Samsung s8300 "data interface" driver sorunu ile Bilgisayara Bağlayamamak

Sponsorlu Bağlantılar

volkanozmihci

Üye
    Konu Sahibi
Samsung s8300 "data interface" driver sorunu ile Bilgisayara Bağlayamamak
İkinci el bir samsung s8300 telefon aldım elimde cd si ve kablosu yok ... nokia kablo uydu girişine ama bilgisayara bağladığımda data interface driver doslayarını yükleyemiyor... samsung telefonların hepsinin driveri aynımıdır bilmiyorum da bu usb bağlantısı ile ilgili elinde driver dosyası olan arkadaşlar bana bu driverleri paylaşabilir mi acaba... tşk ederim.

OğuzcanAbi

Üye
burda war kardeşim driveri

volkanozmihci

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler de bu linkten driver dedective diye bir program çıkıyor hadi onu da yükledim de o da ücretli reg istiyor. anahtarını bulmaya çalışacağım da, internete bu dosyayı arattığımda ya bu gibi programlar çıkıyor yada rapid benzeri ücretli sitelere link veriyor.. direkt bu dosyanın linki varsa sevinirim..

OğuzcanAbi

Üye
rapid den free usere tıklayınca ücretsiz indirebilirsin zaten çoğu upload sitesi ücretli free ye tıkla ücretsiz kullan

haqqus

haqqus

Üye
tuh bana da lazım oldu sımdı ama yok :( malesef linkdeki yemiyor ;?

OğuzcanAbi

Üye
yemior ?

arthur_78

Üye

kardeşim buradan data interface yi aktif edebilirsin

hbkundakci

Üye
*#726872# yap
onayla ve kabloyu tekrar bağla. Sorun çözüldü bende.

--------------- Ekleme ---------------

Tabi Samsung PC Studio yu da yüklemen gerek.

• Beğen
Tepkiler: Anadoluaslani

mikail.27

Üye
Teşekkürler

bora3534

Üye
slm ordamısın

arkadaslar bunu paylasın samsung s8000 jet wifi baglantı sorunu nu cözdüm menü -ayarlar-uygulama ayarları-tarayıcı profilleri- olustur- tasıyıcı türü-umts yi -wifi yapıyorsunuz gerisi kendisi akıyor ve sifreyi yazıp kaydetip cıkıyorsunuz sonra internete baglandınız :oke:

filippery

Üye
*#726872# yap
onayla ve kabloyu tekrar bağla. Sorun çözüldü bende.

bukadar kolay bişey için driver aradık indirip kurduk sen olmasan dahada arardım sorun çözüldü teşekkürler

kaan_tr

Üye
teşekkürler...

jeese

Üye
merhaba *#726872# yaptım ama onaylamadı.. hala bağlayamıyorum telefonu pc ye :(

aysberc

Üye

adnanduran

Üye
kardeş size nasıl tşk edeceyimi bilemiyorum ALLAH RAZI OLSUN HEPİNİZDEN Tabi Samsung PC Studio yu AMA BU BULAMADIM DEYERLİ KARDEŞLER

tolik80

Üye
teşekkürler

atmacaa53

Üye
eyw kardes senın dedıgın oldu cok saol baya ugrastırdı benı

darende

Üye
Eline sağlıkkkkkkkkkkkk

suikastby

Üye
günlerce uğraştım bir kodla iş çözüldü çok teşekkürler Allah razı olsun ne diyim:D

Üst Alt