Samsung S5620

Sponsorlu Bağlantılar

selojohn

Üye
    Konu Sahibi
Samsung S5620
Selam arkadaşlar. Samsung S5620 diye yeni bir model çıkartmış. Acaba hareket sensörü var mı? Telefonu yan çevirdiğimizde Q-klavyeye dönüşüyor mu? Bilgisi olan ve paylaşanlara şimdiden teşekkür ederim.

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
evet hareket sensörü var :)

selojohn

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler Revengeful.

mesda

Üye
ben aldım bu telden mobil tv yokmu anlamadım çoğu sitede var yazıo samsung ta yok diyo daha yeni diye mi çıkmadı acaba yardımcı olursanız sevinirim

elvan1993

Üye
kardeşim bende aldım samsung mnte den onu bende sordum telefon yeni olduğu olduğu için daha uygulamalar felan çıkmamış anca 1 2 aya kadar dediler mobil tv yide müşteri hizmetlerin den yapıcakmışız

yigiturkmez

Üye
qwerty klavye yok malesef:(

sheithan0000

Üye
bende s5620 kullanıyorum ama qwerty klavye yok....

cembek444

Üye
Selam arkadaşlar. Samsung S5620 diye yeni bir model çıkartmış. Acaba hareket sensörü var mı? Telefonu yan çevirdiğimizde Q-klavyeye dönüşüyor mu? Bilgisi olan ve paylaşanlara şimdiden teşekkür ederim.

Ben de monde war opera 5.0 (beta) da q klavye açılıyor.

olum058

Üye
arkadaslar ben yeni samsung s5620 telefon aldım ama telefonun dönme sensöleri çalışmıyo ne yapabilirim?

onurgunay35

onurgunay35

Üye
arkadaslar ben yeni samsung s5620 telefon aldım ama telefonun dönme sensöleri çalışmıyo ne yapabilirim?

Normalde sadece tarayıcada ve qwerty klavye ye dönüşmede kullanılıyor diye biliyorum zaten sizden kaynaklanan bişey değildir.

sinanpp

sinanpp

Üye
kuLLanıyorum şUAN dostum Q klawye war ama dandik önermem.dükkana gelir gelmez aldım.ama dandikkk ::SSSSSS önermiyorum 5620 sade kalsişk kullan yda al :SSSSS