Samsung Omnia pro Gt B 7320 cevaplarınızı yardımlarınızı bekliyorum!.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Black_Fear

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Omnia pro Gt B 7320 cevaplarınızı yardımlarınızı bekliyorum!.
Merhaba arkadaşlar.Benim turkcellden alınmıs bir b7320 var.Birkaç sorum ve istegim olucak sizlerden.
1-Wifi kullanırken (cafelerde ve otobüslerde kullandım) wireless baglantısında sürekli kopmalar meydana geliyor bu sorun telefondan mıdır ? Telefondansa nasıl cözerim ?
2-Yine wirelessla baglandıgımda facebooka falanvideoları izleyemiyorum videolara tıklıyorum ama izleyemiyorum link acılıyor ama sonrasındabir tepki yok yada indirme baslıyor ama herseferinde baglantı kopup yeniden geliyor yani yine olmuyor (sadece birkez kücük boyutlu bir videoyu indirip izleyebildim) bunu düzeltecek bir çözüm var mı ?
3-Forumda tv izleme muhabbeti gördüm o nasıl oluyor acaba?
4-0.facebook u da kullanamıyorum operatörünüz tarafından desteklenmiyor falan filan diyor aynı operatörden arkadaslarım hep kullanıyor nasıl muhabbet anlamadım cözümü var mı ?
5-Program yüklemede ve telefondan internete girip mp3 indirmede güvenlik sorunu oluyor onun cözümü nedir ?
6-Telefondaki streaming oynatıcı nedir ne işe yarar nasıl kullanılır ?
7-Saatlerin geri alınmasından sonra mesajlarda saat problemi oluştu mesajların bazıları normal saatte geliyor bazıları asagı ki mesajlara bir saat geriye geliyor nasıl düzeltebilirim ?
8-Ve telefonu daha kullanışlı hale getirecek güzel program,oyun tavsiye ve linklerinizi bekliyorum.
Cevaplarınız ve yardımlarınız için simdiden teşekkürler eminim vereceginiz cevapların sadece bana değil birçok kişiye yardımı olacak sağolun.. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...