Samsung Kies MTP Device Hatası

Sponsorlu Bağlantılar

Aquality

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Kies MTP Device Hatası
Android sürümümü Samsung Kies'le güncelleyebileceğimi öğrendiğimde son sürümünü indirdim ve kurdum ama USB'yi bağlayınca "Yeni Donanım Bulundu" MTP Device balonu geliyor ve sonrasında Donanımı Yüklemede Sorun Oluştu hatası geliyor. Eski sürümünü yükleyince düzelir dediler ama yükledim yine aynı hatayı verdi. Kesin bir çözüm bilen veya başka bir güncelleme yolu bilen varsa ve söylerse çok iyi olacak. Şimdiden teşekkürler

Ali58_58

Ali58_58

Üye
telefonun modelini yazsan güzel olurdu neyse kiesin onarım bişeyi var onu dene olmazsa telefonu pc suit ile tanıt öyle yükselt hiç olmadı en mantıklısı başka bilgisayarda dene birde usb belleği bağla var ordan usb belleği bağlaman lazım

Aquality

Üye
    Konu Sahibi
telefonun modelini yazsan güzel olurdu neyse kiesin onarım bişeyi var onu dene olmazsa telefonu pc suit ile tanıt öyle yükselt hiç olmadı en mantıklısı başka bilgisayarda dene birde usb belleği bağla var ordan usb belleği bağlaman lazım
Samsung Galaxy S telefonumun modeli, onarım şeyini denedim USB belleği bağla yerini anlamadım, PC suit nedir indirme linki atar mısın? PC suit Nokia'nındı bildiğime göre.
--
PC studioysa demek istediğin hemen yüklüyorum

jr_jamis

Üye
gardaşla bene yadım ediverin bitürlü tel pc yi şarj makinası oalarak gömekten vazgeçmio sabahtan beri 30 sefer cash res atıom e pc deki kiesi defalarca kurup kaldırdım acil yadım edi teli camdan atasım geliio

• Beğen
Tepkiler: İMD

Üst Alt