samsung s5233 star a navigasyon programı ücretsiz varmı?

Sponsorlu Bağlantılar

fpehlivan

Üye
    Konu Sahibi
samsung s5233 star a navigasyon programı ücretsiz varmı?
:yurusamsung s5233 star a navigasyon programı ücretsiz varmı?

• Beğen
Tepkiler: ReD_59

kwnchh

kwnchh

Üye
Ücretsiz navigasyon programı yok ve hatta yanlış bilmiyorsam (yanılıyorsam beni bilgilendirecek birisi ulaşırsa sevinirim) Samsung Star için navigasyon programı yok.

Ama her ne kadar navigasyon sistemi yerini tutmasa bile Google Maps'i tavsiye ederim. Google Maps artık "Konumum" adı altında az bir sapma (hata) payı ile konum saptayabiliyor ve yol tarifi istersen sesli şekilde olmasa da metin olarak tarif ediyor..

NOT : Ücretlendirmesini sorarsan baştan belirteyim en ufak fikrim yok ama bulunduğun operatörün internet paketlerinden birini alırsan 1ay seni idare eder diye düşünüyorum..

batuhan8

batuhan8

Üye
Arkadaşlar lütfen konu hakkında kesin bilginiz yoksa yorum yapmayın.Samsung Star 5233 için hatta tüm telefonlar için navigasyon programı vardır.İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin bir uygulamasıdır..

...lütfen konu başlığının başına 'çözüldü' ekleyiniz...

fpehlivan

Üye
    Konu Sahibi
ibb nin ki çok kötü teşekkürler

kwnchh

kwnchh

Üye
Arkadaşlar lütfen konu hakkında kesin bilginiz yoksa yorum yapmayın.Samsung Star 5233 için hatta tüm telefonlar için navigasyon programı vardır.İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin bir uygulamasıdır..

...lütfen konu başlığının başına 'çözüldü' ekleyiniz...

iyi demişsin,hoş demişsin ve hatta eyvallah güzel demişsin de,ben Zonguldak içerisindeyim bu benim ne işime yarayacak? Kesin bilgisi olmayanlar yazmasın tarzında bıdı bıdılamışsın fakat dosya daha isimden ofsayt. İstanbul.Jar e hani bana hayrı?

kladan

Üye
Eyvallah kardeşim eline sağlık...

madertan1

Üye
teşekkürler

ekrem914

ekrem914

Üye
kwnchh sende haklısın valla :D bende hatay da im :D

özdemir71

Üye
ELİNE SAĞLIK AMA İSTANBUL.RAR NE ?:nono:

SAINT1

SAINT1

Üye
Bende bir bilgi paylaşayım o zaman.Samsung Star'lar da navigasyon (gps) yoktur.Sonradan eklenemez.
Google maps'den ötesine geçilmez.

enex_enes

enex_enes

Üye
Bende bir bilgi paylaşayım o zaman.Samsung Star'lar da navigasyon (gps) yoktur.Sonradan eklenemez.
Google maps'den ötesine geçilmez.
samsung starda gps yokki programı olsun :oke:

emresargın

Üye
hgjhg

--------------- Ekleme ---------------

navigasyon

destere41

Üye
garmin diye bir navigasyon programı var sesli nokia 5800 da çalışıyor ama samsug starım var yükleyemedim anlayanlar bi denesin yada buna benzer yüklene bilen varsa paylaşsın

navti

navti

Üye
Garmin varmı yok mu bilmiyorum ama işini görebilir sağ üstten telefon modelini seç ve program arama yerinede google maps veya navigation yaz ozaman stara uygun bir sürü navigasyon prog çıkıyor

bende google maps denedim ama harita yükleniyor yazıyor bekliyorsun bekliyorsun şebekeye ulaşılamadı diyor ve hata veriyor:ağlarım:

benim telde samsung star tvli version

SAINT1

SAINT1

Üye
Arkadaşlar google' map's türü şeyler yükleyebilirsiniz ama navigasyon yok olmaz olamaz.Sizi anlık takip yapamaz ama buna benzer programlar olabilir tabi ama hiçbiri navigasyon gps değil.en iyisi i.b.b.'nin programını indirin google'a tek alternatif o .tabi İstanbul'da yaşayanlar için.

&&BERKAY&&

&&BERKAY&&

Üye
google maps hata payı çok çok düşüktür 1000 m hata payı var kaybolduysanız yanınızda ovarsa yandınız

eren882

eren882

Üye
Samsung starda işletim sistemi yokki gps olsun google maps ile anca o anda bulunduğunuz yeri öğrenirsiniz o da minimum 1000 metre hata payıyla. Yani hakkaten kaybolan ayvayı yedi :D:D Kaybolmayın abicim bilmediğiniz yerde ne işiniz var :D:D

kabus_22bey

Üye
navigasyon programı var. ama ücretli girmeyin kb başına kontör gidiyo tavsiye etmem çok sıkışmadıkça da kullanmayın derim

SAINT1

SAINT1

Üye
Ya açık bi alanda kaybolmadıktan sonra sorun yok hertürlü yardımcı oluyor iş görüyor yani google maps.
Google maps varsa kaybolmak çok zor aslında bu kadar küçümsemeyin bence.
Tamam hata payı var ama sokak isimleri bilmem neler yazıyor okullar caddeler herşey var azcıkta sağa sola baksanız nerede olduğunuzu anlarsınız heralde.Onuda anlayamayan adama uydu versen yine kaybolur zaten :D

Üst Alt