Samsung S5620 Monte Son Güncel Firmware Hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

yurdusar

Üye
    Konu Sahibi
Samsung S5620 Monte Son Güncel Firmware Hakkında
Arkadaşlar şu sitede:

Son sürüm versiyonu: S5620DDKC1 mart 2011 bu son sürüm Türkçe desteği varmı duydumki çok gelişmiş özellikler varmış.
benim sürümüm : S5620JTJL2 benim sürüm eskimidir ?
arkadaşlar bilginiz varmı yükleyeyim mi son sürümü telefona yada teknik servise götürüp yazılım güncelleme sebebi ile götüreyim ?

"ForeverAlone"

"ForeverAlone"

Üye
En sorunsuz olan firmware zaten JTJL2 hiç bozme telefonu böyle şeylerle.Bu arada JTJL2 türkçe desteği olan en son çıkmış firmwaredir.

Faraza42

Faraza42

Üye
Jtjl2 en sorunsuz fw filan değildir bence. 150-200 mesaj attıktan sonra telefon kasmaya başlıyor, telefonu yeniden başlatman gerekiyor. Bazı kişilerde telefon kendi kendine reset atıyor, qwerty klavyesi de kullanışlı değil. Mfjf1 sorunsuz bir fw dir. Veya BVJF2 tercihimdir.

angeldes

Üye
oho siz daha jtjl2 de kalmışınız :D ben XXJA4 sürümünü kullanıyordum ama nedense kamera failed hatası vermeye başladı şimdide XEJE1 sürümünü kullanıyorum ve android mod kurdum :)

atillaatik

Üye
oho siz daha jtjl2 de kalmışınız :D ben XXJA4 sürümünü kullanıyordum ama nedense kamera failed hatası vermeye başladı şimdide XEJE1 sürümünü kullanıyorum ve android mod kurdum :)

XEJE1 sürümünü LİNK VERSENE

hisisman

Üye
Kardeş ek olarak neler war ? şuan indiriorm =)

"ForeverAlone"

"ForeverAlone"

Üye
Bahsettiğiniz firmwarelerin hiçbirinde QWERTY yok.Ayrıca en yenisi JTJL2.

Faraza42

Faraza42

Üye
QWERTY klavye zaten kullanışlı bir klavye değil. İnternette gezerken klavyeyi kullanmak istersen Opera Mini de mevcut.

Criver

Üye
Ben telefona Android mod , sonra Htc nin özel teması nı XEJE1 üzerinden kurdum ancak türkçe deil :off:

Benim asıl firmware (ilk başta ki ) ya JTJL2 ydi ya da JTJL1 di onlardan memnundum :P:

oktay454

oktay454

Üye
Arkadaşlar telefonumu servise gönderdim geldiğinde JTKH2 yüklü olarak geldi. Kodlardan çıkarılış tarihine bakarsanız en son çıkan bu. Daha kararlı çalışıyor şu anda...

archillus

Üye
Arkadaşlar telefonumu servise gönderdim geldiğinde JTKH2 yüklü olarak geldi. Kodlardan çıkarılış tarihine bakarsanız en son çıkan bu. Daha kararlı çalışıyor şu anda...
benim telefonda servisten geldi ve aynen arkadaşın dediğigibi firmware yüklenmiş ama jtjl2 den farkı yok mesaj sayısı çoğaldıktan sonra gene reset atıyo telefon kendine

yurdusar

Üye
    Konu Sahibi
arkadaş şuanda JTKH2 son sürüm mü? bende götüreceğim yeni sürüm yüklenmesi için.

rzgr_06

rzgr_06

Üye
Birde Buraya Bakım...