Samsung S8500 Wave Aldım Sorularım var.

Sponsorlu Bağlantılar

shelby-15

Üye
arkadaşlar telefonun şifresini nasıl bulabilirim hiçbir yerde yazmıyor.lütfen yardım edin telefonum samsung wave GT-S8500 lütfen acil yardım

Lacrymosa

Üye
arkadaşlar telefonun koduni nasıl bulabilirim hiçbir yerde yazmıyor.lütfen yardım edin telefonum samsung wave GT-S8500 lütfen acil yardım

Başlangıçta ş.ifresiz olarak geliyor. Güvenlik kısmından telefona ş.ifre koymaya çalış. "Ş.ifre oluşturun" dediğini görürsün. Yani telefonu kutudan çıkarttığında ş.ifresi olmuyor. İlk şifreyi sen belirliyorsun.

shelby-15

Üye
Başlangıçta ş.ifresiz olarak geliyor. Güvenlik kısmından telefona ş.ifre koymaya çalış. "Ş.ifre oluşturun" dediğini görürsün. Yani telefonu kutudan çıkarttığında ş.ifresi olmuyor. İlk şifreyi sen belirliyorsun.

ama kutudan çıkarttığımdan beri şifreli nasıl bulabilirim bir ara bulmuştum ama sonra unuttum nerden bulabilirim

--------------- Ekleme ---------------

şimdi buldum sağolun :D

Lacrymosa

Üye
Telefon kutundan çıktığında hiçbir şekilde şifreli olmaz. Hiçbir şifre tanımlı değildir. Önceki Samsung modellerinde 000000 oluyordu şifre. Wave'de bu yok. İlk şifreyi siz belirliyorsunuz. Gayet mantıklı bence.

maxim82

Üye
Arkadaşlar gelen mesajlarda türkçe karakterler görünmüyor, ne yapabilirim?

frezyaa

Üye
Ellerinize saglık. Sagolun aydınlattıgınız için

meric17

Üye
arkadaşlar ben hala facebook tan video izlemeyi başaramadım youtube den izliyorum ama ne facee nede izlesene izleyemiyorum. bilen arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim

merdo85

merdo85

Üye
arkadaşlar ben hala facebook tan video izlemeyi başaramadım youtube den izliyorum ama ne facee nede izlesene izleyemiyorum. bilen arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim
bende de aynı sorun var ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşkrlr

campsnac1

Üye
wave e ebuddy yüklenebiliyor mu?

şazenuş

şazenuş

Üye
peki bada işletim sistemi bi android veya w.mobil gibi olabilirmi.flash destegi varmı

campsnac1

Üye
facebook da video izleme var.digerlerini tam bilmiyorum..

yuhan17

Üye
bilgilendirdiğiniz için sağolun arkadaşlar.

halilex

halilex

Üye
Arkadaslar merhaba

Samsung s8500 de widget sayisini 10 yaptim ama simdi silmek istiyorum ne yapmam lazim acaba ekranin ustundeki widget dugmesine tikliyorum herseyi yapiyorum ama olmuyor telefonu yan ceviriyorum silmek icin hicbirsey bulamiyorum yardim lutfen tesekkurler ayrintili anlatirsaniz sevinirim

cataron

cataron

Üye
Widget leri ilk önce sürükleyerek alt konuma al. Sonra üzerinde silme işareti belirecektir.

dafiaa

Üye
arkadaslar wave almak için son sorularım biraz mazur görün beni :D
forumda gördm yaşadkları sornlar şöyle ;
1)kies ile ilgili sorn yaşıolar
2)telefon kapanıp açılıoms (nfsshift yüklerken fln da oldu dien war)
3)biriyle knsrken ses boğuk gelioms,net gelmiomş fln diolar
4)son olarak ta telefonu kabından çıkardktan snra hanı ekranda şeffaf bi bantta bada yazısı 1ghz fln filan yazısı war ya o telefon ekranında iz yapıoms cok net görülmese de dkkatli baknca belli oluoms
tüm bu sorunlar herkeste mi war yoksa onlarda mı..bu tip sorunları olan oldu mu ? yardımlarınızı bekliyormmm!!!!

KiN111

KiN111

Üye
arkadaslar wave almak için son sorularım biraz mazur görün beni :D
forumda gördm yaşadkları sornlar şöyle ;
1)kies ile ilgili sorn yaşıolar
2)telefon kapanıp açılıoms (nfsshift yüklerken fln da oldu dien war)
3)biriyle knsrken ses boğuk gelioms,net gelmiomş fln diolar
4)son olarak ta telefonu kabından çıkardktan snra hanı ekranda şeffaf bi bantta bada yazısı 1ghz fln filan yazısı war ya o telefon ekranında iz yapıoms cok net görülmese de dkkatli baknca belli oluoms
tüm bu sorunlar herkeste mi war yoksa onlarda mı..bu tip sorunları olan oldu mu ? yardımlarınızı bekliyormmm!!!!

1)Evet Kutu ile Gelen Kies Problemli Ancak Sitesinden Son sürüm İnince problem kalmıyor
2)Telefon kendini aşırı yüklenmeden Korumak için kapatıp açıyor ancak nadir olan bir olay Güncelleme ile gidecegini düşünüyorum
3)Sesin boğuk gelme olayı ise antenin yanlış yerde olmasından kaynaklı "İphone4" Gibi anten sol alt köşede sol alt köşeyi kapatırsanız sesde boğuk gelme problemi olabiliyor.Ancak ben Turkcell kullanırken bir porblem yaşamadım buna benzer, ancak aveada nadirde olsa yapıyor.
4)Ben telefonu cıktıktan 5 gün sonra aldım ama öyle birşey gözüme çarpmadı ancak olabilir.Bilemiyorum

Yardımcı olduysa ne mutlu bana

merdo85

merdo85

Üye
Arkadaslar merhaba

Samsung s8500 de widget sayisini 10 yaptim ama simdi silmek istiyorum ne yapmam lazim acaba ekranin ustundeki widget dugmesine tikliyorum herseyi yapiyorum ama olmuyor telefonu yan ceviriyorum silmek icin hicbirsey bulamiyorum yardim lutfen tesekkurler ayrintili anlatirsaniz sevinirim
teli yan çevirdiğinde widgetlerin üzerinde kırmızı tuş var.trafikteki stop şeklinde. oraya bas.unutmadan teli yan çevirmeden önce winget ekleme kaldırma şekline bas

salim521

Üye
merhaba bende wave aldm fakt benim bir sorunum var navigasyonu bi türlü çalıştıramadım sadece bulunduğu noktayı gösterriyor oda wifi yakalrsa bunu nasıl çözebilirim ayarlarını nasıl yapabilirim yardım lütfen

halilex

halilex

Üye
teli yan çevirdiğinde widgetlerin üzerinde kırmızı tuş var.trafikteki stop şeklinde. oraya bas.unutmadan teli yan çevirmeden önce winget ekleme kaldırma şekline bas

once widget tusuna basiyorum sonra yan ceviriyorum ama sil isareti gelmiyor vede widgetleri asagiyada atamiyorum sorun nereden kaynaklaniyor acaba

tsk

batuhan TEMEL

batuhan TEMEL

Üye
telefonum 8 kere şiddetli olarak yere düştü 1 kezde üstüne bira döküldü ama hala sapasağLam gurur duyuyorum telefonumla :P:P

bu arada ekranın hiçbir şekilde çizilmemesi süper anahtarla ve bıçakla denedim çizilme fln yok :D:D

Üst Alt