Samsung Preston s5603 Oyun Yükleme[Resimli Anlatım]

Sponsorlu Bağlantılar

Fatih[Sag0]HiphoP

Fatih[Sag0]HiphoP

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Preston s5603 Oyun Yükleme[Resimli Anlatım]
Oyunların Telefona Atılması
1-İlk olarak oyunların yüklü olduğu dosyayı açın.Dosyanın içerisindeki oyununu hem .jar hemde .jad uzantılı dosyasını kopyalayın.(Sadece .jar'ı kopyalamayın kesinlikle hem .jar hemde .jad dosyalarını birlikte telefona atmalısınız)

2-Cep telefonunuzu bilgisayara usb kablosuyla bağlayın ve 'yığın bellek' seçeneğini seçin.

3-Telefonu bilgisayara bağladıktan sonra 'Bilgisayarıma' girin ve 'çıkarılabilir disk'i sağ tıklayıp 'aç' diyin.

4-1.adımda kopyalamış olduğunuz oyunları hem .jar hemde .jad dosyasını 'çıkarılabilir disk'i içine yapıştırın.

Oyunun Kurulumu
1-Bilgisayardan telefonunuzun bağlantısını çıkarın.

2-Telefonunuzla oyunları attığımız 'bellek kartında'ki yere gelin.Orda .jar ve .jad uzantılı dosyalar olacak.

3-Oyunun kurulumu için .jad dosyasına tıklayın (.jarla kurmayın çünkü sanal klavye çıkıyor. dokunmatik oynanmıyor.) ve kur'u seçin oyun 5-10snde kurulacak ve oyuna girip oynayın!

• Beğen
Tepkiler: ilkayyy17

elveda_rum

Üye
selam jad dosyasını nerden buluyoruz ben bulamadım

tugrul_ozd

Üye
slm ben teli türkcell in kampanyasından almıştım senin dedğin gibi yaptığımda dosya türü desteklenmiyor cıkıyor
bi yerde tkfile explorerli bi anlatım görmüştüm ama şimdi ne onu nede tk file exploreri hiç biryerde bulamıorum yardım oyunsuz kaldım lütfen

korhankaynar

Üye
aynı sorun bende de var.desteklemiyor diyor.nerde hata yapıyorum acaba? bir oyun atamadım şu telefona

makasofya

Üye
Benim telefonum samsung preston (gt-s5603)telefonuma oyun tema uygulama istiyorum lütfen atarmısınız? :op: :tşk:

Üst Alt