• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

Samsung S8300 : Üstün özellik

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Samsung S8300 : Üstün özellik

Samsung 2008 yılına damga vuran Samsung INNOV8’i ve Pixon’u birleştirerek S8300’ü piyasaya sürüyor.

Samsung S8300 ile piyasayı yerinden sallamaya hazırlanıyor. En son teknolojiyi bir çatı altında toplayan cihazın CCD sensörlü ve otomatik odaklamalı 8 megapiksellik bir kamerası bulunuyor. Cihazın 3G bağlantı desteği, 60 MB on-board hafıza ve DivX format desteği bulunuyor. En uyuz olduğumuz şey cihazın ekranında kalan parmak izidir. Cihazın dokunmatik ekranında parmak izi kalmasın diye özel bir yöntem kullanılmış.

Cihazın siyah tasarımını, tuşlarında ve ekran köşelerinde kullanılan turuncu ışıklar oldukça hoş göstermiş. Fiyatı hakkında elimizde bir bilgi bulunmuyor ancak cihazın 2009 Mart ayında bizlerle birlikte olması bekleniyor.

cCeaNn

cCeaNn

Üye
çok güzel bir telefona benziyor eğer symbianda varsa bunun üstüne telefon tanımam:oke:

"The Patriot"

"The Patriot"

Üye
Bilgi için:
Telefon: (212) 288 56 38

mcansl

Üye
ya ben innov8 alacaktım napıyım şimdi 3 ay bekliyimmi yoksa innov8 mi alayım?

basrimutaf

basrimutaf

Üye
mükemmelmiş bu yaaa

SBG_5020

SBG_5020

Üye
süper bi telefonmus paylasim icin TSK.

--------------- Ekleme ---------------

walla görünüsüde süpermis.

samri61

Üye
samsung ucmus artık adamlar telefon sektorunde number 1

coizlasnin

Üye
Arkadaşlar ben bir tane aldım çok memnunum çok başarılı fakat oyun ve program bulamıyorum...

selim6638

Üye
telefon süper
bende almak istiyorum
2. elinden bi tane
sadece wifi yok onuda zaten biliyorum olmadığını

zopato

zopato

Üye
Güzeldir incedir pili ortahallidir kamerasi hikayedir. Ben kullandım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt