Samsung M8800 Pixon Route 66 Navigasyon (+Kurulum Açıklama)

Sponsorlu Bağlantılar

furkanca2020

Üye
selam kardeşim öncelikle paylaşımın için çok teşekkürler.söylediğin herşeyi eksiksiz yaptım.harita ve yollar açılıyor görebiliyorum her şeyi her sokağı caddeyi.ama beceremediğim tek şey pozisyon ayarla diyor alt kısımda.o nasıl yapılacak beceremedim.açık alana çıkıp yapılıyormuş ama nasıl yapılacak beceremedim bi yardımcı olursan sevinirim kardeşim teşekkürler...:oke:

joe34

joe34

Üye
    Konu Sahibi
selam kardeşim öncelikle paylaşımın için çok teşekkürler.söylediğin herşeyi eksiksiz yaptım.harita ve yollar açılıyor görebiliyorum her şeyi her sokağı caddeyi.ama beceremediğim tek şey pozisyon ayarla diyor alt kısımda.o nasıl yapılacak beceremedim.açık alana çıkıp yapılıyormuş ama nasıl yapılacak beceremedim bi yardımcı olursan sevinirim kardeşim teşekkürler...:oke:

pozisyon ayarlama telefonunun GPS i kullanarak uyduya bağlanıp bulunduğun yeri haritada veya enlem boylam olarak göstermesidir. gerekli aktivasyonu sorunsuz yaptıktan sonra program zaten pozisyon ayarlanıyor diyor. programdaki anten simgesi yanıp yanıp sönmüyor, sabit bi şekilde duruyorsa pozisyon ayarlanmıştır. daha sonra "pozisyon ayarla" yazısına tıklayarak menüye girip; Konumum, GPS bilgisi, Ara vs. gibi menülerden istediğini yapabilirsin. pozisyon ayarlamanın başarılı olması için açık bi alanda olman gerekir (açık alan derken dağ başına gitmene gerek yok. dar bi sokakta bulmayı denemek bağlantıyı zorlaştırır, sadece bu. park veya çevresinde fazla ew olmayan bi yer tercih edilmeli ilk konum ayarlamada). Bir defaya mahsus uyduları bulması 3-4dk kadar sürüyor çünkü. ilk pozisyondan sonra 30snde konumun ayarlanacaktır.

Agali34

Üye
haritayı açmıyor kilitli duruyor harita

--------------- Ekleme ---------------

yola çıkacağım yardımcı olabilirmisiniz acaba haritayı nasıl açacağım ayriyetten çok ama çok teşekkür ederim hem versiyon yükseltmeyi anlatan ve bu programı kuran arkadaşa

zargane

Üye
:vur

babacan666

Üye
arkadaslar ben ürün anahtarının nerde oldugunu bilmiyom

zargane

Üye
Arkadaşım Extrabölümündeki sürü, yür, navigasyon vs. bölümlerden içerik indirirsen ek ücret ödersin tabi. Makbuz kodu da sorar, kredi kartı numarası da... Gideceğin yeri, adres veya bilindik yer olarak ara. Arama sonucundaki gideceğin yerin üzerine tıkla yürü-sür, haritada göster vs. gibi seçeneklerden istediğini seç sorunsuz yapıyor. Program ücretsiz ve Fulldür!!!
sdt_34 arkadaşım haritanın kilitini açtım kurcalaya kurcalaya,fakat extra klasörü haricindede aktivasyon kodu istiyor,üstat bu konuda bir bilgin varmı teşekkür ederim

joe34

joe34

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar ben ürün anahtarının nerde oldugunu bilmiyom

Ürün anahtarı yok arkadaşlar. Konuda da belirtildiği gibi GPRS üzerinden otomatik aktivasyon yapıyor. Programın kurulumunda aktivasyonu yapamayan arkadaşlar, daha sonra programdaki ana menü/ekstra/lisans anahtarı bölümünü seçerek tekrar aktivasyon yapmayı denemeli. Makbuz kodu vs. şeyler yok. Tek yol bu ve ben sorunsuz yaptım kullanıyorum...

sdt_34 arkadaşım haritanın kilitini açtım kurcalaya kurcalaya,fakat extra klasörü haricindede aktivasyon kodu istiyor,üstat bu konuda bir bilgin varmı teşekkür ederim

Arkadaşım ekstra bölümünden içerik indirmeye gerek yok. Programının kurulumundan sonra aktivasyon yapamadıysan (malum firmware yükledikten sonra tüm şebeke ayarları siliniyor), gerekli şebeke ayarlarını yaptıktan sonra ana menü/ekstra/lisans anahtarı bölümünden internet erişim seçeneğini seçerek aktivasyonu yapabilirsin.

zargane

Üye
Ürün anahtarı yok arkadaşlar. Konuda da belirtildiği gibi GPRS üzerinden otomatik aktivasyon yapıyor. Programın kurulumunda aktivasyonu yapamayan arkadaşlar, daha sonra programdaki ana menü/ekstra/lisans anahtarı bölümünü seçerek tekrar aktivasyon yapmayı denemeli. Makbuz kodu vs. şeyler yok. Tek yol bu ve ben sorunsuz yaptım kullanıyorum...

Arkadaşım ekstra bölümünden içerik indirmeye gerek yok. Programının kurulumundan sonra aktivasyon yapamadıysan (malum firmware yükledikten sonra tüm şebeke ayarları siliniyor), gerekli şebeke ayarlarını yaptıktan sonra ana menü/ekstra/lisans anahtarı bölümünden internet erişim seçeneğini seçerek aktivasyonu yapabilirsin.

kurulumu başarı ile yaptım numara kopyalandı felan dedi,fakat arama yaparken hepsini denedim rotadad,serbest metin adres felan hepsini.konumum felan çıkıyor.rota hesaplanıyor diyor %99 da
aktivasyon gerekli.devambu çıkıyor.turkey.cmaps kilidide açık.üstat acaba sorun ney.aktivasyonuda hata vermeden yaptı.

Agali34

Üye
arkadaşlar şu haritanın kilidine çözüm lütfenn .......

terminator23

Üye
Saol Yukluyorum Simdi

zargane

Üye
Arkadaşım Extrabölümündeki sürü, yür, navigasyon vs. bölümlerden içerik indirirsen ek ücret ödersin tabi. Makbuz kodu da sorar, kredi kartı numarası da... Gideceğin yeri, adres veya bilindik yer olarak ara. Arama sonucundaki gideceğin yerin üzerine tıkla yürü-sür, haritada göster vs. gibi seçeneklerden istediğini seç sorunsuz yapıyor. Program ücretsiz ve Fulldür!!!

üstat benden istediği aktivasyonda sür yürü olduğunu keşfettim.yorumları biraz okudum sanırım turkey haritasının yanında sür yürü felanda oluyormuş,dediğiniz gibi her yerden aradım bilindik yerlerden felan ama %99 hesaplamada sür yürü aktivasyonu istiyor.

hakki1917

Üye
üstat benden istediği aktivasyonda sür yürü olduğunu keşfettim.yorumları biraz okudum sanırım turkey haritasının yanında sür yürü felanda oluyormuş,dediğiniz gibi her yerden aradım bilindik yerlerden felan ama %99 hesaplamada sür yürü aktivasyonu istiyor.

işte benim de sorunum bu sür yürü yok devam dediğimde indiriyor fakat sonrasında makbuz kodu veya kredi kartı istiyor navigasyon bu sür ve yürü olayıdır bir yerde okudum adam navkingi aramış sorununu anlatmış ve adama makbuz kodu yollamışlar ama bizim telefon spot bizede arasak aynı şekilde yardımcı olurlarmı acaba veya harita gibi sür yürü dosyasıda verile bilirmi .....

bu arada şimdi navkingin sitesinden okudum bu yazıyı
soru ve cevap

soru:
Telefonunmdaki ROUTE 66 navigasyon yazılımında adres araması ve haritada gezinebiliyorum. Fakat sesli yönlendirme için sür veya yürü seçeneklerini kullandığım zaman "aktivasyon gerekli" uyarısı geliyor ekrana ne yapmalıyım.
cevap:Kullanmış olduğunuz cihaz kampanyalı olarak aldığınız veya daha önce makbuz kodu kullanıp aktive ettiğiniz bir cihaz ise navigasyon yazılımının Anamenüsünde bulunan Extra>Navigasyon menüsü içerisindeki Türkiye sür ve yürü içeriğini senkronize ediniz. Eğer kullanmış olduğunuz cihaza daha önce herhangi bir makbuz kodu ile aktive etmediyseniz Türkiye Sür ve yürü lisansını satın almanız gerekmektedir.

ukayl06

Üye
mesaja sonradan eklenen route 66 programı ile telefona bağlandım sonra ücretsiz olan Türkiye hariştasını indirdim çalışltı. Aktivasyonu gbrs üzerinden yaparken "lisans alınamadı / bulunamadı" cevabını alanlar bu yöntem ile çalıştırabilirler...

zargane

Üye
mesaja sonradan eklenen route 66 programı ile telefona bağlandım sonra ücretsiz olan Türkiye hariştasını indirdim çalışltı. Aktivasyonu gbrs üzerinden yaparken "lisans alınamadı / bulunamadı" cevabını alanlar bu yöntem ile çalıştırabilirler...

sür yürü olayıda aktif oldumu.aktivasyon felan çıkmıyormu denedinizmi?

joe34

joe34

Üye
    Konu Sahibi
sür yüür olmadı kardeş , aktifleştirme istiyor. Bunun bi çaresi yokmu acaba _?

route 66 sync programını indirip telefonu yığın bellek modunda programa bağlayın. route 66 nın sitesine ücretsiz üye olup, program üzerinden türkiye haritasını ücretsiz telefona kurun. daha sonra gprs üzerinde ücretsiz aktive edin. sür yürü olayını başlattım aktivasyon istemedi bende ama hiç %100 tamamlanmasını beklemedim. en kısa zamanda sür yürüyü tam deneyip yazıcam...

hakki1917

Üye
route 66 sync programını indirip telefonu yığın bellek modunda programa bağlayın. route 66 nın sitesine ücretsiz üye olup, program üzerinden türkiye haritasını ücretsiz telefona kurun. daha sonra gprs üzerinde ücretsiz aktive edin. sür yürü olayını başlattım aktivasyon istemedi bende ama hiç %100 tamamlanmasını beklemedim. en kısa zamanda sür yürüyü tam deneyip yazıcam...

bende değin gibi yaptım harita ve sesler zaten ücretsiz syncden yüklene biliyo ama sür ve yürü yine olmadı bende

ukayl06

Üye
bende değin gibi yaptım harita ve sesler zaten ücretsiz syncden yüklene biliyo ama sür ve yürü yine olmadı bende

sür yürü için aktivasyoın istiyor, aylığı 5 dolar yıllığı 20 dolar sanırım. Bunu kırmanın bi yolu var mı ? bulan varsa v payklaşırsa çok makbule geçer.

zargane

Üye
sür yürü için aktivasyoın istiyor, aylığı 5 dolar yıllığı 20 dolar sanırım. Bunu kırmanın bi yolu var mı ? Bulan varsa v payklaşırsa çok makbule geçer.
1 aylık 4.99 euro
12 aylık 19.99 euro

Üst Alt