Samsung S8300 Ses Çıkmaz Oldu Lütfen Yardım Edin :(

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nurettince

Üye
    Konu Sahibi
Samsung S8300 Ses Çıkmaz Oldu Lütfen Yardım Edin :(
Samsung S8300 Marka telefonu eşime almıştım. yaklaşık 8 aydır kullanıyoruz. Ne olduysa telefonun sesi çıkmamaya başladı. Önce kapak açılınca ses çıkıyordu sadece. şimdi hiç çıkmaz oldu. Telefonla konuşurken benim sesim gidiyor karşının sesi gelmiyor. Yani hiçbir şekilde ses gelmez oldu. Telefonu *2767*3855# şeklinde formatladım yine düzelmedi.
Acaba sorun teknik mi? veya yaptırsam bana maliyeti ne olur?

nurettince

Üye
    Konu Sahibi
Samsung S8300 Marka telefonu eşime almıştım. yaklaşık 8 aydır kullanıyoruz. Ne olduysa telefonun sesi çıkmamaya başladı. Önce kapak açılınca ses çıkıyordu sadece. şimdi hiç çıkmaz oldu. Telefonla konuşurken benim sesim gidiyor karşının sesi gelmiyor. Yani hiçbir şekilde ses gelmez oldu. Telefonu *2767*3855# şeklinde formatladım yine düzelmedi.

Yok mu Hiç Anlayan???

fatas

Üye

aynı sorun bende de var çözüm bulabildin mi? bi de kamerayı açınca yeşil bi ekran çıkıyo bi fikrin var mı ne yapmalıyım bilmiyorum yardımcı olursan çok memnun olurum şimdiden teşekkürler :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt