SAMSUNG S4 ROM YAPMAK MODIFIYE ETMEK YARDIM

Sponsorlu Bağlantılar

sevecen07

Üye
    Konu Sahibi
SAMSUNG S4 ROM YAPMAK MODIFIYE ETMEK YARDIM
Arkadaşlar daha önceden nokia symbian üzerinden bir cok modifiye sistem yaptım, biraz deneyimim var, ilk defa anroide gectim, bundada modifiye bir sistem yapmak istiyorum,
bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum,
bir kac ta sorum olacak,
symbiandaki gibi modifiye yapabilirmiyim,
Yaptıgım modifiye telefona olmadı, hata verdi diyelim, telefon acılmadı,
tekrardan telefonu orjinal rom yüklesem yada başka birşeyle kullanılabilir hale getirebilirmiyim,
ve modifiye yapmak icin araclar programların isimlerini yazabilirmisiniz

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Wanam Xposed programı ile yapılabilir ayrıca s4 te sayaç var garanti dışı olmaya razi isen google a xda yaz oradab s4 i9500 e omega rom crash rom hassan rom Özcan rom gibi gibi romlar var bu romlarla işlemciyi kontrol edebilirsin.Kerneller olur android te oda telefonun batarya performans gibi şeylerini etkiler xda da hepsi mevcuttur ingilizcr tabi

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Bence kernel nedir
rom nedir
root nedir bunları araştır zaten androidte ki modifiye mantığı bu :)

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Bu arada başlık yanlış olmuş sanırsam tüm başlık büyük harf olamaz düzeltmen lazım

sevecen07

Üye
    Konu Sahibi
tamam kardeş, sagolasın, bir sorum daha olacak kardeş, odin ile root yaptım, telefonu, yeni model olan galasi s4 black edıtıon, garantı dışı kalmışmıdır

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
tamam kardeş, sagolasın, bir sorum daha olacak kardeş, odin ile root yaptım, telefonu, yeni model olan galasi s4 black edıtıon, garantı dışı kalmışmıdır
evet maalesef en son çıkan tüm samsung modellerinde root garanti dışı bıraktıriyor.SES KISMA + POWER + MENU TUSUNA bas ünlem gelince ses kısmaya bas orda
WARRANTY VOID:0 veya 1 yazar en fazla 1 olur oda garanti dışı demek ama garanti cahil olduğu için gönderdiginde sıkıntı çıkaracağını sanmam :ehe

sevecen07

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler kardeş, kontrol ediyorum

Üst Alt