Samsung L700 Oyun Yükleme (Denendi)

Sponsorlu Bağlantılar

tuncay_boran

Üye
yeter ya bu tel mal gibi sadece flash oyunları destekliyo java desteklemiyo boşa uğraşmayın

faruk12

Üye
    Konu Sahibi
evet evet öyle öyle öyle hı hı hı

ledman55

Üye
TESEKKURLER ARKADASLAR HERSEY OK
:oke:

batuhan4545

Üye
milllett ben yaptımmm süper oyunlar yükledim ama tema olmuyoo bulan varsada sölesinn istediqim oyunu oynayabiliorum :) yalan yokk....

ozoz9391

Üye
beyler windows xp de 5 kere denedim hiç bişey olmadı ama arkadaşımın laptop dan vistada denedim yemin ederim oldu 62 tane oyun var telefondan onuyorum vistada deneyin kesinlikle oluyo.xp de fotoğraf makinası gibi çıkıyodu vistada telefon gibi çıkıyor.deneyin vistada yükleyin oyunları .

lalelilale

Üye
hiçbi işe yaramıyoo

alerce8

Üye
tsk

52YUSUF35

Üye
kardeşler bilgisayarda diğer bölümü nerde biraz daha açık bi şekilde anlatabilecek varmı

--------------- Ekleme ---------------

batuhan4545 kardeş banada anlatırmısın bide msn ni verirmisin msn de anlatırmısın???
msnem :
[email protected] yardım edebilecek olana varsa lütfen ekleyip anlatsın yaw alalı 1ayı geçti daha bi oyun yükleyemedim lütfen kardeşleRRRRRRRRRRR:.................:(:(:)

evet bende de fotoğraf makinesi gibi çıkıyo sagol kardeş bi vistada denemem lazım o zmn...:oke::oke::oke:

Ender38

Üye
Sa suan konuyu l700 ümdn okuyorum tele günclleme yaptim velakin halen dosya desteklnmiyor diyor sadece jad i atmistm içine jar olarajda atmalimiyim acaba ve bide media playr oynatici olarak gösterip mi atmaliydim yardm edrsnz sevinirim şimdidn tsk

Ender38

Üye
Degerli arkadaşlarim bu knu hakkında birz ararstrma yaptm ve bunu sizinle paylasmak ıstiyorum oyun video müzik indirmek icin kendinizi kasmayin alin sıze dunyanin en iyi download sitesi httt.kellewap.com iyi eylenceler. Banada bi hayir duvası ederseniz hrika olr ;)

karazamzam

Üye
arkadşlar gerçekkten süper yha 5 dk mı bile almadı tşkrlr

some_times

Üye
Dosya desteklenemedi diyor... :( (Oyunları açarken)

Ayrıca kurmuş olduğum msn,facebook uygulamarı da çalışmamaya başladı.

ali_bey

Üye
ilk çıktığında 300 tl verdim aldım şimdi bin pişmanım

almak isteyen olursa asla almasın

oyunlar ve daha fazlası diye yeni bir klasör geldi içinde sürüsüyle klasörler var amakalasörlerin adı oyun klasörleri ancak içleri boş
bir yardım ediversen çok memnun olurum ya hadi be
:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

usb ayarlarından medya oynatıcı yap son usb yi takıncadosyaları görünleye bas orda oluştur klasörü

Furkan_67

Furkan_67

Üye
yok ustacım yaa on kere denedim güncellendi diyo fakat hala desteklenmiyor diyoo

aygun77

aygun77

Üye
Sen Busun Koçum BEeeee sUPerrrrr:pro:

swat2238

Üye
yaa bu telefonun allah bin .. versin,,,bir oyun yüklecem bitirdi yaa,,,,vista mı yüklencek ne yüklencek anlamadım zaten,,, bu nee yaa,,,

siegobe

Üye
ya herşeyi yptım javayı nasıl accs

sguneys

sguneys

Üye
Arkadaşlar Desteklemiyor sorunu yanlış yapıyosunuz siz oyunu açmıyorsunuz oyunun kurulu olduğu yerdeki dosyalrı açıyosunuz.Telefonun hafızasında games klasörü olack bide oyunlar ve daha fazlası olacak oyunuda oyunlar ve daha fazlası klasöründe sadece ikonu olcak ordan açacakasınız..

Games klasörünü xpde açmak için ise: Önce bilgisayarınıza medi pleyır 11 yükleyin sonrada samsung pc suiti yüklemenize gerek yok zaten yüklediğiniz için bilgisayarımda görünmüyo...Yüklemeden telefonunuzu bağlayın medya oynatıyı seçin..bilgisayar donanım bulundu falan filan der siz iptal deyin hiçbişeyi yüklemeyin...Az bekleyin otomatik bu pencere gelecek telefon hafızasına ve hafza kartına yani bahsedilen yere buradan ulaşabilrisiniz sorunsuz bir şekilde games klasörünü açabilirsiniz..Ondan sonra aklınıza ne gelirse yükleyin herşeyi açıyo tema dışında yani...

c.r.e.s.c.e.n.t

c.r.e.s.c.e.n.t

Üye
ya ben tele format attım ve oyunlar dsyam silindi tekrar nasıl yukleye bilirim :S

dsd12

Üye
olmuyor

ya biri resimli anlatsın

Üst Alt