Tavsiye Samsung Servis Acil Yardım Lütfen

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Servis Acil Yardım Lütfen
Arkadaşlar yaklaşık 1 ay önce annemin s4 telefonuna çay dökülmüştü bende konyadaki yetkili servise göndermiştim telefonu. Telefonda sıkıntı olmadığını belirterek bana geri göndermişlerdi. Fakat şimdi görüşme yaparken karşı taraftan hiç ses gelmiyor ve sesimiz az gidiyor karşı tarafa. Ben tekrar servise göndermek istiyorum fakat istanbulda ana servis yani üst düzey onarım yapan servisi var mı onu sormak istiyorum.Mesela Teleservicein vardı sanırsam maltepede onun gibi bir ana servisi var mı Samsung'un? Eğer yoksa memnun kaldığınız servisin adresini verir misiniz? Ve onarımın yapılması için ne yapmalıyım yani yapmadan göndersinler istemiyorum.

hikmet366

hikmet366

Üye
Ben başarı yetkili servis öneririm ben memnun num

Gerçek yetkili servis değişim vermeyen Samsung yetkili servis ordan aldım başarı yetkili servis e verdim ve onlar direk değişim verdi

Belki benim bu yüzden gönlümü kazanmış olabilir ama işini iyi yapan bir firma şikayetlere de bakmak lazım

Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
    Konu Sahibi
Ben başarı yetkili servis öneririm ben memnun num

Gerçek yetkili servis değişim vermeyen Samsung yetkili servis ordan aldım başarı yetkili servis e verdim ve onlar direk değişim verdi

Belki benim bu yüzden gönlümü kazanmış olabilir ama işini iyi yapan bir firma şikayetlere de bakmak lazım
Peki Başarı yetkili servis mi? Yani cihazımı oraya gönderdiğimde garanti dışı kalmaz değil mi Samsung'un yetkili servisi orası da?

• Beğen
Tepkiler: hikmet366
hikmet366

hikmet366

Üye
Peki Başarı yetkili servis mi? Yani cihazımı oraya gönderdiğimde garanti dışı kalmaz değil mi Samsung'un yetkili servisi orası da?
Hayır orasına yetkili servis Samsung HTC iPhone tüm telefonların anlaşmalı olarak çalıştığı bir yer yani yetkili servis hatta telefon kutusunun içini aç bak kağıt larva yazıyor yetkili servisler diye orada görürsün başarı yetkili servis diye

Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
    Konu Sahibi
Hayır orasına yetkili servis Samsung HTC iPhone tüm telefonların anlaşmalı olarak çalıştığı bir yer yani yetkili servis hatta telefon kutusunun içini aç bak kağıt larva yazıyor yetkili servisler diye orada görürsün başarı yetkili servis diye
Anladım hocam teşekkür ediyorum siz hangi ildeki hangi başarı servisine verdiniz acaba?

• Beğen
Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler hocam başka tavsiyesi olan arkadaşım var ise dinlemek isterim :)

• Beğen
hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Başarı kral.
Bakırköy incirli başarı da çok iyi. 10 yıldır hep oraya veriyorum

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Başarı kral.
Bakırköy incirli başarı da çok iyi. 10 yıldır hep oraya veriyorum

Aynen bende oraya gidiyorum hem hızlı hem kaliteli hizmet hiç sorun çıkartmıyorlar aksesuar değişimi bile yapıyorlar :)

Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
    Konu Sahibi
Aynen bende oraya gidiyorum hem hızlı hem kaliteli hizmet hiç sorun çıkartmıyorlar aksesuar değişimi bile yapıyorlar :)
Hocam Bakırköy adresini kendi sitesinde bulamadığımdan kadıköy deki servise gönderdim orası da iyi midir?

qradyant

qradyant

Üye
Bilginiz var mı hocam?
Tam olarak nereden gelmeyi düşünüyorsunuz. Ya da ben size şu şekilde söyleyeyim, Haznedar tarafından gelen minibüs ile E-5 üstgeçitten incirliyi geçince az ilerde solda trafik ışıklarının dibinde, Bakırköy Profesör Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları E.A Hastanesi'nin giriş yolunun başında.
Olmadı al sana koordinatları :) 40.9934024,28.8683629

Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
    Konu Sahibi
Tam olarak nereden gelmeyi düşünüyorsunuz. Ya da ben size şu şekilde söyleyeyim, Haznedar tarafından gelen minibüs ile E-5 üstgeçitten incirliyi geçince az ilerde solda trafik ışıklarının dibinde, Bakırköy Profesör Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları E.A Hastanesi'nin giriş yolunun başında.
Olmadı al sana koordinatları :) 40.9934024,28.8683629
Hocam cihazı kargoyla gönderdim İstanbul da oturmuyorum. İlginiz için teşekkür ederim yine de :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt