Samsung Monte Menüye Video Player Ekleme 2014

Sponsorlu Bağlantılar

matrix10000

matrix10000

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Monte Menüye Video Player Ekleme 2014
Merhaba Arkadaşlar şimdi size samsung monte menüye video Player eklemeyi göstereceğim önceden böyle bir konu açılmıştı
GrafiXer Arkadaşımız Açmıştı
ama linkler kırık olduğundan bir sürü insan yapamamıştı işte bende linkleri yenileyip sizlere sundum

İlk Olarak TkFileExplorer_2.4 Programına ihtiyacımız var Buyrun Link:

Şimdi İse mainmenu_reg.ini Dosyasını Veriyorum Link:

Şimdi Telefonunuzu Samsung Kies Modunda Bilgisayara Bağlayın Sonra
İlk adım olarak COM Ayarı seçiminizi yani COM numarasını bilmiyorsanız aşşağıdaki resimli anlatımdan yararlanabilirsiniz . %70 kullanıcılarmız bu sebepten dolayı Tkfile Exp. ile telefonlarına bağlanamıyorlar Adımları iyi uygulayın:oke:

Masa Üstündeki bilgisayarım simgesine Sağ Tıklayın => Özellikler => Aygıt Yöneticisi=> (Açılan Pencereden) Modem'i Tıklayın Samsung USb.. yazısı çıkacaktır çift tıklayın. Modem Kısmını seçin COM kaç olduğu orada yazıyor Resimde COM5 bu kısmında Tkfile explorere gireceksiniz :oke:
Chaza bağlanmak içinde Üst simgelerden bulunan 5. Simge Telefon ve Pc simgesi Connect simgesini tıklayın :oke:

İndirmiş Olduğunuz MainMenu_reg.ini dosyasını telefonnda bulunan Registry'de bulunan MainMenu_reg.ini dosyası ile değiştirin üst kısımdaki dosyaya sağ tıklayın ve Download diyin...... :oke: Cihazını Yeniden Başlatın (Kapatıp Açın) İşlem tamamdır.

Örnek Resim