Samsung note edge root armıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

musty9190

Üye
    Konu Sahibi
Samsung note edge root armıyorum
Samsung note edge SM-N915F Telefonum var uygun root buldum odin ile fail hatası veriyor. Yardımcı olacak arkadas varmı.

SM-N915F ile uygulamasından gönderildi.

atakanokur

atakanokur

Üye
Samsung note edge SM-N915F Telefonum var uygun root buldum odin ile fail hatası veriyor. Yardımcı olacak arkadas varmı.

Buyur

musty9190

Üye
    Konu Sahibi
Bu rootu denedm olmadı yarıda kaldı fail hatası veriyor. Android sürümü önemlimi root için. Veya SM-N915F yerine SM-N915G derisinin rootunu atsam olurmu.

atakanokur

atakanokur

Üye
Bu rootu denedm olmadı yarıda kaldı fail hatası veriyor. Android sürümü önemlimi root için. Veya SM-N915F yerine SM-N915G derisinin rootunu atsam olurmu.

Cihaz sürümü önemli tabikide, 5.1.1 olması gerek.

Cihaz sürümü önemli tabikide, 5.1.1 olması gerek.

kralberk13

kralberk13

Üye
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
bunu denedinmi

musty9190

Üye
    Konu Sahibi
Evt dendm bu kitkat sürüm için 6.0.1 beya 5.1.1 sürümünü rootlamıyor fail diye hata veriyor

bmw_m6

bmw_m6

Üye
Acaba s7 deki gibi oem klidi olabilirmi? Gelistirici seceneklerinde oem kilidi varsa aktif edip deneyin.

musty9190

Üye
    Konu Sahibi
Oem kilidi nasıl bişey baktm ama öyle bişey yazmıyor

bmw_m6

bmw_m6

Üye
Gelistirici seceneklerinde yoksa demekki yok oem klidi. Farkli odin versyonlari ile denedinmi.farkli usb kablo ilede deneyin. Yüklemeye calistigin cf.root dosyasi model ve surumle uyumlumu.

Son düzenleme:

musty9190

Üye
    Konu Sahibi
Evt uyumlu android 5.1.1 sürümü vardı root sürümüde 5.1.1 telefn da sm-n915f serisi hepsi uyumlu şimdi telefonu güncelledm 6.0.1 oldu buna uygun root lazım.

Telefona Rod attım oldu ama root olmuyor

drifterme

Üye
arkadaşlar bu soruna çözüm bulabildiniz mi şuan aynı sıkıntıyı bende yaşıyorum bi yolunu bulabildiyseniz benide aydınlatın kaldı telefon böyle

Üst Alt