samsung s5620 arkadaşlar yardım oyun program yükleyemiyorun

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

usta_eren

Üye
    Konu Sahibi
samsung s5620 arkadaşlar yardım oyun program yükleyemiyorun
ya arkadaşlar oyun indirdim attım telfonuma jar dosyayı icinde bürsürü dosya var hepsini tek tek denedim dosya desteklenmiyor yazıyo jad attım kur diyorum gecersiz dosya diyo yardım ettin lütfen

MagLor

Üye
bilgisayarınızda bir not defteri açın. İçerisine ;

Kod:
<html><body
<p> 
<p align="center"><u><b>Burak</b></u></p> 
<p align="center">Iyi Oyunlar (: </p> 
<p align="center"><a href="xxx.jar">xxx.jar</a></p>
</body></html>

Bunu yazın ve farklı kaydet yazarak install_apps.html olarak kaydedin.
xxx.jar yüklemek istediğimiz oyunun jar dosyasıdır. Jar dosyası ile bu install_apps.html dosyasını telefonunuza atın. Telefonunuzdan 'install_apps.html'' dosyasını çalıştırın. İnternete girermiş gibi olacak ama girmeden html dosyasına bağlanıp oyunun linki cıkacak. Linke tıklayınca kendiliğinden yüklenecek.

Deneyin isterseni. Ben bunu jet'de denedim oldu.

usta_eren

Üye
    Konu Sahibi
bilgisayarınızda bir not defteri açın. İçerisine ;

Kod:
<html><body
<p> 
<p align="center"><u><b>Burak</b></u></p> 
<p align="center">Iyi Oyunlar (: </p> 
<p align="center"><a href="xxx.jar">xxx.jar</a></p>
</body></html>

Bunu yazın ve farklı kaydet yazarak install_apps.html olarak kaydedin.
xxx.jar yüklemek istediğimiz oyunun jar dosyasıdır. Jar dosyası ile bu install_apps.html dosyasını telefonunuza atın. Telefonunuzdan 'install_apps.html'' dosyasını çalıştırın. İnternete girermiş gibi olacak ama girmeden html dosyasına bağlanıp oyunun linki cıkacak. Linke tıklayınca kendiliğinden yüklenecek.

Deneyin isterseni. Ben bunu jet'de denedim oldu.

burak dediklerinin hepsini yaptım telefonumdan dediğin gibi install_apps.html actım tarayıcı acıldı burak iyi oyunlar altındada xxx.jar acıldı xxx.jar a bastım icerik yok hatası verdi :(

MagLor

Üye
Xxx.jar jar dosyasının adıdır. Yani sendeki oyunun ismini xxx yazan yere yapıştıracaksın. Birde böyle denemelisin ;)

kurtulusz

Üye
ya arkadaşlar oyun indirdim attım telfonuma jar dosyayı icinde bürsürü dosya var hepsini tek tek denedim dosya desteklenmiyor yazıyo jad attım kur diyorum gecersiz dosya diyo yardım ettin lütfen

telefonuna yazılım atılması lazım, senin telefonundaki yazılım oyunları desteklemeyen versiyon, haberin olsun.

usta_eren

Üye
    Konu Sahibi
olayı cözdüm arkadaşlar ben jar dosyasını rardan cıkarıp tek tek atıyorum rardan cıkarmadan tirik atmak lazımmış :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt