Samsung SGH-i900 Omnia

Sponsorlu Bağlantılar

msb2000

Üye
arkadaslar telefon mukemmel tasarım guzel ozellikler guzel ben aldım turkce yaptım ve kullanıyorum tek sorun mesaj yazarken klavyeden dolayı biraz zorluyor.

• Beğen
Tepkiler: mahsen505

brkygz

Üye
oyun ve programlar için link verebilirsenız sevınırım tesekkurler

batuhan8

batuhan8

Üye
Ayvallah ama zaten vardı -sanıyorum-...

mgocenoglu

Üye
i900 aldım. gps kullanmak için program mı yüklemem lazım

cabir23

Üye
çözüm buldunuz mu ? yoksa... halen aynı mı?

yamato

yamato

Üye
ALDIĞIM GÜNE LANET OLSUN DİL DESTEĞİ SORUN MESAJ YAZMAK SORUN TÜRKÇE T9 YOK SONRA RUSÇA YOK REHBERDE RUSÇA İSİMLRİMİ BİLE TANIMIYOR GERİ ZEKALI ÇİHAZ SONY SONY NERDE BENİM W960İ BU ÇİHAZA 10 BASAR PİŞMANIN SONY SATTIĞIM İÇİN:ağlarım:

--------------- Ekleme ---------------

mrh arkadaşlar (((lütfen yardım )))foruma yeni üye oldum yurt dışında omniya tel hedıye geldı almanca dıl yüklü bunu türkceye cevrmek icin omnia türkçeleştirme pırgramı lang_muıtur tel atım kurdum tam sevindim turkce oldu diye baktım bir sorun var menü deki pırgram listesi sayfası boş bide tel kenrındakı menu tuşuna basıldıgında hata veriyor ne yapcıgımı bılemıyorum arkadaşlar şimdi yazacaklar dıyecekı türkce pırgramı kaldır dıycekler pırgram dosyası kayboldu gıremıyorum lütfen acil yardım
samsung sitesinden
yazlım destek bölümü var ordan firmvare indir güzel bir format att atarken dil seçeneği verecek türkçe yap kurarken my stroge sooracak formatlansın diye sen istersen format la istersen bırak sana kalmış kolay gelsin

--------------- Ekleme ---------------

MRH arkadaşlar (((LÜTFEN YARDIM )))foruma yeni üye oldum yurt dışında omniya tel hedıye geldı almanca dıl yüklü Bunu türkceye cevrmek icin omnia türkçeleştirme pırgramı LANG_MUItur tel atım kurdum tam sevindim turkce oldu diye baktım bir sorun var menü deki pırgram listesi sayfası boş bide tel kenrındakı menu tuşuna basıldıgında hata veriyor ne yapcıgımı bılemıyorum arkadaşlar Şimdi yazacaklar dıyecekı türkce pırgramı kaldır dıycekler pırgram dosyası kayboldu gıremıyorum LÜTFEN ACİL YARDIM
SAMSUNG SİTESİNDEN
YAZLIM DESTEK BÖLÜMÜ VAR ORDAN FİRMVARE İNDİR GÜZEL BİR FORMAT ATT ATARKEN DİL SEÇENEĞİ VERECEK TÜRKÇE YAP KURARKEN MY STROGE SOORACAK FORMATLANSIN DİYE SEN İSTERSEN FORMAT LA İSTERSEN BIRAK SANA KALMIŞ KOLAY GELSİN:nono:

yamato

yamato

Üye
arkadaslar siz siz olun sakin samsun i900 almayin en dandik telefon bu kadar adi bisey olmaz iphonenin veya nokianin yarisi bile olamaz bu telefonben aldim bin pisman oldum size kardes tavsiyesi sakin almayin samsun i900
katılıyorum hiç beğenmedim w960i sattım bunu için bin pişmanım. mummla sony mı arıyorum. sana tavsiye kardeş sony kullan nokıa da beğenmeyeceksinsin :oke:

ersoymurat

Üye
arkdaşlar güzel telefon gercekten tavsiye ederim ama çözmesi biraz zor diyerlerine gore ama profesyoneller için güzel cihaz alınan dosyaları müzikleri önbellege alıyor dosya gezgininden my store yada store kart a taşımanız gerek bilmeyenler için yazdım hoşca kalın

sevket911

Üye
bende omnia aldım pişmanım arkadaslar :(:( hiç guzel degil

iyiadam77

Üye
merhaba benim telefonun sorunu resim çekme tuşu basılı kaldı diğer tuşlar da çalışmıyor ne yapmalıyım .

enescebeci

enescebeci

Üye
saol bek ardes

Üst Alt