Samsung L700 Oyun Yükleme (Denendi)

Sponsorlu Bağlantılar

kaptan1170

Üye
ya master *** diyo ne yazcam *#9072641*# bumu buysa da olmuyo ne olabilir telefon yeni hiç şifrede koymadım ? ACİL!!

akifisi

Üye
çok sağol dünde sgh-l700 almıştım oldu çok sağol şimdi doyadoya rea l football 2009 dokuz oynuyom kralsın

result

Üye
cok saol aga yaa:oke::yuru
sayende oyun oynayabiliyorum

akrepmetin_61

Üye
ya herssey güzel oluyorda her oyun yüklemede bu güncellemeyi yapmalimiyiz

merje06

Üye
dier dosyalarda games die actiqimz klasör olarak görünüor sz yöntemin doğruluğundan eminmisinz?

nshn

Üye
yaa bn bigisayarımdan yapıorm olmuooo lutfen bı cozum bulun yaaa phone cıkmıo bndee orda yazanların harfı harfıne yapıorm ama lutfen acıllll yardm edınnn

silop_kms

silop_kms

Üye
Eline sağlık.

m_s_t_f

Üye
saol karddes çok makbule geçti..:oke:

--------------- Ekleme ---------------

bu oyunları telefona attım pc den çektim. kodları girdim güncellendi fakat OYUNLAR VE DAHA FAZLASI nda görünmüyo ne yapmam gerek... tesekkürler..

cemal28

cemal28

Üye
çok sağol

semih17.

Üye
cok saol spr oldu

polo291

polo291

Üye
tşk

dakamon

dakamon

Üye
Benim sorunum şu oyunu moyunu herseyi hallediyorum oyuna girince oyun artık zamanı mı dolmus yada java mı kabul etmiyo bilemiyorum ama mobile rated bolumu geliyo play yazısı flana var onun altında purchase game yazzıyo bole bi dizi menu var play diyorum sonra bi yazı cıkıyo (this free game is supported by advertising.You may see a message asking for network-access to download ads.) sonra ok yazısı var ona basıyorummm diyoki unable to load ads done yazısı var ona basıoyrum turkce olarak bu aktiviteyi kullanmanız için internetten telefon airtime ı indirecek kabul ediyomusn fln yazıyoo boyle bi sorunum var.

taprak

Üye
xp de çalışmıyo diyenler bilgisayarına medi player 11 yüklesinler ozaman klasör oluşturup hepsini yükleyebilirsiniiz....:oke:

result

Üye
Bende oyunlar klasörler falan gözüküyoda bulduğum oyunlar telefona uyumlu bulamadım. Bulan varsa linkini koysun bizde faydalanalım:oke:

gokhan123456

Üye
diğer neresi kardeş?_?

maivesiyah

maivesiyah

Üye
Sağolasın kardeşim. Bütün mesajları okuyamadım acaba her oyun atışımızda bunları yapacak mıyız yoksa doğrudan bilgisayara bağlayıp games klasörüne atmak yeterli mi...?? %100 çalışan bi anlatım. Çalışmıyor diyenler yanlış yapıyordur.

exelance36

Üye
teşekkürler çok işime yaradı

faruk12

Üye
    Konu Sahibi
her seferinde aynı şeyleri yapman gerekmez. Zaten bunları bir sefer yapınca Games klasörü telefonda da Oyunlar ve Daha Fazlası olarak görünüyor. Sadece bilgisayara bağlamak yerine bluetooth la telefona atıp telefonda klasör oluşturabilirsin. Ama geri kalanları yapmak zorundasın . Yardım edebildiysem ne mutlu bana

ali ana

Üye
olmuyo lan

konuşup duruyonuz uyuz telefon hiç bişi almıyor.
......................................;;;;;;;;;;;;,,,,,,,,,;;,,/()&/(%(=)/%+^/(%(+^'/()896)/()8)(/(9/(IJKHMF52

faruk12

Üye
    Konu Sahibi
olmuyo lan

konuşup duruyonuz uyuz telefon hiç bişi almıyor.
......................................;;;;;;;;;;;;,,,,,,,,,;;,,/()&/(%(=)/%+^/(%(+^'/()896)/()8)(/(9/(IJKHMF52

sen ilk önce düzgün konuşmayı öğrende gel ok?? ve de kendim telefonumda denediğim için bi sorun yok

Üst Alt