Samsung L700 Oyun Yükleme (Denendi)

Sponsorlu Bağlantılar

kaan3838

Üye
aga ben jarmaker programını indiremiyom

faruk12

Üye
    Konu Sahibi
tekrar upload ettim link:

tehlikem

Üye
slm kardes bırı bana yardım etsın l700 tel var oyun yukluyorum acmıyor neden acmıyor bılen var sa soylesın sımdıden tesekkurler .....

yakamoz19

Üye
kardeş bu link çalışmıyor napcaz..!!!!!!!!!!!

imoix

Üye
ytj89ıj87yt6o0hy67r5ıuj76tr5ıu76e3:agla

gsfan

Üye
Beyler ilk önce telefon ayarlarından usb ayrlarına giriyoruz orda medya oynatıcıyı seçiyoruz.Bilgisayara samsung pc studiou yükledikten sonra bilgisayarıma giriyoruz orada yerel disc c ve d var onların altındada telefonun resmi nin olduğu bir klasör çıkacak ona girin orda card ve phone var. Phone yi açın.Games diye klasör oluşturun. bu kadar .... ben bunu vista da denedim ama xp de de olabilir.... kolay gelsin:sn:

--------------- Ekleme ---------------

Beyler ilk önce telefon ayarlarından usb ayrlarına giriyoruz orda medya oynatıcıyı seçiyoruz.Bilgisayara samsung pc studiou yükledikten sonra bilgisayarıma giriyoruz orada yerel disc c ve d var onların altındada telefonun resmi nin olduğu bir klasör çıkacak ona girin orda card ve phone var. Phone yi açın.Games diye klasör oluşturun. bu kadar .... ben bunu vista da denedim ama xp de de olabilir.... kolay gelsin:sn:

chn-24

Üye
Beyler birisi yardım etsin lutfen hersey tamam dedigin gibi guncellemede yaptım java db yi. Games klasorum oyunlar ve daha fazlası olarak ta deişti. Mesela suan dosyalarımın içindeyim telefondan oyunların oldugu klasore gırıyorum az once belirttigim bazı yaklasık 25 tane oyun attım jar ve jadlı 5 tane klasor olustu sadece bunların ıcıne gırınce appdb die bos bi klasor var. Dier jar ve jad oyun dosyalarına gırıncede uyarı veriyor dosya turu desteklenmiyor diye ne yapmam gerekli yardımcı olursanız sevinirim...

ben yükledim ve birsürü oyun oynuyorum sizde neden olmuyor anlamadım benim işletim sistemim vista olduğu için olabilir eğer sizin xp ise bilmiyorum

beyler birisi yardım etsin lutfen hersey tamam dedigin gibi guncellemede yaptım java db yi. Games klasorum oyunlar ve daha fazlası olarak ta deişti. Mesela suan dosyalarımın içindeyim telefondan oyunların oldugu klasore gırıyorum az once belirttigim bazı yaklasık 25 tane oyun attım jar ve jadlı 5 tane klasor olustu sadece bunların ıcıne gırınce appdb die bos bi klasor var. Dier jar ve jad oyun dosyalarına gırıncede uyarı veriyor dosya turu desteklenmiyor diye ne yapmam gerekli yardımcı olursanız sevinirim... Ayrıca vista kullanıyorum

fistan123456

Üye
1. İlk önce telefonumuzun menüsüne girerek ayarlar/telefon ayarları/USB ayarları/medya oynatıcı seçip çıkıyoruz.Telefonu USB kablosu ile bilgisayarımıza bağlıyoruz.

2.Bilgisayarımıza daha önce Samsung PC Studio 3 kurulmalı, kurulumu yapılmış ise mesele yok. Bilgisayar içinde "Diğer" bölümünde cep telefonu görünümünde "SGH L700" isminde bir sürücü belirecek açıyoruz. Card ve Phone olarak iki dosya karşımıza çıkacak, Phone'yi açıyoruz.

3.Şimdi biz "Games" isminde yeni bir klasör oluşturuyoruz.
Oyun ve uygulama elimizde ne varsa içine atalım, Oyun isminde klasör [örnek:supermario] hazırlanıp jar ve jad dosyalari ikisi, bir arada olacak şekilde (supermario) klasörünün içine atılacak. (jad ve jar uzantisi bir arada olan hemen hemen bütün telefon uygulamaları sorunsuz yükleniyor.)

(Oyunların .JAD uzantılısını bulamıyorsanız sorun değil. JADMaker proğramıyla .JAR uzantılı oyunları .JAD uzantılısına çevirebilirsiniz. JADMaker'ı buradan indirebilirsiniz:
)

4. Klasör içine ne var ne yok attıktan sonra çekiverin USB yi.

5. Samsung L700 unuze bu kodu girin: *#6984125*#
şimdi Admin setting menusündesiniz.
a. Menüden [4] Internals secin. Master *** i girin.
(Master ***: *#9072641*#)
b. Gelen menuden [7] Storage settings i secin. oradan;
c. [2]Update Java DB. Herşey guncellenecek.
Not:Bunları yaparken No tusuna dikkat edin ve diğer menülere kesinlikle girmeyin telefon kitlenir bir daha açamazsınız.

Bu kadar!! Güncellendi yazılarını da gördükten sonra kapatın.

Dosyalardan oyunlar bölümünden istediğiniz java uygulamasını çalıstırıp oynayın.

Önemli: Eğer bir sorunla karşılaşırda yanlış bir şey yaparsanız, paniklemeyin. Samsung telefonların kendini formatlama özelliği var. Telefonda numara ekranına *2767*3855# yazın ve bir kaç dakika bekleyin. Uyarı yazısı silinecek ve telefon kapanıp tekrar açılacak. PIN kodunuzu girip sıfır aldığınız günkü gibi telefon elinizde.

Eğer tam yukarıda yazdığı gibi yaparsanız doğrudur. Denenmiştir. Ancak sanırım bazı arkadaşlar yanlış yerden açmaya çalışıyorlar. Oyunları-Programları

menü > dosyalarım > oyunlar ve daha fazlası

adlı yerden açacaksınız. Çünkü "Games" e yüklediğiniz dosyalar java güncellemesinden sonra buraya kuruluyor. oyunlar ve daha fazlası adlı klasör java güncellemesinden sonra oluşuyor.Ama sakın daha sonrasında nasıl olsa buraya yüklendi diye games deki dosyaları silmeyin.

Bir de her yeni yüklemek istediğiniz oyun veya program için yukarıdaki işlemleri yani java güncellemesini tekrar yapın. Jadmaker güzel bir program ama sanırım diğer marka telefonlar için yazılmış oyunları-programları ne yaparsanız yapın L700 çalıştırmıyor.

Benim denediğim çalışan oyunlar aşağıda:

demo
demo

Kolay gelsin.

chn-24

Üye
Beyler birisi yardım etsin lutfen hersey tamam dedigin gibi guncellemede yaptım java db yi. Games klasorum oyunlar ve daha fazlası olarak ta deişti. Mesela suan dosyalarımın içindeyim telefondan oyunların oldugu klasore gırıyorum az once belirttigim bazı yaklasık 25 tane oyun attım jar ve jadlı 5 tane klasor olustu sadece bunların ıcıne gırınce appdb die bos bi klasor var. Dier jar ve jad oyun dosyalarına gırıncede uyarı veriyor dosya turu desteklenmiyor diye ne yapmam gerekli yardımcı olursanız sevinirim...

beyler birisi yardım etsin lutfen hersey tamam dedigin gibi guncellemede yaptım java db yi. Games klasorum oyunlar ve daha fazlası olarak ta deişti. Mesela suan dosyalarımın içindeyim telefondan oyunların oldugu klasore gırıyorum az once belirttigim bazı yaklasık 25 tane oyun attım jar ve jadlı 5 tane klasor olustu sadece bunların ıcıne gırınce appdb die bos bi klasor var. Dier jar ve jad oyun dosyalarına gırıncede uyarı veriyor dosya turu desteklenmiyor diye ne yapmam gerekli yardımcı olursanız sevinirim... Ayrıca vista kullanıyorum

tamam saolasın dostum yolladıgın oyunları deneyecegim yukardak i yazılanları bizzat yaptım yalnız soyle bi sıkıntı olustu bende telefonun oyunlar ve daha fazlası klasorunun içinde java uygulaması gibi bir dosya wardı nasıl yaptım halan bilmiyorum ama onu yalnıslıkla sildim tekrar bunu GERİ nasıl getirebilirim format atsam duzelirmi ? tam formatı nasıl atıyoruz yardımcı olursanız tekrardan tesekkurler..

tamam saolasın dostum yolladıgın oyunları deneyecegim yukardak i yazılanları bizzat yaptım yalnız soyle bi sıkıntı olustu bende telefonun oyunlar ve daha fazlası klasorunun içinde java uygulaması gibi bir dosya wardı nasıl yaptım halan bilmiyorum ama onu yalnıslıkla sildim tekrar bunu GERİ nasıl getirebilirim format atsam duzelirmi ? tam formatı nasıl atıyoruz yardımcı olursanız tekrardan tesekkurler..

kardeş verdigin linklerde sorun var onları bi kontrol edebilirmisin??

uygar_58

Üye
vallahı ne yaptımsa olmuyo hıc bısey ben yapamadım zaten aldıgımada cok pısman oldum aslında nokıadan sasmıyacan kardesım telı aldım 2 aylık telefon ıkı kere garantıye gıttı

alperenbeyza

Üye
ya l700 oyunlarının orjinali çıkmadı diyom size allah allah.

chn-24

Üye
fistan123456 ARKADASIM BU YOLLADIGIN LİNKLER CALISMIYOR CİDDEN NASIL YAPTIGINI İZAH EDERSEN SEVİNİRİM AYRICA DENİLDİGİ GİBİ BAHSETTİGİNİZ SEKİLDE HERSEYİ UYGULADIM YALNIZ TELİ SIFIRLADIM TEKRAR DENEDİM YİNE OLMADI SUAN ORJİNAL OYUNLARI DAHİL HİÇ BİR ŞEY YOK TELDE LİNKLERİ SANA ZAHMET Bİ KONTROL EDİP JARLI SEKİLDE ATARSAN. ELİNDE PROGRAM WARSADA YOLLARSAN SEVİNİRİM

faruk12

Üye
    Konu Sahibi
vallahı ne yaptımsa olmuyo hıc bısey ben yapamadım zaten aldıgımada cok pısman oldum aslında nokıadan sasmıyacan kardesım telı aldım 2 aylık telefon ıkı kere garantıye gıttı

ben telefonu 4 aydır kullanıyorum ve hiçbir hata olmadı hala düzgün

siz yanlış bişey yapıyor olmalısınız belki de işletim sisteminiz xp diyedir vistada hiçbir hata olmadan tükleniyo isterseniz vista yüklü bilgisayardan atmayı deneyin

realmaster

Üye
Daha telefonu bugün aldım ve jar çalıştırmadığını görünce hüsrana uğradım ama faruk arkadaşımızın dediklerini yapınca gerçekten oluyor.Bende bilgisayarıma girince(xp) diğer kısmında aygıt gelmiyordu.Pc Sutidio yu update ettim geldi.
Emeğine sağlık.

dercemili

dercemili

Üye
abi olmuyor yaptım diyen de yalan söylüyor inanmayın arkadaşlar
kendinizide yormayın olmuyor yaptım, oynuyorum diyen varsa hikaye maksat siteleri katılımcısı yükselsin
bak yaz googleye 1000 lerce kişi aynı sorunla yüzleşiyor

faruk12

Üye
    Konu Sahibi
abi olmuyor yaptım diyen de yalan söylüyor inanmayın arkadaşlar
kendinizide yormayın olmuyor yaptım, oynuyorum diyen varsa hikaye maksat siteleri katılımcısı yükselsin
bak yaz googleye 1000 lerce kişi aynı sorunla yüzleşiyor

oluyor denedim ya inanmıyor musunuz?? belki sizin xp işletim sistemi olmuyordur ben vistada denedim oluyor sende bize yalancı diceğine bi vistada deneyip laf söylesene valla oluyo ister inanın ister inanmayın

ya l700 oyunlarının orjinali çıkmadı diyom size allah allah.
orjinalı ne zaman çıkar ki bide çıkınca direk tıklayınca yüklencekmi biliyonmu?

pisthol

Üye
link kırık

faruk12

Üye
    Konu Sahibi
jadmaker proğramı her yerde var

frkn06

frkn06

Üye
Yaw Telefonunda Çalıştırdığın bir oyunu koy bizim telefonlardada çalışırsa doğru söledini anlicam
YOK ARKADAŞIM ÇALIŞMIYOR HALLA HALLA

faruk12

Üye
    Konu Sahibi
siz yapamayınca olmuyor diyonuz ama ben yaptım nasıl bi hata veriyo tamam attım al (asphalt 4):

Üst Alt