samsung pc studio Kullanımı YARDIM!!!

Konu, 'Cep Telefonları Genel' kısmında Halleluja tarafından paylaşıldı. Okunma: 5986 | Cevaplanma: 0

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. samsung pc studio Kullanımı YARDIM!!!

merhaba.

telefonum samsun GT B5310 Corby Pro

bende Kurulum Cd si Olmadığı için internetten PC stidio 7 yi indirdim
    fakat program telefonu görmüyor sebebini bilen varmı PC stüdionun başkabir sürümünü mü kullanmalıyım.?

şimdiden sağolun...
    AYRICA

buda cevap verilmeyen konum Göz atarsanız sevinirim.
    http://www.maxicep.com/cep-telefonl...i-ve-bilgi-sahipleri-bakabilir-mi-427934.html

--------------- Ekleme ---------------

Ya bu ne dünden beri 3. konum hiç birisine cevap yazılmıyor.
    kimsemi anlamıyo ya offf....

Yazan: Halleluja

samsung pc studio Kullanımı YARDIM!!! konusuna benzer içerikler

1. pc studio kullanımı (YARDIM) ( 18 Şubat 2012 | Samsung )

YİNE BEN YİNE SORU --------------------------------------- Samsung C3510 GENOA ile bilgisayarım ile dosya aktarımı yapmak istiyorum ancak pc studio ile bağlantı kurmak istediğimde herşey gayet normal gidiyor telefonum çıkıyor (bu arada...
  2. samsung new pc studio IDB yardım ( 30 Mayıs 2012 | Samsung )

program daha önce çalışıyordu ama şimdi böyle bi hata alıyorum (Unable to launch the Driver Setup file!code:1) bu sorunu nasıl çözücem simdiden teşekkürler
  3. samsung new pc studio IDB yardım ( 30 Mayıs 2012 | PC Yazılım Destek )

program daha önce çalışıyordu ama şimdi böyle bi hata alıyorum (Unable to launch the Driver Setup file!code:1) bu sorunu nasıl çözücem simdiden teşekkürler
  4. Samsung new pc studio AÇILMIYOR yardım :( ( 17 Haziran 2012 | Samsung )

geçen ay pc ye format atmıştım. o zamandan beri programı yüklemedim, bu gün programı yükledim, fakat açılmadı, simgesine tıklıyorum açılmıyor , sadece o başta gelen programı tanıtıcı video geliyor , ondan sonra program açılmıyor, sadece sağ...
  5. Samsung new pc studio AÇILMIYOR yardım :(!!! ( 19 Haziran 2012 | Samsung )

geçen ay pc ye format atmıştım. o zamandan beri programı yüklemedim, bu gün programı yükledim, fakat açılmadı, simgesine tıklıyorum açılmıyor , sadece o başta gelen programı tanıtıcı video geliyor , ondan sonra program açılmıyor, sadece sağ...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
01 Eylül 2015 Salı - 13:04:52