Samsung s5 titreme

Sponsorlu Bağlantılar

pakeron

Üye
    Konu Sahibi
Samsung s5 titreme
Selam arkadaşlar 3 gün önce ikinci el samsung s5 aldım müzik dinlerken video izlerken telefon titriyor aldığım yere götürdüm bunun normal olduğunu hopörlörün çok güçlü olduğunu söyledi telefonu almadı bunu nasıl yapabilirim bu titreme yi nasıl hallederim.

Buğra

Buğra

Admin
titremeden kastınız kulaklık ile dinlerken dahi oluyor mu ? :hmmm

yoksa dış sesi eğer çok yüksek açarsanız telefon da titreme hissedebilirsiniz normaldir çoğu cihazda olabiliyor

pakeron

Üye
    Konu Sahibi
yüksek de açsam kısık da açsam hani telefon geldiğinde titreme olur aynı öyle youtubden video açıyorum yine titriyor evde 3 adet daha samsung var onlarda yok kulaklıkla dinlemedim akşam bi bakarım aynı titreme oluyormu

Buğra

Buğra

Admin
yüksek de açsam kısık da açsam hani telefon geldiğinde titreme olur aynı öyle youtubden video açıyorum yine titriyor evde 3 adet daha samsung var onlarda yok kulaklıkla dinlemedim akşam bi bakarım aynı titreme oluyormu
bu dediğiniz normal değil youtube da şarkı yerine normal başka bir video açarak deneyin normal seslerde de titreme oluyor mu bakın :hmmm ilginç geldi bana

cihazın iç kasası daha önce açılmış olabilir garantiye vs gitmişse cihaz sonra kapatırken bir şeyler olmuş gibi geldi bana :hmmm

pakeron

Üye
    Konu Sahibi
normal videoda da aynısı oldu samsung müşteri hizmetlerini aradım uzaktan baglantı yaptılar telefonu sıfırladılar yine olmadı servise göstermem gerektiğini söylediler yardımcı oldugun için teşekküer ederim.

• Beğen
Tepkiler: Buğra
Buğra

Buğra

Admin
normal videoda da aynısı oldu samsung müşteri hizmetlerini aradım uzaktan baglantı yaptılar telefonu sıfırladılar yine olmadı servise göstermem gerektiğini söylediler yardımcı oldugun için teşekküer ederim.
rica ederim dediğim gibi daha önce içi açılmış olabilir cihazın kapatılırken kasa açıklığı vs olabilir yoksa o kadar titreşimi dışarı hissettirmemesi gerekiyordu :)

pakeron

Üye
    Konu Sahibi

Üst Alt