimdi wifi telefonuma burdaki sürümü atabilirmiyim atarsam +ları ne olur http://digitalconqurer.com/gadgets/samsung/samsung-star-wi-fi-firmware-update-s5230ws5233w/
  4. Samsung S5233W Star Wi - Fi

Arkadaşlar ben şimdi Samsung S5233W Star Wi - Fi almayı düşünüyorum.ama bu telefona oyun yükleniyormu? Böyle menejerlik oyunları felan yükleniyormu lütfen yardım.eğer yüklenmiyorsa.menejerlik oyunları yüklenebilen en fazla 300 tl lik güzel sağlam...
  5. Samsung star wi-fi

iPHONE OYUNLARI VE UYGULAMALARI JAVA YAPILABİLİYOR MU (SAMSUNG STAR İÇİN) BİLEN VARSA PAYLAŞSIN LÜTFEN
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
07 Temmuz 2015 Salı - 3:38:26