Samsung S5660 Galaxy Gio İnceleme

Sponsorlu Bağlantılar

yufi1905

Üye
arkadaşlar telefonu 2 gün önce aldım.İnternete bağlanamıyorum.Samsung apps ye android markete hiçbirine giremiyorum.Bağlantı sorunu var diyor.İnternet ayarları nasıl olmalı.yardımcı olursanız sevinirim.

xinsurer

xinsurer

Üye
Bağlantı ayarları için operatörünün müşteri hizmetlerini aramalısın..

npstr

Üye
Arkadaşlar herkese slm ilk önce,birkaç gün önce bende gio sahibi oldum ve şu anda daha önce bu kadar komplike bir telim olmadıgı için ben ona bakıyorum,o da bana:hmmm telefondan navigasyon uygulamasına giriyorum ancak konum belirleniyor yazısı bir türlü kaybolmadı ve bir de sitede gördükten sonra baktım skyfire die and. markette aratınca bir kaç tane ismi skyfire olmayan uygulama var hangisini seçecegimi bilemedim,yardımcı olabilirmisiniz?

xinsurer

xinsurer

Üye
Arkadaşlar herkese slm ilk önce,birkaç gün önce bende gio sahibi oldum ve şu anda daha önce bu kadar komplike bir telim olmadıgı için ben ona bakıyorum,o da bana:hmmm telefondan navigasyon uygulamasına giriyorum ancak konum belirleniyor yazısı bir türlü kaybolmadı ve bir de sitede gördükten sonra baktım skyfire die and. markette aratınca bir kaç tane ismi skyfire olmayan uygulama var hangisini seçecegimi bilemedim,yardımcı olabilirmisiniz?

Hayırlı olsun, iyi bir tercih.. öncelikle navigasyon için bunlardan birini tercih edebilirsin, telefonun orijinalinde kullanışlı bir navigasyon uygulaması yüklü değil --> Android GPS & Navigasyon

Bu da skyfire son sürümü: [url=http://www.fileserve.com/file/HFXYtVD]File name: skyfire.browser 4.0.3.apk File size: 1.68 MB[/url]

Güle güle kullan :oke: ihtiyacın olan tüm uygulama ve oyunları forumlardan bulabilirsin..

samety500

samety500

Üye
arkadaşlar bu telefonun ekran çizilmesi falan oluomu yaa çok kafam karıştı. ekran sağlamlığı nasıl ?

Sarangni

Sarangni

Üye
Bende bugün aldım sonunda bu cihazı. Hangi programları önerirsiniz arkadaşlar. Neler kurmalıyım acaba?

samety500

samety500

Üye
Bende bugün aldım sonunda bu cihazı. Hangi programları önerirsiniz arkadaşlar. Neler kurmalıyım acaba?
hayırlı olsun dostum kaça aldn

----------Eklendi @ 23:16:32 ---------- Yazıldı @ 23:11:01 ----------

en çok merak ettiğim konu ekranı yaa sağlammı arkadaşlar ekranı çok merak ediyorum

Sarangni

Sarangni

Üye
hayırlı olsun dostum kaça aldn

----------Eklendi @ 23:16:32 ---------- Yazıldı @ 23:11:01 ----------

en çok merak ettiğim konu ekranı yaa sağlammı arkadaşlar ekranı çok merak ediyorum

Ben iki tane cihaz verip üstüne fark vererek aldım. Şu anki fiyatı 499 TL ama cihazı bulmak sıkıntılı biraz. Sadece Teknosalar ve internette var. Ben tanıdığım telefoncu aracılığı ile Başarı Elektronik'ten getittirdim.,

Cihaz çok hafif özellikle benim gibi öncesinde ağır bir cihaz kullandıysanız kuş gibi kalıyor. Ekran geçişleri çok iyi ve hızlı. Sağlamlığa gelince ilk dokunmatik telefonum olduğu için ne söylesem bilemiyorum. Güncellemelerden sonra daha iyi olacak galiba.

samety500

samety500

Üye
Ben iki tane cihaz verip üstüne fark vererek aldım. Şu anki fiyatı 499 TL ama cihazı bulmak sıkıntılı biraz. Sadece Teknosalar ve internette var. Ben tanıdığım telefoncu aracılığı ile Başarı Elektronik'ten getittirdim.,

Cihaz çok hafif özellikle benim gibi öncesinde ağır bir cihaz kullandıysanız kuş gibi kalıyor. Ekran geçişleri çok iyi ve hızlı. Sağlamlığa gelince ilk dokunmatik telefonum olduğu için ne söylesem bilemiyorum. Güncellemelerden sonra daha iyi olacak galiba.
teşekkürler dostum bnde aldım sonunda bu cihazı

Jetlak

Üye
Samsung S5660 Galaxy Gio

:::FALSH DESTEĞİ:::

> Arkadaşlar bu telefonun işlemcisi flashı desteklemiyor ama herşeyin bi çözümü var. Android Marketten Skyfire uygulamasını indirip istediğini videoyu izleyebilir ve flash içeriklere ulaşabilirsiniz merak etmeyin.
QUOTE]

Selam Tedor, ben de dün bu telefonu aldım ve android dünyasına girdim. İyiki de girmişim, tek kelime ile harika. Yalnız skyfire hakkında birşey söylemek istiyorum. Skyfire daha önce 1,5 s60 versiyonunu nokiada kullanırken ful web desteği veriyordu, yani tıpkı bilgisayardaki gibi sayfa üzerinde oynatıyordu videoları. Ancak skyfire android versiyorunu (3.0) marketten indirip kurdum ama çok farklı, mesela m.facebook.com'dan giriş yaparsan videoları açıyor (tam ekran ayrı bir oynatıcıda) ama giriş yaparsan yani tüm site 'yi seçersen flash yüklemelisiniz uyarısı çıkıyor, yani tam destek vermiyor skyfire da eskisi gibi. Acaba diyorum ben mi yanlış ya da eksik birşey yapıyorum. Bu konuda bilgilerini paylaşırsan sevinirim, tşk.

hayır androidde o şekil alt solda video tuşuna basıyorsun tüm siteyi açmıyor sadece video açar html5 dönüştürerek telinize gönderir her işlemci de html açıyor ama skyfire çok değişti ama gayet yeterli videolar için

umutku84

umutku84

Üye
bende gio aldım yaklaşık bi hafta önce almadan önce youtubeden videolarnı izledim ve pesi açıyodu açmadığına emin misin:allalla:

kinqorock

Üye
Evet youtubeda var pes,nfs falan filan hep açıyo iyi oynanıyo hatta angry birds rio'yu bile takır takır oynuyodu adam test ediyodu telefonu telefon harika millet alın bende nasipse önümzdeki ay alacam :)

asdwa111

Üye
slm millet. bende bugun teknosadan aldım ama hoparlor çalışmıyordu yarın iade edicem. tel çok kaliteli bazı arkadaslar uygulamaları hafıza kartına taşıyamıyormuş galiba benim marketten indirdiğim uygulamalar direkt hafıza kartına kaydediliyor.internet tarayıcısıda kaliteli fakat pek kullanışlı değil. eski telefonumun java uygulamalarınıda çalıştırmıyor neden bilmiyorum özelliklerinde yazıyordu ama 3. nesil java uyglamalar yazıyordu... dokunmatiği ve sensörü çok hassas .işlemcisi çok kuvvetli 5-6 uygulamayı aynı anda çalıştırabiliyor.menüler özellikle üstten açılan sistem menüsü çok iyi düşünülmüş.wifi çekim kalitesi baya iyi.resim kalitesi 3mp fakat resimler çözünürlükle doğru orantılı olarak çok daha kaliteli görünüyor.pes. nfs gibi uygulamalar hata vermeden çalışıyor. kullandıkça özelliklerinden bahsetmeye çalışıcam ama alıcak arkadaslar bu fiyata çok kaliteli telefon. teknosada 549 ama turkcell kampanyasıyla 499 tl ye geliyor.

gokkurt

gokkurt

Üye
arkadaşlar ben 485tl'ye ankarada bi tlfcudan aldım. alacaklara tavsiye ederim.ancak bir çok site araştırdım nfs shift ve pes çalışıyo deniyo, onayanlar var.ama ben bi türlü beceremedim çalıştırmayı. 2.3 rom yükledim ondan olabilir mi??? bir de elinde 2.2 froyo orjinal rom olan varsa paylaşabilir mi? (oyun ilk görüntüsü geliyor ama -ea yazısı- ancak ondan sonra çıkıyor)

61semih

61semih

Üye
arkadaşlar ben 485tl'ye ankarada bi tlfcudan aldım. alacaklara tavsiye ederim.ancak bir çok site araştırdım nfs shift ve pes çalışıyo deniyo, onayanlar var.ama ben bi türlü beceremedim çalıştırmayı. 2.3 rom yükledim ondan olabilir mi??? bir de elinde 2.2 froyo orjinal rom olan varsa paylaşabilir mi? (oyun ilk görüntüsü geliyor ama -ea yazısı- ancak ondan sonra çıkıyor)

ben telefonu ılk aldıgım gunden berı pes11,nfs shift vb oyunları sorunsuz oynuyorum.hıcbır yavaslaama kasma yok

gokkurt

gokkurt

Üye
ben telefonu ılk aldıgım gunden berı pes11,nfs shift vb oyunları sorunsuz oynuyorum.hıcbır yavaslaama kasma yok

yazılım güncellemesi yapmış mıydın? bende 2.3.3 gingerbread var.

kralmurats

Üye
Arkadaşlar bende telefonu alamayı düşünüyorum ama tek takıldıım nokta sarj. Normal telefon konuşmasının dışında fazla takılmayacağımdan sarjı ne kadar gider. 3 gün benim için ideal bu kadar dayanır mı? Kullanan arkadaşlar bahsederse sevinirim.

----------Eklendi @ 00:12:47 ---------- Yazıldı @ 00:10:51 ----------

trabzonlu kardeşim şarjından biraz bahsedersen sevinirim. şarj 3 günü görüyormu?

asdwa111

Üye
şarjı eğer oyun oynamazsan uyugulama çalıştırmazsan 3 gün gider. fakat benim gibi sürekli oyun oynarsan 6-7 saat anca gidiyor. 2 batarya ve akıllı şarj aleti var bende 1 gün içinde 2 bataryada bitiyo yani 12 saat anca gidiyor.

anılbaran

anılbaran

Üye
ya bu telefınun tek eksigi ön kamera yok yaa dimi

bilinmiyorlider

Üye
arkadaşlar siz şu skyfire programını nasıl yüklediniz. telefondaki android markette yok. internette var ama "Bu öğe Turkcell Samsung GT-S5660 cihazınızla uyumlu değil.
Bu öğe cihazınızın bulunduğu ülkede yüklenemez." diye uyarı verio ne yapmalıyım.

Üst Alt