Samsung Kies [Telefonunuzu Pc'den yönetin]

Sponsorlu Bağlantılar

qimoo

qimoo

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar herşey sitesinde yazıyor.

cfulya

Üye
Selam Samsung wave 525 kullanıcısıyım. Kies'i pc'me kurdum. Ama telefon bir türlü pc'ye bağlanmıyor. USB'yi yakınca "Bu donanımı yüklerken sorun oldu" yazan bir pencere çıkıyor. farklı usb girişleride denedim ama sonuç aynı. Ne yapmam gerekiyor?

Teşekkürler

qimoo

qimoo

Üye
    Konu Sahibi
Selam Samsung wave 525 kullanıcısıyım. Kies'i pc'me kurdum. Ama telefon bir türlü pc'ye bağlanmıyor. USB'yi yakınca "Bu donanımı yüklerken sorun oldu" yazan bir pencere çıkıyor. farklı usb girişleride denedim ama sonuç aynı. Ne yapmam gerekiyor?

Teşekkürler

Telefonunuzun USB driverını indirip kurduktan sonra deneyin birde.

kartalyum

kartalyum

Üye
peki monte yi destyekleyen hangi program var acaba

s5253

Üye

Telefonunuzun USB driverını indirip kurduktan sonra deneyin birde.

aynı sorun bende de var usb kablo ile baglandıgımda bir sorun oluşltu yazıyor ama hafıza kartı çıkartıp kart okuyucuyla baglandıgım zaman oluyor ugrasmak istemiyorum ne yapmam lazım

abitt

Üye
gir samsung un sitesine son sürüm mevcut ordan indirebilrsin

oguzkedek

Üye
galaxy ace aldım . programı bilgisayara indirdim şimdi ne yapıcam direk telefona mı atcam yardım ederseniz sevinirim

Elektr0

Elektr0

Üye
bu programı telefonun yanında verdiler Gio için 2.3 güncellemesi bekliyorum....

BahadırDede

Üye
S.aleyküm arkadaşlar ben samsung wave II aldım kiesi kurdum güncellemelerini yaptım ama kiesin içindeki samsung apps a girince yine güncelleştirme istiyo tamam diyorum ama hiç bi değişiklik olmuyo ne yapmalıyım

joygame

Üye
NE KADAR GICIK BİR DURUM ! BU PROGRAMLAR KİMİ MODELLERİ DESTEKLERKEN ÖTEKİLERİ DESTEKLEMİYOR ! BENDE SAMSUNG s7220 KULLANIYORUM VE BANA UYGUN BİR PROGRAM VAR MI BİLMİYORUM ? BİLEN BİRİ VARSA LÜTFEN YARDIM ETSİN.. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM..

budak1

Üye
teşekkürler

osmanacs50

Üye
bnde samsung gt-s5220 war pc ye nası ınt paylasıcam

Üst Alt