Samsung S - 5230 WAP ayarları

Sponsorlu Bağlantılar

Hornocu

Üye
    Konu Sahibi
Samsung S - 5230 WAP ayarları
Merhaba arkadaşlar.
Bir konu hakkında yardım gerekiyor.
Yurtdışından Samsung S - 5230 geldi.
Kaydını yaptıracaktık TÜrkcell bayisinden fakat pasasport daha önce kullanmıştık, olmadı.

Tanıdık bir telefoncumuz var. Ondan telefona İMEİ attırdık. Telefonu açtırdık. Kullanıyorum şu an.

Ama internet ayarlarını yapmam gerekiyor. Türkcell'in kendi sitesinde S-5230'un WAP ayarları yok.

Bir arkadaş yeni atılan İMEİ'nin telefon modelini öğrenmen lazım dedi. Ona göre yapabilirsin dedi...

Şu anki İMEİ no ile telefonun markasını öğrenebilirmiyim ?

TEŞEKKÜRLER

• Beğen
Tepkiler: tekin42

(-iceboy-)

Üye
Merhaba arkadaşlar.
Bir konu hakkında yardım gerekiyor.
Yurtdışından Samsung S - 5230 geldi.
Kaydını yaptıracaktık TÜrkcell bayisinden fakat pasasport daha önce kullanmıştık, olmadı.

Tanıdık bir telefoncumuz var. Ondan telefona İMEİ attırdık. Telefonu açtırdık. Kullanıyorum şu an.

Ama internet ayarlarını yapmam gerekiyor. Türkcell'in kendi sitesinde S-5230'un WAP ayarları yok.

Bir arkadaş yeni atılan İMEİ'nin telefon modelini öğrenmen lazım dedi. Ona göre yapabilirsin dedi...

Şu anki İMEİ no ile telefonun markasını öğrenebilirmiyim ?

TEŞEKKÜRLER
*#06# tuşla imei çıkar

Anußis

Anußis

Üye
aga kardeş imeiyi biliyorda o imeinin hangi marka telefona ait oldugunu bilmiyor. valla kardeş bende bilmiyorum çünkü hiç imei attırmadım ancak nokia ise şansını my nokiaya kayıt olarak deneyebilirsin.

nokia.com.trden my nokiaya kayıt olurken seri no istiyor o imeiyi gir kabul ederse kesin nokiadır kabul etmezse :( baska bir çare bulmak laızm