SAMSUNG S3353 (Ch@t 335) Destek ve Paylaşım Konusu

Sponsorlu Bağlantılar

burtiii

Üye
beyler bayanlar acil yardım....
bu telefonu 1 aydır kullanıyorum baya yavaş çalışıyo telefonun normal çalışmasımı öyledir yoksa yazılımındamı bi sıkıntı var. ayrıca telefon biçok zaman kendi kendine kapanıyo müzikçalardan ses gelmediği oluo del tuşu bazen çalşmıyo telefonu daha düşürmedm bile kılıfnda kullanyrm ve servise vermeyi düşünüyorum ama 30 gün telefonsuz kalma sorunu flan kafamı karıştırıyo sizce ne yapmalıyım şimdiden teşekkürler...

melih0771

Üye
arkadaşlar telefonumun 2-3 gündür bi kaç tuşu basmıodu ama su anda hiç bir tuşu basmıyor telefon açılıyor ve sonra kitlenip kalıyor ne yapmam lazım şimdiden teşekkürler....

muallim02

Üye
arkadaşlar samsung chat telefonumla usb üzerinden telefonuma bağlanmaya çalışıyorum ilk etapta karta bilgisayardan bigi yükledim sonra kabloyu çıkarınca telefonda biçimlendir dedi biçimlendirdim tekrar bilgisayara takınca bu sefer bilgisayarda biçimlendirme istedi ne yapmalıyım acil yardım

muallim02

Üye
burda kimse yokmu yardımcı olacak

emre_shiwa

emre_shiwa

Üye
beyler bayanlar acil yardım....
bu telefonu 1 aydır kullanıyorum baya yavaş çalışıyo telefonun normal çalışmasımı öyledir yoksa yazılımındamı bi sıkıntı var. ayrıca telefon biçok zaman kendi kendine kapanıyo müzikçalardan ses gelmediği oluo del tuşu bazen çalşmıyo telefonu daha düşürmedm bile kılıfnda kullanyrm ve servise vermeyi düşünüyorum ama 30 gün telefonsuz kalma sorunu flan kafamı karıştırıyo sizce ne yapmalıyım şimdiden teşekkürler...

ona yapıcak bişey yok arkadaşım, fabrika ayarlarına döndürmeyi dene.. olmazsa servise mecburen..

----------Eklendi @ 22:27:18 ---------- Yazıldı @ 22:25:54 ----------

arkadaşlar telefonumun 2-3 gündür bi kaç tuşu basmıodu ama su anda hiç bir tuşu basmıyor telefon açılıyor ve sonra kitlenip kalıyor ne yapmam lazım şimdiden teşekkürler....

bu soruna da bişe yapılabilceğini bilmiyorum yazılımsal bi hata olabilir.. servise verirsen anında bile alabilrsin eğer tanıdık falan varsa.. sürümü güncellerle ya da ne bilyim sistemi tekrar kurarlar düzelebilir.. ama işin kötüsü bunlara sadece teori.. :S yani serviste bisüre kalabilir telefon..

----------Eklendi @ 22:28:19 ---------- Yazıldı @ 22:27:18 ----------

arkadaşlar samsung chat telefonumla usb üzerinden telefonuma bağlanmaya çalışıyorum ilk etapta karta bilgisayardan bigi yükledim sonra kabloyu çıkarınca telefonda biçimlendir dedi biçimlendirdim tekrar bilgisayara takınca bu sefer bilgisayarda biçimlendirme istedi ne yapmalıyım acil yardım

ben hiç biçimlendirme falan yapmamıştım.. telefonlar beraber aldığım kartı telefona taktım ve kullandım bi sorunla karşılaşmadım hiç :S

tly5

Üye
arkadaşlar bu telefonun güvenlik şifresini bilen var mı acaba?

tly5

Üye
arkadaşlar bu telefonun güvenlik kodunu bilen var mı acaba?

groo

Üye
evet arkadaslar telefondaki güvenlik sifresini gizlilik sifresini vs. bende bulamıyorum bilen birileri var mı ?

reddghost

reddghost

Üye
eğer telefonu ilk kullanan sizseniz, güvenlik bölümüne girdiğinizde şifreleri siz belirliyorsunuz. En başta herhangi bi şifre sormuyor. Yeni şifre istiyor. Ben şifre girerken, telefonun kendiliğinden herhangi bir güvenlik yoktu. Öyle hatirliyorum. Ama telefonu ikinci elden aldiysaniz bi sorun çikabilir bu konuda.

tly5

Üye
hayır ikinci elden almadım güvenlik kodunu da değiştirmedik.sekiz tane 0 da girdik.o da değil.bilmiyoruz farklı bir kodu olabilirmi acaba

bsliali

Üye
bu telefonu almayı düşünüyordum ama galiba çok sorun çıkartıyor yanılıyormuyum ?? c3 mü alsam acaba ikisi arasında kaldım zaten

emre_shiwa

emre_shiwa

Üye
bu telefonu almayı düşünüyordum ama galiba çok sorun çıkartıyor yanılıyormuyum ?? c3 mü alsam acaba ikisi arasında kaldım zaten

walla ben çok sorun çıkardığını düşünmüyorum.. şahsen ben 120 TL ye aldım turkcell kampanyası ile, o fiyata da daha iyisini almak mümkün değil.. hem 120 TL olan bi telefondan da çok şey beklememek lazım :D

ama para verip alırmıydın 300 TL ye dersen, almam :D üstüne biraz daha koyar başka bi telefon alırıdm..

Avelox111

Avelox111

Üye
Almayı Düşünüyorum Kullannalar Tavsiye Ediyormu Acaba.Telefonla Pek İşim olmaz Sadece Mesaj ve internet kullanıyorum telefonda.Wi-fi özelliği Almak İstememdeki en Etkili Özelliği.

GSCASSİO

GSCASSİO

Üye
    Konu Sahibi
walla ben çok sorun çıkardığını düşünmüyorum.. şahsen ben 120 TL ye aldım turkcell kampanyası ile, o fiyata da daha iyisini almak mümkün değil.. hem 120 TL olan bi telefondan da çok şey beklememek lazım :D

ama para verip alırmıydın 300 TL ye dersen, almam :D üstüne biraz daha koyar başka bi telefon alırıdm..

Ben Aldımda Alırdımda Güzel telefon sorun çkarmadı çok memnunum bluetooth hariç:nono::nono:

• Beğen
Tepkiler: beko_heko
multibabydoll

multibabydoll

Üye
Merhaba arkadaşlar. Telefonumu yeni aldım ve genel olarak çok memnunum. Ama internet kullanımı hariç! Opera Mini yükledim ama herhangi bir yükleme yapamıyorum. Bolt yükledim açılmıyor.Online Video izleyemiyorum. Lütfen, önerilerinize çok çok ihtiyacım var.

namlı baykuş

Üye
merhaba arkadaşlar, bu telefonu alalı yaklaşık bir ay oldu, kısmen memnunum ama aklım C3 te kaldı, 300 liraya inince. Bazı sorularım olcak size umarım yardım edersiniz..

1- Bu telefona tema vs, nerden indirebilirim?? fazla tema seçeneği yok telefonda ne yazık ki
2- Oyunları açamıyorum, oyunlarda sürekli satın al diye talep çıkıyor..ne saçma bişey, bu konuda ne yapabilirim
3- samsung chat için herhangi bir application indirme sitesi var mı? bazı applicationlarla telefonu zenginleştirmek istiyorum..,
4- Bolt yükledim ama açamıyorum, sürekli Loading... diyor bir türlü açılmıyor.. :(

yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.:oke:

----------Eklendi @ 22:03:31 ---------- Yazıldı @ 20:58:01 ----------

ayrıca arkadaşlar bu telefon nedense pc den gönderdiğim tele 1 MB üstü fotoğrafları göstermiyor, bu telefonu almayı düşünenlere tavsiyem, almayın..

emre_shiwa

emre_shiwa

Üye
merhaba arkadaşlar, bu telefonu alalı yaklaşık bir ay oldu, kısmen memnunum ama aklım C3 te kaldı, 300 liraya inince. Bazı sorularım olcak size umarım yardım edersiniz..

1- Bu telefona tema vs, nerden indirebilirim?? fazla tema seçeneği yok telefonda ne yazık ki
2- Oyunları açamıyorum, oyunlarda sürekli satın al diye talep çıkıyor..ne saçma bişey, bu konuda ne yapabilirim
3- samsung chat için herhangi bir application indirme sitesi var mı? bazı applicationlarla telefonu zenginleştirmek istiyorum..,
4- Bolt yükledim ama açamıyorum, sürekli Loading... diyor bir türlü açılmıyor.. :(

yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.:oke:

1) malesef tema yok telefonla ilgili arkadaşım...
2. ve 3. soruların için bi kaç sayfa öncelerine bakarsan bi çok oyun ve uygulama paylaşıldığını görebilirsin :evet:
4) uyumlu bolt versiyonları da yine bi kaç sayfa öncesinde ayrıntılı olarak anlatılıyor.. browserları telefondan indirmenizi tavsiye ederim..

GSCASSİO

GSCASSİO

Üye
    Konu Sahibi
:heyo:
1) malesef tema yok telefonla ilgili arkadaşım...
2. ve 3. soruların için bi kaç sayfa öncelerine bakarsan bi çok oyun ve uygulama paylaşıldığını görebilirsin :evet:
4) uyumlu bolt versiyonları da yine bi kaç sayfa öncesinde ayrıntılı olarak anlatılıyor.. browserları telefondan indirmenizi tavsiye ederim..
Tamamen KAtılıyorum :D 2 Haziranda Aranızdayım Dostlar

bsliali

Üye
galiba en mantıklı ürün bu olsa gerek nokia c3 gene kronik yazılım hatalı galiba beyaz ekran kapanıp açılma sorunları söyleniyor bir sorum olacak ellerim çok terliyor bu telefonun orta tuşu dokunmatik dokunmatiği kullanırken sorun yaşarmıyım sizce ?

Üst Alt