Samsung M8800 Pixon Route 66 Navigasyon (+Kurulum Açıklama)

Sponsorlu Bağlantılar

tugray yüzen

tugray yüzen

Üye
ellerine sağlık çok teşekkür ederim.sorunsuz çalışıyor.

braveheartgs43

Üye
saol kardeş sorun gözükmüyor şu anda. sadece açık bi alana çıkıp uyduya bağlanma kaldı

beyto35

Üye
M880NXXIB1" frimwaresini dosyayı indirdim ama nasıl kurulacak kuramıyorum

braveheartgs43

Üye
kardeş bir de şu sür ve yürü aktivasyonuna çare buldun mu tamamdır senden olumlu cevaplar bekliyoruz :)

joe34

joe34

Üye
    Konu Sahibi
kardeş bir de şu sür ve yürü aktivasyonuna çare buldun mu tamamdır senden olumlu cevaplar bekliyoruz :)

Sür ve yürünün bi çaresi yok arkadaşlar. Ücretli kullanılıyor. Ya 20euroya kıyıp sür&yürüyü de kullanacaksın, ya da kullanmayacaksın...

ukayl06

Üye
Sür ve yürünün bi çaresi yok arkadaşlar. Ücretli kullanılıyor. Ya 20euroya kıyıp sür&yürüyü de kullanacaksın, ya da kullanmayacaksın...

sen paralımı aldın , peki 1 sene sonra ne olcak yenidenmi alacaz ??

joe34

joe34

Üye
    Konu Sahibi
sen paralımı aldın , peki 1 sene sonra ne olcak yenidenmi alacaz ??

Ben sür&yürü satın almadım. Bilmediğim bi yeri haritada göstermesi işimi görüyor zaten. Sür&yürü satın alacaklar ise her yıl yenilemek zorunda. Dediğim gibi sür&yürü ücretli bir içerik...

dervi

Üye
hocam bilgisayara yüklediğim route66 dan türkiye haritasını indir dedim fakat "yükleme hatası" die uyarı veriyor ve indirmiyor. nasıl çözebiliriz bu sorunu

bursa1616

bursa1616

Üye
güzeeel

braveheartgs43

Üye
benim telefona yazılım atarken kapandı ve ankarada yaptıracak yer bulamadım. telefon iptal

abkazemi

Üye
Merhaba Hocam,
Güzel paylaşımın için çok teşekkür ederım ama ben V_MultiLoader_V5.56 'deki işlemleri bitirdikten sonra DOWNLOAD tuşunu bastığım zaman " Download start ch(0) ****** port error! " uyarısı geliyor, bu sorunu nasıl halledebilirim?
Teşekkürler.

joe34

joe34

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba Hocam,
Güzel paylaşımın için çok teşekkür ederım ama ben V_MultiLoader_V5.56 'deki işlemleri bitirdikten sonra DOWNLOAD tuşunu bastığım zaman " Download start ch(0) ****** port error! " uyarısı geliyor, bu sorunu nasıl halledebilirim?
Teşekkürler.

telefonun usb driver ını yükleyip yeniden başlatmak gerekiyor. hatanın sebebi pc'nin telefonu kapalıyken tanımamasından kaynaklanıyor. Samsung Pc studio yu kaldırıp tekrar yükle yeniden başlat. hala tanımıyorsa aygıt yöneticisinden modemler bölümüne girip samsung usb aygıtında sağtıkla özellikler de. açılan pencerede üst kısımda tanı sekmesine tıkla ve modemi sorgula de. büyük ihtimal sorun çözülecektir. kolay gelsin...

abkazemi

Üye
çok teşekkürler hocam, Yarin gene denerım.
Raporunu size vereceğim.
Kolay gelsın.

joe34

joe34

Üye
    Konu Sahibi
konuya cevap yazılmıştır. Bir dene...

hitrodete

Üye
firmware güncellemesinden sonra;
Sorunlar şöyle;pc de route 66 programı telefonda(samsungnavigator klasörunu karta kopyaladım.) route 66 programının bulunmadığını söylüyor indirilsin mi diye soruyor fakat indirme listesinde samsung m8800 model yok.Bu sorunu şöyle çözebildim telefonda route 66 programını çalıştırdım aktivasyona devam ettim hata verdi ve italya haritasına bağlandı.ama pc de route 66 programı çalıştırdığımda bu kez telefonu tanıdı giriş yapıp türkiye harıtasını indirmek istedim fakat yine bir hata oluştu tekrar deneyin diye uyarı aldım tekrar denedim yine olmadı.sizin tarif ettiğiniz adımları eksiksiz olarak yerine getirmeme rağmen bu hataları yaşadım ve şuan programı kullanamıyorum yardımcı olursanız sevinirim.saygılarımla...

nzmkrkm

Üye
merhabalar arkadaşım dediğin tüm programları indirdim pc yede kurdum fakat M880NXXIB1 ROUTE 66 TELEFONA YÜKLENMİYOR HATA VERİYOR UYUMSUZ PRG DİYOR BENİM CİHAZIM YURTDIŞINDAN GELDİ İMEİ ÇAKMA ONDAN OLABİLİRMİ AYRICA İÇİNDE GOOGLE MAPS VAR UYDUYA BAĞLANIYOR AMA YÜRÜ SEÇENEĞİ YOK NE YAPABİLİRİM CEVAPLARSANIZ SEVİNİRİM SAYGILARIMLA

Üst Alt