Samsung modelleri icin pc baglantı ayarları ( resimli anlatım)

Konu, 'Samsung' kısmında EVRENCEEE tarafından paylaşıldı. Okunma: 175707 | Cevaplanma: 55

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. Telefonunuzu bilgisayara bağlayarak bir çok işlem gerçekleştirebilirsiniz. Bunların arasında rehber kopyalama & aktarma & düzenleme, dosya transferi (resim, müzik, video. vs), bilgisayarınıza modem olarak bağlanma gibi işlevler bulunmaktadır.​
    • Bu işlemleri yapabilmek için öncelikle, telefonunuzu data kablosu aracılığı ile bilgisayarınıza bağlamanız gerekmektedir. Kullanmanız gereken data kablosu modelini www.telpa.com/?s=aksesuar bulabilirsiniz.
    • Bilgisayar üzerinde kulanmanız gereken yazılımı, www.telpa.com adresin sahip olduğunuz ürün sayfasında bulabilirsiniz. Sayfada üst kısımda bulunan yükleme sekmesindeki bilgisayar yazılımı bölümünü inceleyeniz.
    • Bu yazılımı bilgisiyarınıza kaydettikten sonra kurulum işlemini başlatınız.​
    • Açılan ekrandan “English” seçeneğini seçerek “OK” tuşuna basın. Bu bölüm dil seçimi yaptığınız bölümdür. Tükçe versiyonu bulunmadığı için İngilizce kurulum yapmanızı tavsiye ederiz.​
    • “I accept the terms of the license agreement” seçeneğini işaretledikten sonra, aşağıda belirecek olan “Next” tuşuna basın ve devam edin.​

• Bekleyin...
    < Resmi açmak için tıklayın >

• Eğer internet bağlantınız varsa ve yazılım ile ilgili güncellemeleri denetlemek istiyorsanız &#8220;Start&#8221; ı seçin...

• Bu bölümler tamamlandıktan sonra arşınıza gelicek olan ekranda "Finish" tuşuna basarak kurulumu tamamlayın.

• Bu bölümde bağlantı türünü belirtmeniz gerekiyor. Telefonunuz ile uyumlu data kablosu aracılığı ile bağlantıyı sağlayın ve "Next" tuşuna basın.

• Eğer ekran, aşağıda gördüğünüz gibi, bağlantı kurmaya çalıştuğınız telefon ve model numarası mevcutsa bağlantı tamamlanmıştır. "Finish" tuşuna basarak yazılım ile yapabilecekleri görebileceğiniz ve ulaşabileceğiniz sayfaya geçiniz.

Samsung PC studio yazılımının kurulumu ve bağlantısı tamamlanmış halinin görüntüsü aşağıdadır.

Bu çözüm D520, D600, D820, D830, D840, D900, D900i, E200, E250, E370, E390, E740, E770, E830, E840, E870, E890, E900, E950, F210, F300, G600, L760, P310, P850, U600, U700, X670, X700, X820, Z400, Z540 için geçerlidir.
    ALINTIDIR.

2. teşekürlerde nasıl indirecez

3. degerli arkadasım yazılımı indirecegin adresi yukarda vermiş bulunuyorum

--------------- Ekleme ---------------

DEGERLİ ARKADASIM AŞAGIDAKİ ADRESİ KULLANA BİLİRSİN İNDİRMEK İÇİN

SAMSUNG*D900i - TELPA: Cep Telefonu Uzmanı

4. sağol eline sağlık:oke:

5. anlamadığım 1 olay var pc stüdio programını pc olmadan çalıştırma olanığımız varmı ? yani telefondan ? Simdiden Tesekkürler...

6. ya bnm samsung d900i telefonum var.telefonumdaki videoları bilgisayara nasıl aktarabileceğimi bilmiyorum.usb kablosuyla deniyorum ama olmuyo.yardımcı olursanız sevinirim

7. ya j700den ındırılmezmı

8. arkadaşlar ben de m620 var hoş bi telefon ama temalar falan yüklen miyo buna bi çare bulmak gerek:agla:@

9. Bnm samsung e250i teLm wr.Data kabLosu aLdm probramı da indirdm
    ama çaLışmıo.yardımcı oLursanız sevinirm.*:oke:

10. abi sayfa açıldımı sağda kariyer var ona gir o sayfanın sağında telefon modelini seç var ordan tel. model saçiosun açılan yerde yükleme bölümü diye bir yerwar oraya gir herşey orada abi walla ben kendi tel. için herşeyi buldum

abi bn e250 kullanım program tükçe walla sevindim ne diyim

11. Hey DostLar Benim z400 Tel var.250 TL ye satıyorum . Süper bir telefon. samsungların en iyi kızağa sahip telefonu.Kayseriden 2 MP kamera özelliğine sahip çözünebilirliği müthiş 12 saat video kaydı yapabiliyor.hoş ve şık bir telefon . Metalik renkli orjinal kapağıyla kullanıcına hizmet vermeye hazırdır.telefonlarınınız için 0505 893 07 76

SüpppeerRRRR ..

12. bende açamıyorum yaa z540 benimki ama pc stüdyo açılmıyo.

13. e250 de bağlanamıyorum 500 sn civarı kadar bekledim bağlantıyı kuramıyo çözümü bilen?

14. LAN BAĞLANMAYMIŞ SİZE YEMİN EDİYORUM 3 VE YA 4 SENE SONRA GERÇEK HACK TELEVİZYONLARDA ÇIKICAK ! :@GERÇEK HACK DİYE BİŞEY YOKTUR HACKER VARDIR ODA BASİİT SİTELERDE TAKILMAZ BENİM ADIM HAYAKET-HACKER :yuru

15. abi çok teşekkrüler vallahi yhaa

16. usta olmuyo güncellemeden sonra devam etmiyo hemen en alttaki ekran acılıyo

17. hafıza karyını takbileceğin flash belleklr var onları dene

18. saol kaRdeş

19. benım u 700 var kendı pcm de cd den yukledım resımler yuklenebılıyor sadece bu prograıda ındırıyorum sımdı turkeceymıs tskler

20. this operating not system fln hata cıkıyor ya bende cd sı var kuramıyorum :S yardımcı olurmusunuz?

ya lütfen yardım edin ben d900i kullanıyorum telefonu aldıgımda pc studio cd si vardı içinde önce usb driver ı yukledim bilgisyara onunla baglanacagımı sanıordum değilmiş sildim pc studio yükleme calıstım ingilizce bişeler cıkıyor the opperating not system ...... ne yapmam gerekiyor lütfen yardımcı olun

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Konu ile alakalı site aramaları:

1. samsung pc studio ile internete bağlanma

,
  2. samsung telefonu bilgisayara bağlamak

,
  3. pc baglantisi

,
  4. samsung pc studio internete bağlanma,
  5. pc bağlantısı nedir,