Samsung M8800 Pixon Touchscreen java games (240x400).rar

Konu, 'Samsung Uygulama / Tema / Oyun' kısmında ACİVEREN tarafından paylaşıldı. Okunma: 37404 | Cevaplanma: 61

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. 4shared.com - çevrimiçi dosya paylaşımı ve depolama - indir Samsung M8800 Pixon Touchscreen java games (240x400).rar

--------------- Ekleme ---------------

Teşekür pls
  2. teşekkürler..
  3. önemli değil bir teşekür yeter...
  4. Teşekkür ederim..
  5. önemli değil
  6. emeğine sağlık teşekkür ederim
  7. önemli değil bir teşekür yeter :I
  8. sağolasın
  9. teşekkürler kardeş rep tuşu bulamadım k . bakma
  10. ya arkadaşlar bndede pixon var ama bu dosyaların hiç birini açmıyo bu zamana kadar yüklemedigim şey kalmadı ama hepsine desteklenmeyen biçim diyor napmam lazım biri yardım etsin hepiniz teşekkür etmişiniz ama sizin telleriniz açıyormu dosyayı bi söyleseniz
  11. çok saol makbule geçti
    tam ekran jet oyunlarında varmı
  12. teşekkürler
  13. saol çok güzel de nasıl yükleniyo denemedim şey klmadı kndimce rar ın içnden çıkan programla telefonun içine attım attm fakat telefonda attım şeyler gözükmüyor -.-"
  14. eyvallah kardeşim
  15. teşekkürler
  16. kardeş babanızın hayrına bu m8800 a nasıl program yada oyun yüklenir bi anlatsanız? :)
  17. Sağol arkadaşım paylaşımın için.
    Telefonu bilgisayara bağlayıp oyunları atacaksın telefona.. telefondan dosyalara girip yükleyeceksin oyunu. jad dosyasına bir kere dokunursan kuruyor zaten. :)
  18. gerçekten süper... sağol
  19. teşekkürler
    ,
  20. ben bu işi biliyoum yapıyorum diyen varsa boş boş teşekür etmek yerine biri anlatsın şöyle şöyle yap diye 3 cümle yazza yter bizede bi açıklama yok nasıl atılıyo 20 yöntem denedim hepsi yalan çıktı -- telefona atıyorum gözükmüyüo yanlış dosya faln bin türlü hata
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.