Samsung s4 geri verdim iPhone 5 aldım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türe

Türe

Üye
Ios 7 de değişecek diyorlar bakalim

Batuhan Apatay

Batuhan Apatay

Üye
Biraz önce kardeşim ağlayarak geldi. Şu çalışmayı durdurdu bu durdurdu diye. Format atıver diye bağırıyor :D Bu yazdıklarımın üstüne güzel geldi.

PriZm

PriZm

Üye
Takmayın gençler.Kafasına göre takılıyor arkadaş.

Symbianize

Symbianize

Üye
Iphone nun şu meşhur stabilite hikayesinden baska ne artısı kaldı

Fifa 13 ü var slide soccer ı var uygulama arayüz kalitesi var kamera kalitesi var destek kalitesi var fiyatı 1 senede yarıya inmiyor uygulamaların sd dosyalarını uygun gpu için arama derdi yok virüs sorunu yok 5-6 ay sobra sistemde gereksiz dosya birikmiyor daha sayılır böyle dediğim gibi her ikisinin ayrı özellikleri var kendine göre

PriZm

PriZm

Üye
Fifa13 ve slide soccer'ı da mı fark olarak sayıyon :ehe :D

• Beğen
Tepkiler: ka_za
ka_za

ka_za

Üye
Destek diyosunda ios6 nin adini 7 yapiyorlar icerik ne kadar degisiyor sence bizde bak ni 2.3 den 4.0 a neler olmuş.
Kamera konusundada yeni android telefonlarda gayet basarili

Symbianize

Symbianize

Üye
Fifa13 ve slide soccer'ı da mı fark olarak sayıyon :ehe :D

Orda kastım uygulama desteğiydii :ehe ama ciddi anlamda uygulama kalite farkı var evet twitter falan uygulamalar güzel ama daha az kullanılan uygulamalarda arayüz vs olarak iphone daha kaliteli :D

- - - Eklendi - - -

Destek diyosunda ios6 nin adini 7 yapiyorlar icerik ne kadar degisiyor sence bizde bak ni 2.3 den 4.0 a neler olmuş.
Kamera konusundada yeni android telefonlarda gayet basarili

"Yeni android telefonlar " bak 4S çıkalı 1.5 sene olmuş ve kamerasına "yeni androidli telefonlar" anca yetişmiş bu da bir fark değilmidir tamam ios6 da pek değişiklik olmadı ama ios 4 ve 5 arasındaki farkı bi araştır istersen ios7de öyle olacak eminim

• Beğen
Tepkiler: kennyglass
KayraBey

KayraBey

Üye
Arkadaslar bu konuyu da kilitlemek zorunda kalmayalim.Lütfen sistemler arasindaki farkli özellikleri burda tartisma konusu yapmayalim.Herkesin begendigi bir sistem vardir elbet.Hickimse sevmedigi sistemi kötülemesin.

ka_za

ka_za

Üye
Arkadaslar bu konuyu da kilitlemek zorunda kalmayalim.Lütfen sistemler arasindaki farkli özellikleri burda tartisma konusu yapmayalim.Herkesin begendigi bir sistem vardir elbet.Hickimse sevmedigi sistemi kötülemesin.

Bi metininikini kitleyemedik zaten :D

Symbianize

Symbianize

Üye
Ahmet abi ben zaten kötülemedim gayet objektif konuştum beni bilen bilir asla fan değilimdir sadece dedimki ikisinin biribirne göre artıları vardır

• Beğen
Tepkiler: Dede
KayraBey

KayraBey

Üye
Hadi Metin'in konuya gidelim içimizi dökelim :)

Benden sonra mesaj yazana sopa:

PriZm

PriZm

Üye
Hobaa :D

• Beğen
PriZm

PriZm

Üye
  • Beğen
KayraBey

KayraBey

Üye
Ahmet abi ben zaten kötülemedim gayet objektif konuştum beni bilen bilir asla fan değilimdir sadece dedimki ikisinin biribirne göre artıları vardır

Hepiniz pirlanta gibi gençlersiniz.Bu muhabbetin sonu yok.Hadi gelin makara yapalim :ehe

• Beğen
Tepkiler: Penci Hoca, ~N.A.W.Y~ ve Türe
Türe

Türe

Üye
Tahir abi adamsın ya :ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt