Samsung M8800 Pixon Touchscreen java games (240x400).rar

Konu, 'Samsung Uygulama / Tema / Oyun' kısmında ACİVEREN tarafından paylaşıldı. Okunma: 38162 | Cevaplanma: 61

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. teşekkürler..

2. önemli değil bir teşekür yeter...

3. Teşekkür ederim..

4. önemli değil

5. emeğine sağlık teşekkür ederim

6. önemli değil bir teşekür yeter :I

7. sağolasın

8. teşekkürler kardeş rep tuşu bulamadım k . bakma

9. ya arkadaşlar bndede pixon var ama bu dosyaların hiç birini açmıyo bu zamana kadar yüklemedigim şey kalmadı ama hepsine desteklenmeyen biçim diyor napmam lazım biri yardım etsin hepiniz teşekkür etmişiniz ama sizin telleriniz açıyormu dosyayı bi söyleseniz

10. çok saol makbule geçti
    tam ekran jet oyunlarında varmı

11. teşekkürler

12. saol çok güzel de nasıl yükleniyo denemedim şey klmadı kndimce rar ın içnden çıkan programla telefonun içine attım attm fakat telefonda attım şeyler gözükmüyor -.-"

13. eyvallah kardeşim

14. teşekkürler

15. kardeş babanızın hayrına bu m8800 a nasıl program yada oyun yüklenir bi anlatsanız? :)

16. Sağol arkadaşım paylaşımın için.

Telefonu bilgisayara bağlayıp oyunları atacaksın telefona.. telefondan dosyalara girip yükleyeceksin oyunu. jad dosyasına bir kere dokunursan kuruyor zaten. :)

17. gerçekten süper... sağol

18. teşekkürler
    ,

19. ben bu işi biliyoum yapıyorum diyen varsa boş boş teşekür etmek yerine biri anlatsın şöyle şöyle yap diye 3 cümle yazza yter bizede bi açıklama yok nasıl atılıyo 20 yöntem denedim hepsi yalan çıktı -- telefona atıyorum gözükmüyüo yanlış dosya faln bin türlü hata

Samsung M8800 Pixon Touchscreen java games (240x400).rar konusuna benzer içerikler

1. samsung m8800 pixon

samsung m8800 pixon telefonum servise gidince formatlandı içindeki route 66 navigasyon da silindi bu telefona aynı navigasyonu veya bir başka navigasyonu nasıl yükleyebilirim birde igo amigo bu telefona olurmu ?
  2. Samsung m8800 pixon hata

m8800 telefonum var.samsung pc studio ile baglantılı iken sd kartı görmüyor sadece telefon belleği görünüyor onada herhangi bir yükleme yapamıyorum.ayrıca telefon belleği boş olmasına ragmen herhangi bir kopyalama işleminde hafıza dolu uyarısı...
  3. n95-samsung m8800 pixon

arkadaslar düz n95imi samsung m8800 pixonla takas etmeyi düsünüyorum sizlerinde yorumlarınız benim icin öneli ne dersiniz takas edeyimmi ?:hmmm
  4. SAMSUNG M8800 Pixon

Telefonumda resim çekiyorum herşey çok güzel de Flaşı acınca telefon ekranı gidiyor şarza takınca ise geri düzeliyor lütfen yardımcı olun bana
  5. Samsung M8800 Pixon ÖZELLİKLERİ

Marka Samsung Model M8800 Pixon Form faktör Candybar Renk...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
04 Temmuz 2015 Cumartesi - 16:40:39