Samsung S5620 Monte tema Lütfen !! Hıc Bı yerde yok

Konu, 'Samsung Uygulama / Tema / Oyun' kısmında mekansız11 tarafından paylaşıldı. Okunma: 74702 | Cevaplanma: 15

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Samsung S5620 Monte tema Lütfen !! Hıc Bı yerde yok lutfen yardım edın
    UltrAslan5 ve okacha1988 bunu beğendi.
  2. ;Samsun staralra olmadığına göre monteyede tema yoktur diye tahmin ediyorum. Ancak firmwatre ile tema yükleyebilirsin buda garantiyi düşürebilir.
  3. samsung star montenın cok alt modelı ozellık bakımındanda uretım tarıhı bakımındanda fıyat bakımındanda :) ama ne yazıkkı ıkısıde java tabanlı oldugundan tema bulunması zor. bende su anda monte kullanıyorum memnunum tek memnun kalmadıgım konu gps ıcın program bulamadım. dıger her konuda super telefon..
  4. evet ya tema please var mi yok mu kesssin cevap ?
  5. Firmware'i değiştirip route 66 yüklerseniz navigasyon harika oluyor. Telefon tam olarak tamamlanıyor:)
  6. route 66 ile nasıl yapıldığını anlatabilirmisiniz?
  7. tema bulan yok mu :S:S:s
  8. Yaw arkadaşlar monte de iki renk var tema adı altında çok saçma . tema her tel önemli özelliklerinden biri ama monte de yok bu nasıl iş anlamadım. Bilen varsa yeşil ve siyah renkten kurtulmak istiyorum
  9. rer
  10. arkadaşlar bende monte aldm 2 gün oldu çok memnunum ama güzel bir tema arıyorum yokmu ya . ?
  11. lan nerde temalar
  12. Adam akıllı konuş lan !
  13. [sıze=3][/sıze][sıze=7][/sıze]aga boşuna tema arama monte için vaktine yazık olur 1 yıl kullansdım ve 1 tane bile bulamadım
  14. arkadaşım ben yükleyemedim su kitapsız temayı indirilse bide inmiyo kardeşim bu temalar :angry:
  15. tema yok arkadaşlar
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Konu ile alakalı site aramaları:

1. samsung s5620 tema indir

,
  2. samsung s5620 ücretsiz oyun indir

,
  3. samsung s5620 monte oyun indir

,
  4. samsung monte tema,