samsung ses yükseltme kodu

Sponsorlu Bağlantılar

kaloriferci19

Üye
s5503 ses yükseltme nasıl oluyo

robin oltrfrod

Üye
Samsung s 7330 ses yükseltme kodları

sinyorturgay

Üye
arkadaslar wave2 ses kayit total recall varmi acil bilgi...

----------Eklendi @ 21:35:21 ---------- Yazıldı @ 21:34:16 ----------

veya baska ayni isi goren program ses kayit konusma sirasinda kayit icin....

----------Eklendi @ 21:36:44 ---------- Yazıldı @ 21:35:21 ----------

bilen kimse varmi??????

ByMickes06

Üye
Selam arkadaşlar.Bende Gt5233 star tvi var.Peki buna göre ses şifesi varmı ? Varsa ltfn yazarmısınız? Benim telde müzik dinlerken sesi son sese getiriyorum,ama fayda etmiyor.Ses 14 de sonda sesi az çıkıyor.İşte bu tel için bir kod veya şifre varsa yazarsanız çok sevinirim.

yunusemre14

Üye
samsung f480 ses ayarlarını normale döndürmek için tüm değerleri -80 yapın

----------Eklendi @ 21:13:59 ---------- Yazıldı @ 21:13:16 ----------

yanlış yazmışım -80 yerine -8.0 yapın

0534887

Üye
kaD€s olmuyor

96emrah96

Üye
arkadaşalar..*#0206*8378# deneyen oldumu?
ben champ kullanıyorum o şifre ile açılıyo ancak bütün ayarlarda 0 yazıyor onu değiştirdiğim zamanada kaydet diyorum çıkıp tekrar giriyorum hala 0 gözüküyo bunu nasıl düzeltebilirim?

sinanpp

sinanpp

Üye
s5620 de sorun çıkarttığnı duydum ??????

ahmet akar

Üye
arkadaslar corby 3653 ses yukseltme sifresini bilen varmı bitanesini denedim ingilizce cıktı yardım edermisiniz
BU ARADA TELEFONUNA OYUN YADA PROGRAM INDIRMEK ISTEYEN
adresinde her telefona uyarlı oyun program vb vardır:)

c3303k kdu ne

Üye
Ya Bakarmısınız Bi:nono: Benim Telefonum Samsung GT-C3303K :pro:Onun Sesini Çoğaltıcam Mesela Müzik Dinlerkenki Sesini 14 e Aldım 14 Deki Sesi Nasıl Çok Yapabilirim Hoporlör Patlamıcak Kadar:dayak::salincak:

c3303k kdu ne

Üye
:oha2:Arkadaşlar Benim Telefonum Samsung GT-C3303K Sesini Nasıl Çoğaltabilirim? Ve Ben *#0206*8378# e Giriorum Ordan Sesini Çoğaltmak İçin Hangilerini Yapcam AnlamıyorumDa Bana FaaCeden uLŞaşırmsnız ? facebook.com/tmsenol1 Ekleyin Yada Mesaj Atın Çok Mutlu Olurum

cesur28

Üye
Slm arkadaslar f480 sesi actim bozuk cikiyo mp3 playrde bunun orjinal ayar kodu varmi yada nasil standart ayarlara dönebiliriz acil yardim

Üst Alt