Samsung s4 geri verdim iPhone 5 aldım

Konu, 'Sony Android Yazılım' kısmında kennyglass tarafından paylaşıldı. Okunma: 3271 | Cevaplanma: 61

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Satarken daha kârlı ama evet özellik olarak baya baya düşük.

2. Rehberin geç açılması sorunu Touchwiz 4.5 + olan bütün telefonlarda var.Kanıtıda var.Kimse inkar etmesin.

Ama AOSP da öyle hızlı ki :naughty:

Türe bunu beğendi.

3. iyide arkadaşlar ben telefonumdan memnunum ve pişmanda olmadım. Gerçekten güzel makina s4 te donmayı gördükten sonra inanın farkı hissettim. ios çok güzel inanın ki. birde jailbreak mi ne var mış. onu deneyecem.

Daha önce konu açmıştım. ertesi güne değiştirdim.

http://www.maxicep.com/android-ciha...ardim-edin-samsung-s4um-acilmiyor-796199.html

4. Senin aldığın S4 sorunluydu.Bak ihtimal vermiyorum bile.Direkt sorunlu diyorum.

Neyse hayırlısı neyse o olsun.

:locked:

5. bende ilk başlarda elime aldığım android telefonlar kitleniyodu sonra dan alıştım kullanmaya. belki sende de öle olmuştur

6. Ben S4'ü inceledim iPhone 5 bence daha iyi bir telefon. S4'ün kullanımı biraz sıkıntılı.

kennyglass bunu beğendi.
  7. Hangi konuda mesela?

8. teknoloji şans işidir. aynı üretim bantında üretilmelerine rağmen kiminin cihazında sorun olmazken, kiminin ki bozulur durur...

aynı markanın ürünlerini aldığımız evimizde; buzdolabından sorun yaşamışken, çamaşır mak. tvde sorun yaşamamıştık....

9. Arkadaş Apple'ın gizli ajanı. :ehe

~N.A.W.Y~ bunu beğendi.
  10. hayatini hatasini yapmissin farkinda deilsin s4 ün sadece ekrani yeter iphone 5 e :) hatta benim galaxy s advance var onun ekrani bile iphone 5 in ekranindan daha canli ve güzel :) napalim kardes yapmissin bi hata ama kucuk bir hata deil inan..

11. Dogru bir karar olmus tertemiz iphone a gecmek :) ama teleefonu bire bir degisim yaptirsaydin s4 u alacaginda sorun olmasi uzak bir ihtimaldi

12. Daha yeni fark ettim.Bu konunun Android bölümü ile ilgisi ne? Android ile alakası olmaktan çıkmış.Kilitlenirse yada iPhone bölümüne taşınırsa daha iyi olur.

13. S3 u bilmiyorum ama s4 te suanlik sorun yok butun senkronizasyonlar acik. S4 te duzeltmisler galiba :)

14. Nature ux v2 nin contacts ve dialeri degisik heralde

15. Apple daki rahatlık hangi telefonda var. Boş boş konuşuyorsunuz. Android android diye övüyordunuz diye gittim o zamanlar S2 iyiydi; s2 aldım. Hiç memnun değildim. S3 ün yeni çıktığı zamanlardı. S3 ü de denedim hoş o zamanlar. S2 göre daha iyi tabi. Ama hiç biri bi apple ile karşılaştırılamaz bence. Yok kısıtlıyor kullanıcıyı yok bilmem ne. 2000 Tl telefona veren adam 3-5 lira versin de oyun alsın yani. Apple fanı diceksiniz şimdi. Ben 2 sistemi de denedim. Android çileden çıkarırdı ios tek bi sorun bile yok bence.

16. Beyazdi telefon bölümü

17. Apple fanı diyeceğiz çünkü öylesin.Bunları burada değil kendi forumunda yada bir "androidden pişman olanlar derneği" ne falan yaz bir yararı olur.

Penci Hoca bunu beğendi.
  18. Bence her ikisinin kendine göre avantajları var tartışmak yersiz

19. Ne yapmışsın ya fıstık gibi teli iphone 5 ile değişmişsin yanlış yapmışsın valla. Şaka gibi :)

Penci Hoca bunu beğendi.
  20. Iphone nun şu meşhur stabilite hikayesinden baska ne artısı kaldı

mqeen bunu beğendi.
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.