Samsung Monte Task Manager'li Orjinal Firmware

Sponsorlu Bağlantılar

Sertug1991

Sertug1991

Üye
beyler bunu yüklemeye gerek yok route 66 lı fwyi yükleyin üstüne hero modu kurun hero modun tüm özellkiklerini kapatın sadece backkeytaskmaanger olanı işaretleyin ve telefon açılıca tüm özellkikler aybı hem türkçe hem rute66 hemde taskmanger var hemde hiçbir sorun yok tek eksiği türkçe sözlük olmaması oda bir java programla düzeltilir

lonleylover

Üye
kardes ben bunu yukledım ekran bı mudet sonra tepetaklak oluor bı turlude duzelmor.? Caresi varmı

TasteKiN

TasteKiN

Üye
hiç bir zaman karşılaşmadığım bir problem bu :S

lonleylover

Üye
ya arakdasım update ettım diosunda yuklemesinde herhangi bi problem yok. ama yukladıkten sonra ekran tersıne donuo ve bı turlu duzelmıo işte bunun sorunu nerden kaynaklanıo...

• Beğen
Tepkiler: hayatbitti

nohackmove

Üye
Firmware güncelleyince telefon hafızasındaki ayarlar falan gidiyor mu arkadaşlar?

fero55

Üye
melih kardeşim ya nasıl yüklicez bunu yardım et msnden falan yardım etsen olmazmı ??

karizma927

karizma927

Üye
Tesekkurler :D

74marti

74marti

Üye
tesekkürler

ermancabuk

ermancabuk

Üye
Bu fw de menünün arkasındaki resim çok iğrenç bişe onu değiştirme imkanımız varmı bi yol gösterin değiştirelim resim harbiden iğrenç ya:D

faruk294

Üye
Size tavsiyem aşağıda vermiş olduğum linkteki firmware'yi yükleyin ekran ters dönme filan hatası yok yükleyin pişman olmazsınız task manager var tema değişik süper bence...

hayatbitti

Üye
ya biri yazmış ekran ters dönüyor diye diğeri de öyle bir sorun yok demiş olay orada kapanmış. ardından kaç kişi aynı sorunu söylemiş ama cevap veren yok. dönüyor arkadaşlar tuşlar kilitlenince veya ekran ışığı söndüğünde ekran ters dönüyor bir daha da düzelmiyor anca telefonu yeniden başlatırsak düzeliyor ama yine aynı şey tekrar oluyor. bilen birisi bir cevap yazsın lütfen mesajı gören birisi mesaj yazsın. başka bir sitede bu sorunu araştırırken rc2 dosyasının low olması gerektiği yazıyordu sorunun düzeltilmesi için. bu ne kadar doğru ve eğer doğruysa o rc2'nin low'lu olanı varsa onu koyar mısınız?

monteboy

monteboy

Üye
Yükledim herhangi bir sorununu görmedim henüz kamera düzgün vs.
Ama kafama s.......yım mesajlardaki klasörlerim kısmını -yazılımı değiştirmeden- önce yedeklememişim çok önemli mesajlar vardı :( Bir de bazı önemli fotoğraflar vardı bir kısmı telefon hafızasındaymış onların gitti :(

ergunx

ergunx

Üye
Kamera sorunu varmı

monteboy

monteboy

Üye
Hayır kamera düzgün. O java problemi falan var bir tek başka hiçbir sorun yok bende
Ama ben tastekin di sanırım onun sayfalar arasında verdiği bir link var onu yükledim ve grafixer adlı arkadaş bir resim vermiş ordan bakarak kurdum.
Telefonumu artık daha fazla seviyorum görüntüsü harika oldu yeni mesaj widget ı küçük ve süper

monteboy

monteboy

Üye
2 sorunsuz günden sonra maalesef bugün patlak verdi menüyü açmak istediğimde yeniden başlıyor telefon

genncoo1

Üye
kardeş benim tlefen sürekli acılma kısmında bott ekranında kalıyo o şiey dolub kapanıb tekrar acılıyo hiç ilerleme yok

pardon yanlış konu:D

metin1365

metin1365

Üye
arkadaşlar ben gğncelledim sorun yok şuan şarzın azalınca reset atması konusunu incelicem.Telefon süper oldu bir eksik yanı arama ekranın kötü olması şimdilik bu kadar :D

- - - Eklendi - - -

2. kötü durum java program kurarken donuyor ve reset atmak zorunda kalıyorum bu kötü çünkü netten indirilen çoun uygulama 360*240 oluyor bu tel 400*240 olduğundan tam ekran gözükmüyor ama bunun için bu güzel fw değişmem :D

- - - Eklendi - - -

arkadaşlar şimdi güncelledim firmwareyi XXJA4 yükledim sorunsuz çalışıyor.Yalnız bu konuda bi arkadas bu fw yi paylasmıs sanırım onu yuklemeyin bende o hiç yuklenmedi :D ben bunu yukledim

hakan159951

Üye
indirme linki kırık calışmıyor

matrix10000

matrix10000

Üye
arkadaşlar link kırıktı yeniledim buyrun Menü arka planı nasıl değiştiriyoruz anlatırmısınız ?

Üst Alt