Samsung Star 3G İşareti Gösterme- TL Gitmez-

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
.BlueTR

.BlueTR

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Star 3G İşareti Gösterme- TL Gitmez-
samsung star 3gye sahip değil ama basit bir hile ile 3g işareti gösterebiliriz.TL gitmiyor dediğim ise internete girirseniz,konuşmada vs. tabiki gidecek.sadece bu simgede gitmiyor.sakın bunu proxy vs. olarak algılamayın!!!

1-Tuşları açın
2-*#5239870*# (Avrupa Firmware için) veya *#6984125*# (Asya Firmware için) . ikisinden biri mutlaka olucaktır.türkiyede satılan cihazlarda genelde 2.si olur.
3-İnternals seçin
4-Master soracaktır.
*#7092463*#(Avrupa için) *#9072641*#(Asya için) yine ikisinden biri.Bende 2.si oldu.
5-Protocol Settings e girin.
6-Test mode işaretleyip save deyin ve çıkın.

Eğer telefonunda patchlı fw olupta easy admim menu seçenler varsa bunu deneyin:
tuşlara *#3333# master ise: 1111 bunlar dışında aynı şeyleri yapacaksınız.
TL gitmiyor her hatta çalışıyor.internete girerseniz tabiikii gidecek.ama normal ücretten 3g ücreti kesinlikle almaz.
kapatmak için:
aynı yerlere girin ve test mode işaretini kaldırıp save deyin.telefonu kapatıp açın.

- - - Eklendi - - -

yukarıda birde kırmızı r yanacaktır.ondanda gitmez.o roaming yani veri dolaşımıdır.

15097

15097

Üye
denedim oldu :) teşekkürler bende 1.si oldu :) çok sağol :D

- - - Eklendi - - -

Belkide bu telefonun gizli bir 3G'si vardır :ehe

CRYSTAL40

CRYSTAL40

Üye
yaptım oldu teşekkür ederim bide telefona bir zararı olmaz demi

- - - Eklendi - - -

yaptım oldu teşekkür ederim bide telefona bir zararı olmaz demi kardeşim bide geri nasıl silebiliriz ?
teli resetleme kodu girdim öle düzeldi

.BlueTR

.BlueTR

Üye
    Konu Sahibi
yaptım oldu teşekkür ederim bide telefona bir zararı olmaz demi

- - - Eklendi - - -

yaptım oldu teşekkür ederim bide telefona bir zararı olmaz demi kardeşim bide geri nasıl silebiliriz ?
teli resetleme kodu girdim öle düzeldi
yokyok zarar olmuyorda ne gerek vardı reset koduna.

kapatmak için:
aynı yerlere girin ve test mode işaretini kaldırıp save deyin.telefonu kapatıp açın.
yazdım ya

Hogwarts.gry

Hogwarts.gry

Üye
Oldu kardeş sağol :oke: aceba 3g li bir telefondan bu telefona video araması yapsak olur mu? çünkü nokia 6630'un da ön kamerası yok ama 3g li konuşma var

.BlueTR

.BlueTR

Üye
    Konu Sahibi
Oldu kardeş sağol :oke: aceba 3g li bir telefondan bu telefona video araması yapsak olur mu? çünkü nokia 6630'un da ön kamerası yok ama 3g li konuşma var
bilmiyorum ki evde hiç 3gli telefon yok.birde ön kamera yok ama 3g var diyorsun.o internetle ilgili olmasın?

fhı

Üye
sakın yapayın aramalarda ses gelmiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...