Samsung Monte MFJF1 İçin Türkçe .Csc Dosyası [YARDIM]

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rockinn2009

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Monte MFJF1 İçin Türkçe .Csc Dosyası [YARDIM]
Selam Arkadaşlar...
Şu konuda
h t t p : / / w w w . m a x i c e p . c o m /samsung-uygulama-tema-oyun/samsung-monte-turkce-firmwareli-route-66-turkce-destekli-422853.html

(boşlukları silin )

firmwareyi yükleyecektim herseyi indirdim fakat türkçe .csc dosyasının linki kırık bi türlü bulamadım bi kaç link var teki kırık tekide ing sanırım bi el atarsanız çok makbule geçer..

Not: aslında konu açmazdım ama forumda ve googlede çok araştırdım bi sonuca ulaşamadım son çare konu açmaktı , elinde olan varsa mediafire,depositfiles,dosya.tc upload ederse memnum olurum vede diğer kişilerde türkçe kullanır firmwareyi...

Birinin konunun altında verdiği .csc Dosyası
h t t p : / / w w w . mediafire.com/?j1oe2csc5dnwuia
Türkçemi dğeilmi bilmiyorum bilen biri yanıtlasın.
Bir başka kişinin verdiği link
Bu türkçe ama linkte trafik hatası alıyorum birde siz deneyin
h t t p s : / / r a p i d s h a r e . c o m /files/2562664029/CSC_PULUS_T%C3%9CRK%C3%87E_OLAN.rar

ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER YARDIMLARINIZI BEKLIYORUM......

- - - Eklendi - - -

Cevap .Yokmu ?

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye

buyur kardeş rardan çıkart kur

rockinn2009

Üye
    Konu Sahibi
eyvallah Allah razı olsun :)

cagri87

Üye
Allah Gani Gani Razı Olsun Senden.....

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
Allah sizden de razı olsun arkadaşlar demek haala bu işler ile uğraşanlar var maceracı doslar :) şimdi size tavsiye de bulunayım route 66 çok güzel ama satın almanızı istiyor o yüzden bir işe yaramıyor size tavsiyem yandex i kullanın sesli değil ve net bağlantısı istiyor ama kullanabileceğiniz en iyi navigasyon gps desteği de var , öyle google maps gibi net bağlantısı üzerinden bilmem ne kadar hata payı ile filan bulmuyor tam net yerinizi buluyor tavsiye ederim

bir de benim konum var görev yöneticisi olan ona da bir bakın isterseniz

http://www.maxicep.com/samsung/mont...-en-son-firmware-2012-aejf1-sfrf1-615407.html

rockinn2009

Üye
    Konu Sahibi
denemekte fayda var :)

drag10

drag10

Üye
arkadaşlar mfjf1 de task manager var mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...