Samsung S8530 Wave2 için yazılım güncellemesi var...

Sponsorlu Bağlantılar

hsahin4

hsahin4

Üye
    Konu Sahibi
Samsung S8530 Wave2 için yazılım güncellemesi var...
Samsun S8530 Wave2 için KIES güncelleştirme gösteriyor. Bunu yapan varmı? Sonuçlar nasıl?

Uploaded with

ganster86

Üye
way be wave 2 için kieste güncelleme geliyor ama wave 1 için gelmiyor yazıklar olsun samsung.aldığın para haram olsun

sedileba

Üye
bende kies 2,0 var ama güncelleştirme görülmüyor

erem.qns

erem.qns

Üye
ohaaa yhhh bısı demıyorum !
yazıklar olsun !

yusuf-35

yusuf-35

Üye
size hayirli olsun bizede Allah sabir versin wave 1kullanicilari olarak =)

sedileba

Üye
ya kies 2.0 da görülmüyor

ganster86

Üye
nasıl iş anlamadım ya wave 1 için hiçbir güncelleme verilmiyor samsung yazıklar olsun aldığın para haram olsun.

--------------- Ekleme ---------------

arkadaslar derhal bişey yapmamız lazım wave 1 türkiye için hiçbir güncelleme gelmiyor samsungla iletişime geçelim:D isyan edelim yoksa hiçbir zman gelmez.

erem.qns

erem.qns

Üye
nasıl iş anlamadım ya wave 1 için hiçbir güncelleme verilmiyor samsung yazıklar olsun aldığın para haram olsun.

--------------- Ekleme ---------------

arkadaslar derhal bişey yapmamız lazım wave 1 türkiye için hiçbir güncelleme gelmiyor samsungla iletişime geçelim:D isyan edelim yoksa hiçbir zman gelmez.

nasıl olucak o ısyan :yuru

hsahin4

hsahin4

Üye
    Konu Sahibi
ya kies 2.0 da görülmüyor

KIES 1.5.1.xxx kullanıyorum (kutudan çıkan) ve güncelleme görünüyor. Kardeşimde aynı telefondan aldı ve dün güncellemeyi yapmış. Browserda hafif kasmalar vardı ve şimdi yok dedi. Bugün bende yapacam.

merdo85

merdo85

Üye
bence biri wave 2 için illegal yazılım oynatmayı becerdi bu güncellemede o açığı kapatmak içindir.wave 1 in ilk güncellemesi gibi

Anußis

Anußis

Üye
Durdur bakacam hemen benmkide JVJK4 Hemen yenisi varmı bakalım bak şimdi sabırsızlandım yahuu :D

yusuf-35

yusuf-35

Üye
samsung sabrimizi olcuyo sanirim :) resmen tesvik ediyor illegal yollarla yukleyin die :) cokkkk az sabrim kaldi gelmesse illegal yollarla kurucam 1.2 yi

hsahin4

hsahin4

Üye
    Konu Sahibi
Durdur bakacam hemen benmkide JVJK4 Hemen yenisi varmı bakalım bak şimdi sabırsızlandım yahuu :D
Ben güncellemeyi yaptım, sanki hafiften bi hızlanma oldu. Menülerde herhangi bir değişiklik veya ekleme yok. Herşey aynı duruyor.

erdemokan

Üye
kies 2.0 de göremezsiniz kies 1.5.3 lü sürümlerinde gözüküyor ben win7 64 bit te sorunsuz güncelledim ama şuan için gözüme takılan bir fark yok kullandıkça anlıyacağım

Anußis

Anußis

Üye
o zaman güncelleme yapmaya gerek yok o kadar fazla oyun kurmusken bi daha kurmaya değmez o zaman

Üst Alt