SAMSUNG S3353 (Ch@t 335) Destek ve Paylaşım Konusu

Sponsorlu Bağlantılar

hamster544

Üye
müzik dinlerken mesaj yazamıyorum çok kasıyo telefon acaba herkeste bu sorun var mı ?

• Beğen
Tepkiler: beko_heko

Alisa7

Üye
çok az bi takılma var bende ama rahatsız edici değil..

kimse bu telefondan resim falan paylaşmıyo mu ya :)

life3407

Üye
Yaklaşık 4 gb müzik yüklü buna rağmen dinlerken takılma sorunu yaşamadım. 8gb Class 10 hafıza kartı kullanıyorum belki sorun hafıza kartının yeterince hızlı olmamasından kaynaklanıyor olabilir.

----------Eklendi @ 18:30:50 ---------- Yazıldı @ 18:26:42 ----------

kardeş aldıysan ürün eline geçince bilgi verir misin eksiksiz göndermiş mi ve istediğin renkler mi ?

Ürünlerden ayrı ayrı günlerde 2 adet aldım. Sorunsuz elime geçti. Satıcı oldukça ilgili siparişi verdikten sonra satıcıya hangi renkleri istiyorsanız bunu belirten bir mail atıyorsunuz. 17.00'a kadar verilen siparişleri sürat kargo ile aynı gün gönderiyorlar. Ertesi gün elinize geçiyor.

ero21

Üye
dün sipariş verdim yarın gelir heralde bakalım inşallah eksiksiz gönderir.. eğer eksiksizse var yaa o fiyata o ürünler BEDAVAAA :)) ayrıca burdaki telefonculardan çok araştrdm hiç birinde bu telefonun kılıfı yoktu..Istanbuldaki arkadaşıma ordan yolla dedimm sormuş teki 25 tlymiş :)))
Yaklaşık 4 gb müzik yüklü buna rağmen dinlerken takılma sorunu yaşamadım. 8gb Class 10 hafıza kartı kullanıyorum belki sorun hafıza kartının yeterince hızlı olmamasından kaynaklanıyor olabilir.

----------Eklendi @ 18:30:50 ---------- Yazıldı @ 18:26:42 ----------

Ürünlerden ayrı ayrı günlerde 2 adet aldım. Sorunsuz elime geçti. Satıcı oldukça ilgili siparişi verdikten sonra satıcıya hangi renkleri istiyorsanız bunu belirten bir mail atıyorsunuz. 17.00'a kadar verilen siparişleri sürat kargo ile aynı gün gönderiyorlar. Ertesi gün elinize geçiyor.

life3407

Üye
dün sipariş verdim yarın gelir heralde bakalım inşallah eksiksiz gönderir.. eğer eksiksizse var yaa o fiyata o ürünler BEDAVAAA :)) ayrıca burdaki telefonculardan çok araştrdm hiç birinde bu telefonun kılıfı yoktu..Istanbuldaki arkadaşıma ordan yolla dedimm sormuş teki 25 tlymiş :)))

Kardeşim bütün renklerini aldırdı. Kalite olarak hiç şüpheniz olmasın. Kargo dahil 15 tl ye 3 er adet kılıf ve film gerçekten çok uygun.

Alisa7

Üye
kılıfı 10 tl'ye aldım pakedin üstünde de telefonun modeli yazıyor yani bire bir kılıf mevcut.. tabi ankaradan bahsediyorum ben..

bu arada çektiğim resmi facebooktan paylaşma konusunda ne yapabileceğim hakkında hala cevap bekliyorum

by_bugy

Üye
telefon için opera programını atar mısın bi

emre_shiwa

emre_shiwa

Üye
kardeş aldıysan ürün eline geçince bilgi verir misin eksiksiz göndermiş mi ve istediğin renkler mi ?

2 siyah + 1 beyaz istemiştim.. eksiksiz ve sorunsuz bir şekilde elime geldi.. kılıfı kullanıcam güzel de ön taraf korunmıcak cebimde endişelerim var o konuda..

ayrıca benim telefon beyaz --> beyaz kılıf
diğer telefonlar gold ---> siyah kılıf aldım.. gayet güzel durdu bilginize..

ozgcn

Üye
şu oyun konusunda sorun çözülebilmiş değil sanırım...o kadar araştırmama rağmen telefona uyumlu oyun bulamadım hala.bazı sitelerden bahsediliyor ama (getjar gibi) ordan denediğimde de oyunu yüklüyor fakat oynayabilmek için internet bağlantısı istiyor..bu telefonlara uyumlu oyun bulup indirip oynayabilen varsa yardımcı olabilir mi acaba ???

atate

Üye
arkadaşlar merhaba. telefonu alalı daha saatler oldu. ben bağlantı ile ilgili bir soru soracaktım.

telefonu aldığımda facebook uygulamasını ve diğer uygulamaları msn vs. çalıştırdım. hiç bir sorun da yaşamadım. ancak telefonu biraz kurcaladıktan sonra bu uygulamalara giremiyorum. telefona operayı yüklemiştim. bir de bu telefon için yüklememde fayda olan uygulama ve programlar nelerdir?

şimdiden teşekkürler.

bykoko

Üye
arkadaşlar bu telefonda operadayken veya kendi browserindeyken başka bi iş iiçin onu küçültemiyomuyuz. yani operadayken yada kendi tarayıcısındayken arama yapmak istediğimde falan kapatmak zorunda kalıyorum. çözümü olan var mı ?

beyler cevap??

emre_shiwa

emre_shiwa

Üye
şu oyun konusunda sorun çözülebilmiş değil sanırım...o kadar araştırmama rağmen telefona uyumlu oyun bulamadım hala.bazı sitelerden bahsediliyor ama (getjar gibi) ordan denediğimde de oyunu yüklüyor fakat oynayabilmek için internet bağlantısı istiyor..bu telefonlara uyumlu oyun bulup indirip oynayabilen varsa yardımcı olabilir mi acaba ???

3-5 sayfa öncesinde olması lazım 9438358439 tane oyunun olduğu link vermişti arkadaşlarr ben dahil çoğu kişi onları kullanıyor ;)

----------Eklendi @ 11:32:59 ---------- Yazıldı @ 11:32:25 ----------

yok öyle bişey malesef.. kapatmak zorundasın :S

• Beğen
Tepkiler: beko_heko

baidoo

Üye
tema bulamadım arkadaslar yardımcı olurmusunuz?

cansu_asiperi

Üye
slm bende telefon ile ilgili bişi sorucam rahatsız etmezsem samsung aldım opera mini 4,3 indirdim oyunlarda wıfı acıkken opera mını kullanılıo deılmı paralı deıl yanı ? cv yazarsanız cok memnun olurumm

emre_shiwa

emre_shiwa

Üye
tema bulamadım arkadaslar yardımcı olurmusunuz?

tema yok malesef bu telefon için.. :)

----------Eklendi @ 00:20:27 ---------- Yazıldı @ 00:19:19 ----------

slm bende telefon ile ilgili bişi sorucam rahatsız etmezsem samsung aldım opera mini 4,3 indirdim oyunlarda wıfı acıkken opera mını kullanılıo deılmı paralı deıl yanı ? cv yazarsanız cok memnun olurumm

ben bişey anlamadım bu mesajdan :S oyunlarla wifinin ya da operanın nasıl bi ilgisi var çözemedim :S

NOT: BENİM TELEFONDA ARADA Bİ KENDİ KENDİNE IŞIĞI YANIYOR.. DENK GELEN VARMI HİÇ BÖYLE Bİ DURUMLA ?

undabah

Üye
merhaba arkadaşlar. Akıllı anasayfada "arkadaşlarım" menüsünü aktif ettiğimizde rehberden arkadaşlarımızı ekleyebiliyoruz. Acaba burada o kişilere fotoğraf ekleyebiliyormuyuz? Aradım bulamadım...

reddghost

reddghost

Üye
arkadaşlar merhaba. telefonu alalı daha saatler oldu. ben bağlantı ile ilgili bir soru soracaktım.

telefonu aldığımda facebook uygulamasını ve diğer uygulamaları msn vs. çalıştırdım. hiç bir sorun da yaşamadım. ancak telefonu biraz kurcaladıktan sonra bu uygulamalara giremiyorum. telefona operayı yüklemiştim. bir de bu telefon için yüklememde fayda olan uygulama ve programlar nelerdir?

şimdiden teşekkürler.

nimbuzz yada ebuddy bence telefonun olmazsa olmaz uygulamasidir. Msn, gtalk vb. uygulamalara cepten internetle tek programla ulasabiliyorsun. İkisi de ayni islevi goruyor hemen hemen. Hangisini tavsiye edersin diye sorarsan nimbuzz derim, ebuddy'den daha hizli.

GSCASSİO

GSCASSİO

Üye
    Konu Sahibi
tema yok malesef bu telefon için.. :)

----------Eklendi @ 00:20:27 ---------- Yazıldı @ 00:19:19 ----------

ben bişey anlamadım bu mesajdan :S oyunlarla wifinin ya da operanın nasıl bi ilgisi var çözemedim :S

NOT: BENİM TELEFONDA ARADA Bİ KENDİ KENDİNE IŞIĞI YANIYOR.. DENK GELEN VARMI HİÇ BÖYLE Bİ DURUMLA ?

eVET aRKAdAŞM o BENDEDE OLUYO nedenini Bİlmiyorum ama vericilerle alakalı olabilir :)

----------Eklendi @ 13:26:53 ---------- Yazıldı @ 13:25:08 ----------

katılıyorum
nimbuzz yada ebuddy bence telefonun olmazsa olmaz uygulamasidir. Msn, gtalk vb. uygulamalara cepten internetle tek programla ulasabiliyorsun. İkisi de ayni islevi goruyor hemen hemen. Hangisini tavsiye edersin diye sorarsan nimbuzz derim, ebuddy'den daha hizli.

Üst Alt