Samsung Kies sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sergioagüero

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Kies sorunu
Arkadaşlar sasmung appstan oyun yüklemek istiyordum.Kies 2.0 yüklemen gerekli dedi.Yükleme 2-3 dk sürdü.samsung appsa tekrar girdim.telefonuda(wave 525)kies modunda bağladım.Tam çalışacakken internet kesildi.internetime tekrar bağlanmak isteyince ''tanılama ilkesi hizmeti çalışmadığından ağ tanılama çalışamıyor''Arkadaşlar bunu nasıl çözebilirim?Hiçbir oyun yükleyemiyorum.Ancak programı kaldırdığımda internet geri geliyor.Lütfen yardım

furkey

Üye
Bu hatayı kies mi verdi windows mu?

sergioagüero

Üye
    Konu Sahibi
windowsun kendi verdi.samsung kies zaten çalışmaya başlamıştı.o arada internet gitti.programı tamamen kaldırana kadar gelmedi

furkey

Üye
o zaman kiesle alakası yoktur. Modemi yeniden başlat. Win7 64 bitte bazen oluyor. Benim de başıma geldi maalesef kesin bir nedeni yok ama kesin bir çözümü var format atmak :(

sergioagüero

Üye
    Konu Sahibi
demekki vistada da oluyormuş bu hata.çünkü benimki vista.tmm modemi yeniden başlatacağım.teşekkürler

sergioagüero

Üye
    Konu Sahibi
modemi resetlesemde olmadı.arkadaşlar yok mu başka çözümü olan.hiçbir şey indiremiyorum.bağlantı kopuyor hemen.

grafikedy

grafikedy

Üye
kiesi your uninstaller pro gibi bir yazilimla kaldir yeniden kur. olmazsa windows'u bu durumun olustugu tarihten daha geri bir zamana geri yukle. duzelebilir

alioa.tr

Üye
Arkadaşlar kiesi defalarca yüklememe rağmen ''Bazı dosyalar bozuk. Sorun devam ederse lütfen kiesi tekrar kurun'' diyor program açılmıyor bu durumu nasıl çözebilirim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt