samsung s5230 star 2 ay kullanılmıs

Konu, 'Cep Telefonu ve Aksesuar İlanları' kısmında hande@@ tarafından paylaşıldı. Okunma: 6729 | Cevaplanma: 19

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. samsung s5230 star 2 ay kullanılmıs

arkadaslar samsung s5230 star satıyorum.aslında satmak ıstemıyorum ama babamı kaybettiğim için paraya ıhtiyacım var.alcak olan arkadaslar haber beklıyorum...450 TL ama pazarlık payı var.

--------------- Ekleme ---------------

bu arada isteyen arkadaslara resim yollayabilirim

Yazan: hande@@
  2. umarım satarsın dostum allah sabır versin üzüldüm

3. Başın saolsun can Allah sabırlar versin inş. sana inş. alıcı bulabilirsin

4. sıfırı zaten 390tl ikinci elini telefoncular 250den fazla para vermezler 450ye satamazsın 400ede

5. tesekkür ederim arkadasım dostlar saolsun.ya 350 de olur dedim ya pazarlık payı var

6. tesekkur ederım cok saol :)

7. ilk önce basınız sağolsun
    wi fi modelmidir
    270 ila 320 tl arası satabilirsiniz

8. hayır wi-fi diil.herkes ole dıo ama hala satamadım :(

ayrıca tesekkur ederım

9. wi fi li olsa :D o fiyat uygun olcaktı

10. wi-fisiz versem :(

11. kaça bırakcaksın en son ve nerde oturuosun
    cihazın resimleri açıklamalırını durumunu belirtsen

12. rica ederim hemşerim :) bnde samsunluyum :):)

13. ama diil :(

14. ??? açık konussan biraz ?????

15. ya bak cihazın resımlerını maxicepe yukledım.sıfır aldım 2 ay önce,3G,wi-fi dışında hersey var cihazda.her türlü özellik var.350 düşünüyorum fiyatı çünkü sıfır telefon gibi.ama pazarlık payı var.D900i vardı ben onu kullandım 2 ay boyunca.bu telefonda sadece müzik dinledim.anladın mı sımdı?

samsunlu samsunluyu görünce içi rahatlıo ya :)

16. :kop::kop:ban yemiş:kop::kop:

özellikleri biliyoruz arkdşm :oke: ne diye delleniosun :off:
    istediğin fiyat çok yüksek 350 tl verilmez gider 5800 alır adam

250tl falan desen hemen gider eğer paraya çok ihtiyacın varsa
    bak üstteki üye hazırda beklio olsun enfazla 275tl
    düşünmeni öneririm ayrıca telin 1günlük bile olsa sonucta 2.el

samsung s5230 star 2 ay kullanılmıs konusuna benzer içerikler

1. Samsung S5230 S5233 Star Silikon Kılıf + 2 HEDİYELİ- EKRAN KORUYUCU+MIKROFIBER BEZ ( 12 Ocak 2010 | Cep Telefonu ve Aksesuar İlanları )

Samsung S5230 S5233 Star Silikon Kılıf + 2 HEDİYELİ- EKRAN KORUYUCU+MIKROFIBER BEZ + 2 HEDİYE Samsung S5230, S5233, Star Plastik Şeffaf Silikon Kılıf - AYNI GÜN KARGO yurtiçi kargo ile %60 indirim anlaşmamız vardır SİYAH...
  2. Samsung S5230 Star HD Wallpaper 2 ( 18 Mart 2010 | Samsung )

Wallpaperları uygulamak için resimleri telefon hafızasına atın sonra ayarlar>ekran ve aydınlatma>duvar kağıdı yolunu izleyip wallpaperlardan birini seçiyoruz ayarla diyoruz. Değişik Wallpaperlar için aşağıdaki...
  3. Samsung Star s5230 Oyun Hatası ( 22 Ekim 2010 | Samsung )

Arkadaslar Sizin dediğiniz gibi yapıyorum ama olmuyor o java ozelliklerini de değiştirmeyi beceremiyorum Daha bir kolay anlatım olabilirmi acaba??
  4. 22 Ay garantisi olan yani 2 aylık Samsung Star Wifi. ( 24 Şubat 2011 | Cep Telefonu ve Aksesuar İlanları )

22 Ay garantisi olan yani 2 aylık Samsung Star Wifii.. Telefonun, garantisi,faturası,kulaklık, şarz aleti, pc studio cd si, kutu içindeki bütün parçalar mevcuttur. Telefon alındığı gün koruyu slikon kılıf kullanılmıştır. Çizik yoktur telefonda...
  5. Samsung Star (s5230) hangi dosyayı destekliyor ( 7 Ağustos 2012 | Samsung )

Herkese Selamlar arkadaşımda samsung star var . Uygulama indirmek istiyor ama hangi dosya türünden uygulama indirceğini bilmiyor samsung star hangi dosyaları destekliyor ve açıyor jar diye tahmin ettım ama siz daha iyi bilirsiniz yardım ?
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
05 Eylül 2015 Cumartesi - 17:16:38