samsung ses yükseltme kodu

Konu, 'Samsung' kısmında hitafkamkac tarafından paylaşıldı. Okunma: 233629 | Cevaplanma: 133

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. s5503 ses yükseltme nasıl oluyo

2. Samsung s 7330 ses yükseltme kodları

3. arkadaslar wave2 ses kayit total recall varmi acil bilgi...

----------Eklendi @ 21:35:21 ---------- Yazıldı @ 21:34:16 ----------

veya baska ayni isi goren program ses kayit konusma sirasinda kayit icin....

----------Eklendi @ 21:36:44 ---------- Yazıldı @ 21:35:21 ----------

bilen kimse varmi??????

4. Selam arkadaşlar.Bende Gt5233 star tvi var.Peki buna göre ses şifesi varmı ? Varsa ltfn yazarmısınız? Benim telde müzik dinlerken sesi son sese getiriyorum,ama fayda etmiyor.Ses 14 de sonda sesi az çıkıyor.İşte bu tel için bir kod veya şifre varsa yazarsanız çok sevinirim.

5. samsung f480 ses ayarlarını normale döndürmek için tüm değerleri -80 yapın

----------Eklendi @ 21:13:59 ---------- Yazıldı @ 21:13:16 ----------

yanlış yazmışım -80 yerine -8.0 yapın

6. kaD€s olmuyor

7. arkadaşalar..*#0206*8378# deneyen oldumu?
    ben champ kullanıyorum o şifre ile açılıyo ancak bütün ayarlarda 0 yazıyor onu değiştirdiğim zamanada kaydet diyorum çıkıp tekrar giriyorum hala 0 gözüküyo bunu nasıl düzeltebilirim?

8. s5620 de sorun çıkarttığnı duydum ??????

9. arkadaslar corby 3653 ses yukseltme sifresini bilen varmı bitanesini denedim ingilizce cıktı yardım edermisiniz
    BU ARADA TELEFONUNA OYUN YADA PROGRAM INDIRMEK ISTEYEN bedawap
    adresinde her telefona uyarlı oyun program vb vardır:)

10. tamam öyle olunca doğrudur sen devam et

11. Ya Bakarmısınız Bi:nono: Benim Telefonum Samsung GT-C3303K :pro:Onun Sesini Çoğaltıcam Mesela Müzik Dinlerkenki Sesini 14 e Aldım 14 Deki Sesi Nasıl Çok Yapabilirim Hoporlör Patlamıcak Kadar:dayak::salincak:

12. :oha2:Arkadaşlar Benim Telefonum Samsung GT-C3303K Sesini Nasıl Çoğaltabilirim? Ve Ben *#0206*8378# e Giriorum Ordan Sesini Çoğaltmak İçin Hangilerini Yapcam AnlamıyorumDa Bana FaaCeden uLŞaşırmsnız ? facebook.com/tmsenol1 Ekleyin Yada Mesaj Atın Çok Mutlu Olurum

13. Slm arkadaslar f480 sesi actim bozuk cikiyo mp3 playrde bunun orjinal ayar kodu varmi yada nasil standart ayarlara dönebiliriz acil yardim

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Konu ile alakalı site aramaları:

1. samsung gt e 2250 ses şifresi

,
  2. samsung gt2250 ses acma sifresi

,
  3. samsung gte 2250 multimedya ayarlari nasil olur