Samsung monte türkçe firmwareli route 66 türkçe destekli

Sponsorlu Bağlantılar

aslan_mem

Üye
arkadaşlar ben internete bağlanamıyorum wi-fi ile bu fw yi yükledikten sonra....bir çözümünü bilen yok mu?...

caglarorhan

Üye
sanırım forum öldü... :(

unal8132

Üye
ya arkadaslar bende samsung b3410w var ...firmware nedemek ne işe yarıyo ya??????

caglarorhan

Üye
Merhaba

Arkadaşlar sonunda başardım... Emeği geçem herkese teşekkürler... Yalnız kısayolların içinde konumum kısmında basınca bulumduğum yeri göstermesi gerekmiyormu ? yapamadım..

larry.

Üye
garanti kapsamı dışına çıkıyor mu?

fatihcanery

Üye
hocam tek kelime ile süpersiniz

BYalayci

Üye
saol kardeşim :)

aslan_mem

Üye
arkadaşlar ben internete bağlanamıyorum wi-fi ile bu fw yi yükledikten sonra....bir çözümünü bilen yok mu?...

arkadaşlar sorunu çözdüm...interneti beraber kullandığımız arkadaş şifreyi değiştirmiş yeni söyledi....bir sorun olmuyor anlıycağınız...harika bir şey ....

humectez

Üye
multiloader'da download seçeneği telefonu taktıktan sonra aktif olmuyor. Ne yapmam gerekli?

MrForensic

Üye
arkadaşlar dosyasını indiremedim yeni link verir misiniz acil lazım:ağlarım::ağlarım:

arbulent1977

Üye
bilgisayarım yığın bellek modunda telefonu görmüyor saatlerdir uğraşıyorum deli olacağım. her şeyi hallettim buradan bir adım gidem,yorum. yardım lütfen

chachoo

Üye
bilgisayarım yığın bellek modunda telefonu görmüyor saatlerdir uğraşıyorum deli olacağım. her şeyi hallettim buradan bir adım gidem,yorum. yardım lütfen

ayarlar / tlf ayarları /pc bağlantısı / yıgın bellek
settings / phone settings / pc connect / mass storage :)

hakfad

Üye
arkadaşlar ben yükledim teldeki yazılar kayboldu bunu nasıl düzeltirim

slm4545

Üye
download modundayken usb yi takıyorum port search ı tıkladığımda cihazı bulmuyor download yazısına tıklayamıyorum

diye belirtmişsiniz bendede aynı acaba çözüm bulabildiniz mi. buldu iseniz yardımcı olursanız sevinirim.

cixelli5

Üye
eywL daı saolasın herşey güzel bi q klawye gitmese iyidi :D

darklaw42

Üye
Arkadaşım az önce kurdum ve dediklerini harfi harfine yaptım.Herşey gayet sağlıklı bir şekilde çalışıyor.Route 66 bile çok güzel bir şekilde hemde.

Elerin kolların dert görmesin.Ne muratın varsa allah versin kardeşim.

primicarp

Üye
Arkadaşlar, ben de kurdum telefonuma, program çok güzel çalışıyor. Türkiye haritasını da indirdim o da güzel, gps sinyali olduğunda, konumumu falan gösteriyor.

:aha::aha::aha:Ancak, navigasyon eklentisi için ücret isteniyor. Bu eklentiyi ücretsiz nasıl temin edebilirim? :aha::aha::aha: Bu konuyu da açıklığa kavuşturursanız çok büyük bir iş yapmış olacaksınız. Teşekkürler.

maxilopez1

Üye
yardım
download modundayken usb yi takıyorum port search ı tıkladığımda cihazı bulmuyor download yazısına tıklayamıyorum

diye belirtmişsiniz bendede aynı acaba çözüm bulabildiniz mi. buldu iseniz yardımcı olursanız sevinirim.
bu sorunu hallettim daha doğrusu kendi kendine halloldu olmayınca denemeyi bırakmıştım 1-2 hafta geçtikten sonra tekrar denim dedim kendi kendine oldu:d:
s.a
arkadaşlar ben yükledim teldeki yazılar kayboldu bunu nasıl düzeltirim
telefonu kapat kilit tuşuyla telefonu açma tuşuna basılı tut patch menu'ye gir (kamera tuşu ile) ordaki bütün işaretleri kaldır 2. sayfaya geç (geri gelme tuşu ile) ordakileride kaldır sadece ReapleceSwf2FFS sadece bu kalsın kaydet(kilit tuşu ile) sonra restart menu ye gel sorunun düzelicektir

kdz

Üye
Ya arkadaşlar CSC dosyası indirilmiyor. Yorumlarda birkaç kişi daha aynı sorunla karşılaşmış ama kimse de cevap vermemiş. Bu dosyayı indirebileceğimiz farklı bir link veya herhangi bir alternatif verebilirler mi?

Faraza42

Faraza42

Üye
Arkadaşlar açılış animasyonunu değiştirme imkanımız var mı acaba?

Üst Alt