samsung monte engelleme

Konu, 'Samsung' kısmında googce1212 tarafından paylaşıldı. Okunma: 2681 | Cevaplanma: 2

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. samsung monte engelleme

samsung monte kullanıyorum numara engellemek istiyorum red listesine ekledim fakat olmadı yine beni arayıp mesaj atabiliyor. bunun için bi program varmı ???

Yazan: googce1212
  2. bildiğim kadarıyla engelleme sadece aramalarda işe yarıyor, yanlışsam arkadaşlar düzeltsinler

3. bende samsung monte kullanıyorum ama bendede olmuyor engelleme S:

samsung monte engelleme konusuna benzer içerikler

1. Samsung Monte :) ( 19 Haziran 2010 | Samsung )

Arkadaşlar; Dün aldım kendime samsung monteyi Dokunmatiği gayet hoşuma gitti özellikleri dizaynıda hoş Bi sorum var monteyi kullanırken bana yardımcı olacak programlar neler ? ne yüklemem gerekli ?
  2. Samsung monte ( 13 Eylül 2010 | Samsung )

Arkadaşlar bnde samsung monte var ve yazılımı ŞÖYLE SW VER S5620JTJC2 CSC VER S5620JTJC2 ama bu yazılımlarda qwerty klavye yok yapılıyosa nasıl yapılır ve ekranı 5800 daki gibi yan yapabilirmiyiz yardım eden arkadaşlara teşekkürler.
  3. Samsung monte ( 8 Aralık 2011 | Samsung )

S.aleyküm monteciler sizlere bi iki sorum olacak yardımcı olursanız mutlu edersiniz Son bi kaç gündür şu 3g olayına taktım kafayı sırf bunun için hattımıda değiştirdim ama fayda etmedi şebeke 3gyi görmüyor bi türlü bazen tam 3g+ işaretini...
  4. Samsung monte ( 22 Mart 2012 | Samsung )

samsung montenin gps sorununu çözen var mı acil yardım lütfen !!!!
  5. Samsung galaxy monte s5620 bir numaradan sms engelleme yyardiimm ( 23 Ağustos 2012 | Samsung )

Merhaba s5620de nasıl sms engelleme yapabiliriz. uygulama falan var mı bir numara için engelleme yapacağım lütfen yardım edin
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
02 Eylül 2015 Çarşamba - 17:48:42