Samsung L700 Oyun Yükleme (Denendi)

Sponsorlu Bağlantılar

frkn06

frkn06

Üye
Bende Yaptım Javayı Güncelledim 'games' Klasörü Yaptım İçine Oyunları Attım Olmadı Dur Şimdi Senin Oyunu İndiriyorum.

--------------- Ekleme ---------------

İndirdim Olmadı :s

pckopat144

Üye
bu link ler çalışmıyo:(

fetim

Üye
Ben dediğiniz her şeyi yaptım ama oyunlar benim cep telefonumda çalışmıyor...
Delirmek üzereyim !!!

daglarinkurdu

Üye
arkadaslar allah çarpsın oluyor bende vistada yaptım oldu yemin ederim hiçbirsey yapmadan önce bir format attım ondan sonra vistadan phoneye girdim games diye klasör oluşturdum ve içinde klasör olusturdum burada dikkat attıgınız dosyanın ısmı olacak aynısı ona gore ıste attıktan sonra usbyı cektım ve kardesımızın dedigini yaptım yaptıktan sonra telefonumu kapatıp actım ve oldu...

izo939

Üye
ben yaptım oldu kardeş çok saolasın yalan söylüyo diyenlerede kimse inanmasın telefonu daha dün aldım ve şimdilik 1 prgram ve 1 oyun yükledim sayende

daglarinkurdu

Üye
dogru soluyon valla kardes yaptım sonunda oldu....

canavar-28-62

Üye
bıseyler bulunda telllfn şenlensın...:(

faruk12

Üye
    Konu Sahibi
önemli değil önemli olan sizlerin mutlu olmanız

hacker44

Üye
arkadaşım medya oynatıcı ile bağlandığımızda pcstudio da bağlanılmadı diyo ama usb ayarlarını pcstudio yaptığımızda bağlandı görünüyor fakat games klosörü gözükmüyor bi yardımcı olurmusun tam net bişey söylersen sevinirim

cocobnbn55

Üye
kardeşim çok teşekkür ederim bide sanabişey sorucam bujad dosayları için verdiğin link error vrior şuna da bi el atsan!!!

mustafaaege

Üye
bende atttım phonea oyun jar ve jad dowyası gözüküyo aç dediğimde dosya türü desteklenmiyo yazıo

omerakbal

Üye
kodu nereye yazicaz kardes :)

frkn06

frkn06

Üye
Tamam Çalışıyor Eline Sağlık.
Biraz Oyun Koyarmısın.

hacker44

Üye
kardeş bak ben medya oynatıcı ile bağlanıyorum bilgisayarım da telefonla ilgili hiç bişi çıkmıyor aygıt yöneticisine baktım orda portable diyo ancak donanımı yükleyemiyorum pc studio da kurulu bu donanımın driveri falan varmı cevap verirsen iyi olur :S

castello

Üye
arkadaşlar benim tlf l700 ve içindeki türksel-im google falan içeriklerini silmek istiyorum ama silemiyorum lütfen yardım edin tşk..

ercü68

Üye
Kesinlikle olmuyor anlatılanlar tamamen hikaye

oxysines

Üye
kardes oluyor yaptım ama baska bı sorunum var sımdı dosyalarıma gırdıgımmde oyunlar ve fazlası adında klasor cıktı pcde games actıgımda onu tekrar nası kaybederım bıde telın kendı oyunlarını gıtmesını ıstemıyorum

düleyman

Üye
ya abi naptıysam olmuyo

ucaberke

Üye
3.Şimdi biz "Games" isminde yeni bir klasör oluşturuyoruz.
klasör oluşturma hatası veriyo oluşturamıyorm ne yapmm lazm:S

yykt

Üye
arkadaşlar veren arkadaştan allah razı olsun bende asphalt 4 oyunu vardı dediklerini harfiyyen yaptım oluyor. gerçekten çok teşekkür ederim. bi isteğim var başka oyun nereden bulabiliriz? her türlü jar uzantılı oyun oluyomu?

--------------- Ekleme ---------------

Ya ben diğer jar uzantılı dosyalarla denedim oluyor. Ama size bir uyarı sakın ha sakın oyunu telefonunuzdan silmeyin (Seçeneklerden). Tekrar format atmak zorunda kalıyosununz. Hiçbir oyun çalışmıyor.:(Ama formattan sonra düzeliyor.

Üst Alt