Samsung kies hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MobileRockMusic

MobileRockMusic

Üye
    Konu Sahibi
Samsung kies hakkında
Arkadaşlar sizlere sorum olucak samsung kies i pc ye yeni indirdim benim telefonu yeni yazılımı mevcutmuş uyarı verdi bağlatı kopmasın diye yani bu iş nası olcak nası yen, sürümüne yüklücem anlatırsanız iyi olur

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Hangi modeli güncelleme yapıcaksınız onu belirtirmisiniz.

MobileRockMusic

MobileRockMusic

Üye
    Konu Sahibi

Virüs programınız varsa kapatın usb kablosu ile bağlayıp yönergegeleri takip ediniz.

pc dekinimi kapatıyım telefondakinimi telefona bisey olursa die korkuyorum sizce bisey olma ihtimali 100 de kaç

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
pc dekinimi kapatıyım telefondakinimi telefona bisey olursa die korkuyorum sizce bisey olma ihtimali 100 de kaç

Bilgisayarda bulunan virus programını kapatıp yukleme yönergeleri ile yukleyiniz .hayir hic bir sorun olmaz.tabi yine oluşabilecek tum sorumluluk size aittir.

monteboy

monteboy

Üye
usbye bağla kiestan yönergeleri izle bir sorun olma ihtimali bağlantı kopmadığı sürece yok

MobileRockMusic

MobileRockMusic

Üye
    Konu Sahibi

Bilgisayarda bulunan virus programını kapatıp yukleme yönergeleri ile yukleyiniz .hayir hic bir sorun olmaz.tabi yine oluşabilecek tum sorumluluk size aittir.
Çok teşşekürler birazdan güncellicem bunun ne gibi faydaları olabilir bana

• Beğen
Tepkiler: Nextman
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Çok teşşekürler birazdan güncellicem bunun ne gibi faydaları olabilir bana
Rica ederim görevimiz yüklediğiniz sürüm ile ne değişikilik yapıldıysa tabi :oke:.Her cihazın güncel sürümünü yüklemek yada denemek iyidir sorun hissederseniz geri dönüşte yapabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: MobileRockMusic
MobileRockMusic

MobileRockMusic

Üye
    Konu Sahibi

Rica ederim görevimiz yüklediğiniz sürüm ile ne değişikilik yapıldıysa tabi :oke:.Her cihazın güncel sürümünü yüklemek yada denemek iyidir sorun hissederseniz geri dönüşte yapabilirsiniz.
teşşekürler güncelledim zor olmadı yönergeleri takip ettim ama cihazda değişşiklik olmadı olduysada orasını bilmem artık yardım ettiğiniz için çok teşşekürler sizin sayenizde yaptım

• Beğen
Tepkiler: Nextman
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
teşşekürler güncelledim zor olmadı yönergeleri takip ettim ama cihazda değişşiklik olmadı olduysada orasını bilmem artık yardım ettiğiniz için çok teşşekürler sizin sayenizde yaptım

Rica ederim sorun çözüldüğünü göre cihazını iyi günlerde kullanın :locked:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt