Samsung S5233Wi-fi Orjinal Firmware ( S5233WJVIG7 )

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
lord67

lord67

Üye
    Konu Sahibi
Samsung S5233Wi-fi Orjinal Firmware ( S5233WJVIG7 )
Bildiğiniz gibi bu telefonun tema desteği yok, s5230 firmwareni yükleyip tema yükleyebiliyorsunuz bende öyle yaptım ama bulduğum temalar çoğu rusça, ingilizcede var hatta türkçede ama gelgelelim ne telefon düzgün çalışıyor ne menüler doğru dürüst nede firmware türkçe, yani ben sıkıldım artık swf editlemekten rc dosyalarıyla uğraşmaktan orjinal firmware yükledim ilk haline döndü telefon, bence bu model telefon için temalarla uğraşmayın orjinali kalsın telefonun her işlevini düzgün kullanın..

Yüklemek İçin...

İlk önce bunları indirin...

MultiLoader :
Firmware link :

Telefonu kapatıyoruz..
Hafıza kartını ve sim kartı çıkartıyoruz..
Ses kısma + Tuş kilidi + Telefonu kapatma tuşuna aynı anda basıp telefonu download moduna alıyoruz..
Daha sonra telefona usb kablosunu takıp multiloaderi çalıştırıyoruz......
Multiloaderde BRCM2133, Boot change, Fulll download, Master room seçeneklerini işaretliyoruz...
Boot yazan yere tıklayıp indirdiğin firmwareden BOOTFİLES göster..
Amms yazan yere tıklayıp indirdiğin firmwareden apps_compressed göster.
Rsrc1 yazan yere tıklayıp indirdiğin firmwareden Rsrc_S5233W_Open_Turkey_CommonWiFi göster.
Rsrc2 yazan yere tıklayıp indirdiğin firmwareden Rsrc2_S5233W(Low) göster.
Factory FS yere tıklayıp indirdiğin firmwareden FactoryFs_S5233W_Open_Turkey_CommonWiFi göster..
Sonra port search dedikten sonra download işlemine başlıyoruz...

KingSuphi

KingSuphi

Üye
Orjinali en iyisi bidahada başka firmware atmam.

Legend84

Üye
bende temayı değiştirmiştim telefon sapıttı bu orj. temayı nasıl uygulayacağız peki bi izah edermisiniz ?

sinan_60_60

Üye
link ölü

gercekdostb

Üye
arkadaşlar ben buldum bana özel msj atın verim url adresini burda yeni olduğum iççin paylasşamıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt